Po 7.9.15 19:00, 20:15 DABLI Amfora restaurant
Po 14.9.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Santa Tranta PC C
Út 15.9.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 PAPE Dejvice
St 16.9.15 18:15, 19:30, 20:45 LITVI Pajzovna FC
Út 22.9.15 18:15, 20:45 MIKU1 President FC
St 23.9.15 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH 4077 DUCKS
Čt 24.9.15 19:30, 20:45 ZAK Medvídkova tlapička
Pá 25.9.15 17:45, 19:00, 20:15 TEMPO Ústavan 01 KK
Pá 25.9.15 18:00, 19:15 P3 Sokol Picasso A
Po 28.9.15 15:00, 16:15 ZAK Výtržník HFC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Santa Tranta svou část úkolu splnila, když celkem bez problémů přehrála Medvídkovu tlapičku, a mohla jen čekat, zda se na ní nakonec neusměje štěstí. Nakonec ale přeskočila pouze Sokol Picasso, který neuhlídal střelce Amfory Šultese a podlehl 1:3. To Výtržník, ačkoliv měl papírově nejtěžšího soupeře, nezaváhal a pohodlnou výhrou 6:2 nad PAPE Dejvice zpečetil historický postup. PAPE sice skončilo bez medaile, přesto je to pro nováčka skvělé umístění, stejně jako bronz Picassa. Třetí novic President naopak poputuje o soutěž níž, na rozloučenou proti Ducks ani jednou neskóroval. Souboj dvou sestupujících celků vyzněl poměrně jasně pro Zbabělé, kteří se posunuli na desáté místo, Ústavan skončil s jedinou výhrou poslední. La Plate o gól přetlačilo Pajzovnu a posunulo se před ní na konečnou sedmou příčku.

2. 12. 15 19:30 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Pajzovna FC 11. 2:1 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný, ale nakonec se techničtější La Plate dokázalo prosadit. Husák
G.I.C La Plate de Cünde Pajzovna FC
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Jiří Kadlec, Jan Maxa, Daniel Novák, Miroslav Pecka, Lukáš Polák, Jan Strouhal, Daniel Vališ vs Marek Kouba – Martin Blažek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, Petr Musil, Jan Roubal, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal
5. Jan Strouhal
39. Ondřej Holub
22. Jan Roubal
2. 12. 15 19:30 HOSTI President FC 4077 DUCKS 11. 0:6 (0:0)
Hosté byli lepší už v prvním poločase, ale trefovali jen tyče, góly začali dávat až po přestávce, kdy už bez střídání hrající President nestíhal. Jiří Garai, Zbyněk Zahrádka
President FC 4077 DUCKS
Martin Kolankiewicz st. – Jiří Birt, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Jiří Karafiát
32., 55. Petr Hakl
33. Lukáš Hakl
38. David Haring
40. Jiří Karafiát
54. Michal Borovan
2. 12. 15 19:30 BECH PAPE Dejvice Výtržník HFC 11. 2:6 (1:2)
Ve výborném utkání byl Výtržník pohyblivější a agresivnější v osobních soubojích a zaslouženě vyhráli. Voldán
PAPE Dejvice Výtržník HFC
Robert Martišek – Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Michal Kubr, Patrik Šašek, Tomáš Vostrovský vs Pavel Libecajt – Filip Dvořák, Michal Floch, Jiří Kubát, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukas Tománek, Lukáš Vala, Jan Veselý
26. Tomáš Vostrovský
53. Petr Hartman
6., 35. Lukas Tománek
23., 48. Filip Šmídek
43. Jan Veselý
52. Jiří Kubát
2. 12. 15 19:30 MIKU3 Sedm zbabělých B Ústavan 01 KK 11. 5:2 (3:1)
Domácí byli zejména ve druhém poločase lepším týmem, využili několik standardek a zaslouženě vyhráli. Kohout