19. 6. 15 18:15 DEKAN Hertha ZMZ The Penguins 6:5 B 11. 6:3 (2:1)
Svatopluk Sýkora – Lukáš Dont, Radim Kašprišin, Pavel Krois, Vladimír Máče, Jiří Vaněk, Filip Vincour vs Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, David Dušek, Aleš Hořický, Jiří Kratochvíl, Zdeněk Kremlík
38 Pavel Krois 20. Aleš Hořický
38. Daniel Březina
46. Jiří Kratochvíl
5. 6. 15 18:15 HOSTI The Penguins 6:5 B Queens Park Club 10. 0:3 (0:1)
Opatrnější utkání vyrovnaných celků. QPC však daleko efektivnější při zakončování. Vladimír Mádr
The Penguins 6:5 B Queens Park Club
Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, David Dušek, Aleš Hořický, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Jonáš Moc vs Jakub Halamka – Pavel Brecik, Pavel Hrubeš, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Karel Pražák, Marek Švehla, Petr Voves
10., 51. Daniel Nebřenský
47. Marek Švehla
31. 5. 15 19:45 HOSTI The Penguins 6:5 B Hoverla Zak 9. 4:2 (2:0)
Velmi kvalitní utkání, ve kterém dokázala Hoverla snížit na rozdíl jednoho gólu a zdramatizovat tak poslední minuty. Ale Penguins těsně před koncem rozhodli o zaslouženém vítězství. Smetana J., Smetana T.
The Penguins 6:5 B Hoverla Zak
Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, Aleš Hořický, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Miroslav Mora vs János Mészáros – Bohdan Chendey, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Vitalii Shchegliuk, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach, Denys Tokar
10. Jan Dolejška
27. Daniel Březina
37., 58. Milan Boubín ml.
40. Roman Iarema
56. Serhiy Tatynets
15. 5. 15 18:00 STOD Amfora restaurant The Penguins 6:5 B 8. 0:3 (0:0)
První půle byla velmi vyrovnaná a skončila bez branek. Ve druhé půli hosté zabrali a zaslouženě rozhodli utkání ve svůj prospěch. Košťál
Amfora restaurant The Penguins 6:5 B
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, David Dušek, Aleš Hořický, David Kučera
31., 43. Daniel Březina
59. Milan Boubín ml.
6. 5. 15 19:30 HOSTI The Penguins 6:5 B Tuscarora A 7. 4:2 (3:1)
Během 15 minut vedli domácí již 3:0. Hosté v poslední minutě 1.pol. snížili. Druhý poločas byl vyrovnanější, oba týmy daly po gólu. Husák, Pauluch
The Penguins 6:5 B Tuscarora A
Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, Aleš Hořický, Jiří Kratochvíl, David Kučera, Jonáš Moc vs Radek Malínský – Aleš Dostál, Martin Lacina, David Mansfeld, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý
13. Jonáš Moc
14. Jan Dolejška
15. Jiří Kratochvíl
32. Milan Boubín ml.
30. David Mansfeld
53. Pavel Tichý
29. 4. 15 20:45 HOSTI Deko The Penguins 6:5 B 6. 2:1 (2:1)
Krásný zápas s velkým počtem šancí na obou stranách, ve kterém vyhrál šťastnější tým domácích. Čapla,Tomanec
Deko The Penguins 6:5 B
Petr Štěpán – Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Vlastimil Maštera, Filip Novák, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, David Dušek, Aleš Hořický, Daniel Kocourek, Zdeněk Kremlík, Miroslav Mora
8., 25. Ondřej Kocourek 3. Aleš Hořický
22. 4. 15 18:15 HOSTI The Penguins 6:5 B Traktor humus A 5. 7:1 (4:0)
Jednoznačné utkání, které domácí zlomili krátce před pauzou dvěma slepenými góly. Druhá půle nebyla otázkou jestli, ale o kolik. Michal Bartůněk
The Penguins 6:5 B Traktor humus A
Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, David Dušek, Aleš Hořický, Daniel Kocourek, Jiří Kratochvíl, Zdeněk Kremlík, Miroslav Mora vs Filip Kudrnáč – Aleš Dohnal, Matúš Karnafel, David Kudrnáč, Martin Špás, Alexandr Štach, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman
6., 25., 26. David Dušek
16. Daniel Kocourek
42. Jiří Kratochvíl
44. Milan Boubín ml.
55. Aleš Hořický
59. Filip Kudrnáč 40. Matúš Karnafel
15. 4. 15 19:00 P1 Petrohradská BFK A The Penguins 6:5 B 4. 1:3 (0:2)
Na 2.ligu nepříliš kvalitní utkání, spíše bojovné než fotbalové. Domácí zaskočili soupeře dvěma rychlými góly hned v úvodu, ale své psychické výhody nevyužili a spíše kontrolovali náskok, což se jim nakonec málem nevyplatilo, definitivně o zaslouženém vítězství rozhodli až v poslední minutě. Vilém Řehák, Lukáš Zavadil
Petrohradská BFK A The Penguins 6:5 B
Martin Košťák – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, David Dušek, Aleš Hořický, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Miroslav Mora
44. Vladimír Pavel 1., 60. Aleš Hořický
4. Daniel Březina
12. 4. 15 17:30 KBELY The Penguins 6:5 B Erko Kbely 3. 3:2 (1:1)
Oboustranně dobré utkání s šancemi na obou stranách. Několik se vyznamenali gólmani. Domácí si vytvořili dvoubrankový náskok, který se hosté snažili v závěru smazat, ale povedlo se jim pouze snížit.
The Penguins 6:5 B Erko Kbely
Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, David Dušek, Aleš Hořický, Daniel Kocourek, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Miroslav Mora vs Kamil Kyral – Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Radek Petráň, Jan Pokorný, Samuel Valenta
21., 43. Daniel Březina
38. Daniel Kocourek
28., 60. Adam Kučera
6. 4. 15 19:45 HOSTI Řežem to United The Penguins 6:5 B 2. 4:0 (4:0)
Preciznější domácí během poločasu bleskurychle zaskočili soupeře a vypracovali si nedostižný náskok. Tomáš Linhart, Filip Masri
Řežem to United The Penguins 6:5 B
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka vs Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, David Dušek, Aleš Hořický, Daniel Kocourek, Jiří Kratochvíl, Miroslav Mora
5. Jiří Hrubý
12. Marek Náhlovský
21. Jakub Kouba
27. Jakub Reichmann
29. 3. 15 18:45 HANSP The Penguins 6:5 B Noční dravci 1. 1:4 (0:2)
Výhra dravců byla přesvědčivá a zpečetěná brankou v poslední minutě. Plucar, Hošek
The Penguins 6:5 B Noční dravci
Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Miroslav Mora vs Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk