Čt 30.4.15 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A X-team   (VL3C)
Čt 30.4.15 20:15 P1 Válcovny plechu MS FC Atletico Dělo SFC A   (HL7F)
Ne 24.5.15 15:00 BECH Angmar A Hustec   (HL4F)
Ne 24.5.15 16:15 BECH Poštmistři A Los Niňos M.B.   (HL7J)
Po 8.6.15 19:00 P1 Tramway FC Vojenské lesy   (HL2A)
Po 8.6.15 20:15 P1 Audi United FC Santa Dominica   (HL1A)

19. 6. 15 18:15 HANSP Noční dravci Amfora restaurant 11. 1:3 (0:3)
Drtivý nástup hostů rozhodl celý zápas. Vyrovnaná hra až do konce utkání. Bylo se na co koukat. Lubomír Štorek
Noční dravci Amfora restaurant
Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Martin Fořt, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Roman Souček
43. Ondřej Staněk 2. Stanislav Ptáček
4. Roman Souček
18. Jakub Sedláček
3. 6. 15 18:00 STOD Amfora restaurant Hertha ZMZ 10. 1:3 (1:3)
Pohledné fotbalové utkání, vyhrálo lepší mužstvo. Plucar
Amfora restaurant Hertha ZMZ
Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Michal Novák, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Radek Sňozík, Roman Souček, Ondřej Tůma vs Tomáš Holý – Lukáš Dont, Radim Kašprišin, Pavel Krois, Vladimír Máče, Svatopluk Sýkora, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka, Filip Vincour
16. Jakub Sedláček 1. Svatopluk Sýkora
9., 22. Petr Vejmelka
27. 5. 15 19:30 HOSTI Queens Park Club Amfora restaurant 9. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání dvou technicky vyspělých týmů skončilo remízou. Mírně navrch měli QPC, ale své šance v závěru nedokázali proměnit. Čapla J., Čapla M.
Queens Park Club Amfora restaurant
Jakub Halamka – Michael Barák, Pavel Brecik, Pavel Hrubeš, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Karel Pražák, Tomáš Proskočil, Petr Voves vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Martin Fořt, Andrej Kuzený, Michal Novák, Jan Sekanina, Roman Souček, Ondřej Tůma
14. Daniel Nebřenský
34. Petr Voves
25. Ondřej Tůma
33. Andrej Kuzený
22. 5. 15 18:00 STOD Tuscarora A Amfora restaurant 6. 5:1 (4:0)
Tuscarora rozhodla zápas do konce 1. poločase, kdy vstřelil 4 góly a měla další šance. Amfora se v 2. poločase zlepšila ale na výbornou Tuscaroru to nestačilo. Husák, Brhel
Tuscarora A Amfora restaurant
Martin Lacina – Aleš Dostál, David Mansfeld, Jan Syrový, Martin Tichý, Petr Vondráček vs Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Roman Souček, Ondřej Tůma
1., 36. Jan Syrový
7., 23. Martin Lacina
20. Martin Tichý
42. Ondřej Tůma
19. 5. 15 20:30 STOD Amfora restaurant Řežem to United 1. 2:2 (1:1)
Kvalitní utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Domácím se podařilo vyrovnat z poslední akce v utkání. Klail,Malý
Amfora restaurant Řežem to United
Karel Třesohlavý – Martin Fořt, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Radek Sňozík, Roman Souček vs Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Matěj Vondrka
6., 60. Jan Sekanina 11 Jakub Sedláček 2., 38. Marek Náhlovský 57. Michal Novák
15. 5. 15 18:00 STOD Amfora restaurant The Penguins 6:5 B 8. 0:3 (0:0)
První půle byla velmi vyrovnaná a skončila bez branek. Ve druhé půli hosté zabrali a zaslouženě rozhodli utkání ve svůj prospěch. Košťál
Amfora restaurant The Penguins 6:5 B
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, David Dušek, Aleš Hořický, David Kučera
31., 43. Daniel Březina
59. Milan Boubín ml.
7. 5. 15 18:45 STOD Amfora restaurant Hoverla Zak 7. 3:1 (3:0)
Domácí zaskočili soupeře koncentrovanou defenzivou a přesnou koncovkou. V kvalitním bojovném utkání tak zaslouženě získali oba body.
Amfora restaurant Hoverla Zak
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Roman Souček, Ondřej Tůma vs János Mészáros – Bohdan Chendey, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Vitalie Rusu, Ian Sakal, Vitalii Shchegliuk, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach, Denys Tokar, Myron Tokar
2., 8. Ondřej Tůma
24. Jakub Sedláček
38. Denys Tokar
24. 4. 15 18:00 STOD Amfora restaurant Deko 5. 2:8 (1:5)
Hosté vstoupili do utkání s velkou chutí a v první půli rozhodli o svém vítězství, ve druhé půli už se jen dohrávalo a hosté si hlídali náskok. Košťál,Brhel
Amfora restaurant Deko
Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Filip Kolman, Pavel Kozák, Filip Novák, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek
51. Ladislav Obermajer ml.
17. 4. 15 18:00 STOD Traktor humus A Amfora restaurant 4. 3:1 (0:0)
Technicky hrané utkání, rozhodla produktivita nejmladšího hráče na hřišti. Hošek
Traktor humus A Amfora restaurant
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Roman Souček, Ondřej Tůma
37., 52. Matěj Valenta
48. David Kudrnáč
58. Roman Souček
10. 4. 15 18:00 STOD Amfora restaurant Petrohradská BFK A 3. 6:3 (4:1)
Hosté hrající bez střídání si za celé utkání vytvořili mnoho šancí, zejména díky Birmovi. Domácí však dokázali dobře bránit a sami naopak šance proměňovali a díky tomu vyhráli. Matěj Soucha, Jan Franc
Amfora restaurant Petrohradská BFK A
Karel Třesohlavý – Martin Fořt, Andrej Kuzený, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Milan Maskaluk – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Jakub Rajniš
6. Jakub Sedláček
24., 42., 60. Jiří Porada
28. Stanislav Ptáček
29. Ondřej Tůma
26. Martin Procházka
40., 57. Tomáš Birma
30. 3. 15 20:15 METE2 Erko Kbely Amfora restaurant 2. 1:0 (1:0)
Domácí se od začátku lépe pohybovali a zaslouženě dostali do vedení, které udrželi až do konce zápasu.
Erko Kbely Amfora restaurant
Jakub Kučera – Jan Horák, Adam Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jiří Musel, Samuel Valenta vs Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Radek Sňozík, Ondřej Tůma