Čt 11.9.14 18:15 MIKU2 Rokoska VET B Queen´s park club VET   (VL1A)
Čt 11.9.14 19:30 MIKU2 A - klub 90 Albuquerque tuplaks   (HL5E)
Čt 11.9.14 20:45 MIKU2 Tyran Saens FC SUP Apostrophe´FZ   (SVL3B)
Ne 5.10.14 17:30 MIKU3 Los Zewlos Real Motion SG   (HL8L)
Ne 5.10.14 18:45 MIKU3 Kolomajzna TJ Klub odložených mužů   (HL6L)
Ne 5.10.14 20:00 MIKU3 Absinth Alkohol Vršovice FC   (HL4E)

3. 12. 14 19:00 METE2 Inter Lotyšák A Noční dravci 11. 5:2 (3:1)
Od začátku až do konce měli navrch domácí. Hosté spoléhali na protiútoky. Otakar Moučka, Martin Gryc
Inter Lotyšák A Noční dravci
Petr Čálek – Josef Bičaník, Martin Dvořák, Václav Hruška, Jiří Janoušek, Petr Jeřábek, Aleš Kvasnička, Radek Sláma vs Martin Plecháček – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, David Ševčík, Maroš Škvara
10. Václav Hruška
11. Petr Jeřábek
20., 54. Josef Bičaník
41. Jiří Janoušek
23. Martin Bejček
50. Martin Oubram
21. 11. 14 20:45 BECH Noční dravci Deko 10. 1:10 (0:3)
Pohledné utkání za převahy hostů. O vítězi rozhodl druhý poločas, kdy domácím došly síly. Utkání proběhlo v klidném duchu. Aleš Homolka, Šimon Kulakowski
Noční dravci Deko
Martin Plecháček – Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Filip Uhlíř vs Petr Štěpán – Daniel Černý, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, Ondřej Lang, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek
58. Juraj Vojtíšek
14. 11. 14 20:45 HANSP Queens Park Club Noční dravci 9. 3:4 (1:3)
Dravci využili v prvním poločase svoje šance a i když domácí po přestávce dotahovali, vyrovnat se jim nepodařilo. Vladimír Rys, Michal Jariš
Queens Park Club Noční dravci
Jakub Halamka – Michael Barák, Petr Bělohlav, Srdan Hadžiosmanovič, Pavel Hrubeš, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček vs Martin Plecháček – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
3., 36. Tomáš Proskočil
59. OG
16., 17., 25., 32. Ondřej Staněk
31. 10. 14 20:45 HANSP Noční dravci Petrohradská BFK A 8. 3:5 (1:2)
Vyrovnané utkání s lepším koncem pro hosty.
Noční dravci Petrohradská BFK A
Martin Plecháček – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Martin Košťák – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Radoslav Melničuk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
8. Maroš Škvara
39. Martin Oubram
60. Martin Bejček
15. Jakub Rajniš
16., 60. Radoslav Melničuk
51., 57. Martin Kapucián
26. 10. 14 20:00 ZABEH Traktor humus A Noční dravci 7. 3:1 (1:1)
V pěkném utkání, vyrovnaném v poločase 1:1, ve druhé půli dvakrát domácí rozebrali obranu soupeře a skórovali do prázdné. Smetana
Traktor humus A Noční dravci
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, Marcel Palašta, Petr Šebor, David Šefrna, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Filip Uhlíř
3. Ladislav Kautský
48. Jan Chadima
59. Jan Vrňák
14. Martin Bejček
18. 10. 14 11:15 HANSP Noční dravci 4077 DUCKS 6. 3:2 (1:1)
Vyrovnaná bitva dvou ambiciózních týmů. K vítězství domácích vedl jejich důraz a tah na bránu. Ondřej Holubík, Ondřej Vála
Noční dravci 4077 DUCKS
Jan Šlapánek – Martin Bejček, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk vs Jan Prušák – Filip Černý, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Michal Řehák
7. Libor Petrák
53. Martin Bejček
56. Petr Satýnek
1. Filip Černý
37. Lukáš Hakl
10. 10. 14 18:15 HOSTI The Penguins 6:5 B Noční dravci 5. 3:0 (3:0)
Pohledné utkání a fotbal nahoru dolů. Výhra domácích, byli lépe adaptovaní na hřiště v Hostivaři.
The Penguins 6:5 B Noční dravci
Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Jan Dolejška, David Dušek, Martin Jakeš, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Miroslav Mora vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Filip Uhlíř
7. Milan Boubín ml.
14. Jan Dolejška
22. David Dušek
3. 10. 14 20:45 HANSP Noční dravci Tuscarora A 4. 0:8 (0:3)
Zpočátku duelu se zdálo, že uvidíme vyrovnané utkání, ale dvěma slepeným góly zlomili hosté soupeře a ve druhém poločase navyšovali skóre.
Noční dravci Tuscarora A
Petr Satýnek – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, David Ševčík, Maroš Škvara, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř vs Radek Malínský – Michal Cibulka, Aleš Dostál, Martin Lacina, David Mansfeld, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Vondráček
18., 34., 47. David Mansfeld
30. Pavel Tichý
30., 49., 56. Petr Vondráček
47. Aleš Dostál
26. 9. 14 20:45 HANSP Internazionale AC Noční dravci 3. 0:6 (4:1)
Výborný zápas plný vydařených akcí a gólů. Prostě reklama na druhou ligu. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Nočních dravců pro neoprávněný start hráče v týmu Internazionale.
Internazionale AC Noční dravci
Oleg Ciumas – Veniamin Dmitriyev, Dias Idrissov, Dumitru Mileli, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov, Renat Yessenzhanov vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř