Po 11.5.15 18:00 MALES Radouč FC A Berušky A   (SVL2B)
Po 11.5.15 19:15 MALES Úterní hosté Ski FC A Akta - rez   (HL1A)
Po 11.5.15 20:30 MALES Malešice 1.FC Airborne Příbram   (HL8B)
Po 1.6.15 18:15 MIKU4 Pod parou 64! FC Kobylisy B   (HL8D)
Po 1.6.15 19:30 MIKU4 Zelení študáci Turbosršni CF   (HL8A)
Po 1.6.15 20:45 MIKU4 Válcovna plechu VET VSK MFF UK Praha VET A   (VL4B)

19. 6. 15 18:15 BECH Řežem to United Tuscarora A 11. 2:4 (1:1)
Pohledný, rychlý fotbal bez zbytečných řečí. Domácí do toho řezali až do 42. minuty, kdy v tichosti srovnal Tichý, aby vzápětí už za ohlušujícího jásotu otočil skóre. Pět minut před koncem Tuscarora potvrdila vítěztví a United zcela ztupili své pily. Zdeněk Zemanec, Miloš Zenkl
Řežem to United Tuscarora A
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Jakub Kouba, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Matěj Vondrka vs Jan Kindl – Josef Hájek, Petr Mocek, Petr Šlegl, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Vondráček
27. Tomáš Paszyc
35. Michal Novák
18. Petr Šlegl
42., 46. Martin Tichý
55. Petr Vondráček
6. 6. 15 11:15 HANSP Tuscarora A Noční dravci 10. 2:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas, který hosté otočili třemi góly v druhém poločase a zvítězili 2:4. Martin Jiroušek, Vojtěch Jiroušek
Tuscarora A Noční dravci
David Mansfeld – Matěj Bělka, Aleš Dostál, Josef Hájek, Petr Mocek, Pavel Tichý vs Martin Plecháček – Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
9., 30. Josef Hájek 17. David Ševčík
37. Filip Uhlíř
47. Ondřej Staněk
58. Martin Oubram
27. 5. 15 18:15 MIKU4 Hertha ZMZ Tuscarora A 9. 6:2 (4:0)
Fotbálek v tréninkovém tempu stačil domácím jasné výhře. Hošek
Hertha ZMZ Tuscarora A
Tomáš Holý – Lukáš Dont, Pavel Krois, Vladimír Máče, Svatopluk Sýkora, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka, Filip Vincour vs David Mansfeld – Matěj Bělka, Aleš Dostál, Petr Mocek, Petr Tichý, Petr Vondráček
54. Petr Vondráček
22. 5. 15 18:00 STOD Tuscarora A Amfora restaurant 6. 5:1 (4:0)
Tuscarora rozhodla zápas do konce 1. poločase, kdy vstřelil 4 góly a měla další šance. Amfora se v 2. poločase zlepšila ale na výbornou Tuscaroru to nestačilo. Husák, Brhel
Tuscarora A Amfora restaurant
Martin Lacina – Aleš Dostál, David Mansfeld, Jan Syrový, Martin Tichý, Petr Vondráček vs Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Roman Souček, Ondřej Tůma
1., 36. Jan Syrový
7., 23. Martin Lacina
20. Martin Tichý
42. Ondřej Tůma
13. 5. 15 19:30 HOSTI Tuscarora A Queens Park Club 8. 2:3 (0:3)
Hosté byli jasně lepší a hlavně sehranější. Tuscarora hrála pořádně jen posledních deset minut a to je málo. Kovařík
Tuscarora A Queens Park Club
Radek Malínský – Aleš Dostál, Martin Lacina, David Mansfeld, Jan Syrový, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Petr Vondráček vs Jakub Halamka – Michael Barák, Pavel Brecik, Pavel Hrubeš, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Karel Pražák, Tomáš Proskočil, Marek Švehla, Petr Voves
52. Pavel Tichý
60. David Mansfeld
7. Martin Prachař
23. Pavel Brecik
25. Marek Švehla
6. 5. 15 19:30 HOSTI The Penguins 6:5 B Tuscarora A 7. 4:2 (3:1)
Během 15 minut vedli domácí již 3:0. Hosté v poslední minutě 1.pol. snížili. Druhý poločas byl vyrovnanější, oba týmy daly po gólu. Husák, Pauluch
The Penguins 6:5 B Tuscarora A
Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, Aleš Hořický, Jiří Kratochvíl, David Kučera, Jonáš Moc vs Radek Malínský – Aleš Dostál, Martin Lacina, David Mansfeld, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý
13. Jonáš Moc
14. Jan Dolejška
15. Jiří Kratochvíl
32. Milan Boubín ml.
30. David Mansfeld
53. Pavel Tichý
25. 4. 15 10:00 DEKAN Tuscarora A Hoverla Zak 5. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Jiří Pech, Michal Fárka
Tuscarora A Hoverla Zak
vs János Mészáros – Bohdan Chendey, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Ian Sakal, Vitalii Shchegliuk, Serhiy Tatynets
17. 4. 15 19:00 ZABEH Deko Tuscarora A 4. 3:2 (2:1)
Velmi kvalitní vyrovnaný zápas, ve kterém nakonec vyhráli o něco málo lepší domácí. Antonín Medřický, Petr Homola
Deko Tuscarora A
Petr Štěpán – František Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Filip Novák, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs Radek Malínský – Matěj Bělka, Aleš Dostál, Petr Mocek, Pavel Tichý, Petr Tichý, Petr Vondráček
7., 46. Martin Studecký
26. Ladislav Obermajer ml.
25. Petr Vondráček
49. Matěj Bělka
10. 4. 15 19:00 ZABEH Tuscarora A Traktor humus A 3. 0:4 (0:1)
Rychlé a technické utkání, ve kterém hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli. Husák
Tuscarora A Traktor humus A
Radek Malínský – Aleš Dostál, David Mansfeld, Petr Mocek, Jan Syrový, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý vs Filip Kudrnáč – Aleš Dohnal, Ladislav Kautský, Alexandr Štach, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman, Roman Zvolský
17. Aleš Dohnal
45. Matěj Valenta
55. Ladislav Kautský
57. Filip Kudrnáč
1. 4. 15 19:00 P1 Petrohradská BFK A Tuscarora A 2. 2:5 (0:2)
Bojovné utkání s efektivnější koncovkou hostů. Domácí šance měli, ale nevyužili. Jakub Körbler, Pavel Žanta
Petrohradská BFK A Tuscarora A
Martin Kapucián – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Lukáš Králík, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Radek Malínský – Matěj Bělka, Aleš Dostál, Martin Lacina, Petr Mocek, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Petr Vondráček
32. Tomáš Birma
47. Tomáš Procházka
28 Martin Kapucián 25. Matěj Bělka
30. Petr Mocek
33., 36., 52. Petr Vondráček
59. Petr Tichý
25. 3. 15 20:45 LITVI Tuscarora A Erko Kbely 1. 5:1 (0:0)
Domácí rozhodli o svém vítězství na začátku druhé půle, kdy během pěti minuty dokázali vstřelit 4 branky a až do konce utkání si svůj náskok v pohodě hlídali. Plucar,Smetana