8. G.I.C La Plate de Cünde 11 5 0 6 35:41 10

Út 15.9.15 18:15 MIKU4 Friends Prague MC Blázinec   (HL5C)
Út 15.9.15 19:30 MIKU4 Ortopedie AGČV/Ajax   (SVL1A)
Út 15.9.15 20:45 MIKU4 Deko Tuscarora A   (HL2B)
Ne 29.11.15 18:45 P2 Red Leads Beerchester United   (HL7L)
Ne 29.11.15 20:00 P2 Praetorians FC A Bum bar PV B   (HL5I)

2. 12. 15 19:30 BECH PAPE Dejvice Výtržník HFC 11. 2:6 (1:2)
Ve výborném utkání byl Výtržník pohyblivější a agresivnější v osobních soubojích a zaslouženě vyhráli. Voldán
PAPE Dejvice Výtržník HFC
Robert Martišek – Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Michal Kubr, Patrik Šašek, Tomáš Vostrovský vs Pavel Libecajt – Filip Dvořák, Michal Floch, Jiří Kubát, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukas Tománek, Lukáš Vala, Jan Veselý
26. Tomáš Vostrovský
53. Petr Hartman
6., 35. Lukas Tománek
23., 48. Filip Šmídek
43. Jan Veselý
52. Jiří Kubát
18. 11. 15 20:00 ARIT Pajzovna FC PAPE Dejvice 10. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. Ve druhém poločase udeřila 2x "hladovější" a důraznější Pajzovna a zaslouženě vyhrála.
Pajzovna FC PAPE Dejvice
Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, Jan Roubal, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Michal Kubr, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský
37. Patrik Zmeškal
45. David Světlík
46 Patrik Zmeškal
11. 11. 15 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Medvídkova tlapička 9. 6:3 (4:3)
Skvělý zápas se vším, co k tomu patří, plný narážeček, kliček a tvrdé střelby. PAPE po první půli přidalo a mohlo vyhrát klidně dvouciferným skóre. Janča
PAPE Dejvice Medvídkova tlapička
Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Michal Kubr, Patrik Šašek, Ivan Štochl vs David Pajaziti – Adam Douda, Michal Hadrávek, Pavel Lajda, Tomáš Malina, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka
28. Tomáš Malina
4. 11. 15 19:30 PRKOP Ústavan 01 KK PAPE Dejvice 8. 3:5 (2:2)
V úvodu utkání se domácí ujali zaslouženého vedeni o dva góly, do poločasu se štěstím hosté srovnali. Ve druhé půli rozhodli hosté brankami z protiútoků. Rozhodla kvalita v zakončení. Petr Smělý, Jan Pustka
Ústavan 01 KK PAPE Dejvice
Ondřej Mates – Martin Bosák, Tomáš Gregor, Jakub Marianovský, Martin Mates, Lukáš Rybecký, David Straka vs Robert Martišek – Filip Čekal, Petr Hartman, Michal Kubr, Patrik Šašek, Ivan Štochl
47. Patrik Šašek
21. 10. 15 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Amfora restaurant 7. 6:0 (1:0)
Vyrovnaný první poločas s hodně šancemi na obou stranách. Ve druhé půli se projevila kvalita na straně domácího týmu a je z toho jasné vítězství.
PAPE Dejvice Amfora restaurant
Robert Martišek – Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Lukáš Holas, Michal Kubr, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Tomáš Karas, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Ondřej Tůma
26., 41., 42. Filip Čekal
37. Patrik Šašek
47. Michal Kubr
48. Lukáš Holas
14. 10. 15 19:30 PRKOP 4077 DUCKS PAPE Dejvice 6. 3:6 (0:3)
Pohledné utkání, které pravděpodobně rozhodla nemožnost domácích střídat. Ladislav Moravec
4077 DUCKS PAPE Dejvice
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Michal Kubr, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský
50. Michal Kubr
7. 10. 15 19:30 PRKOP PAPE Dejvice President FC 5. 7:1 (4:0)
V první půli si domácí vypracovali dostatečný náskok, který ve druhé půli v poklidu pohlídali. Petr,Kudrlička
PAPE Dejvice President FC
Robert Martišek – Martin Bělčický, Filip Čekal, Petr Hartman, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský vs Martin Kolankiewicz st. – Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
8., 16., 26. Patrik Šašek
20. Ivan Štochl
31., 51. Petr Hartman
42. Martin Bělčický
35. Kirill Prilepskiy
1. 10. 15 19:30 MIKU2 Sokol Picasso A PAPE Dejvice 4. 2:0 (1:0)
Hubených 0:2, i když šancí bylo hodně. Pape nedokázalo branku dát a bez toho se vyhrávat nedá. Sokol Picasso se v každé z půlí trefil jednou a zaslouženě bere body.
Sokol Picasso A PAPE Dejvice
Tomáš Plevka – Vladimír Čermák, Filip Černý, Lukáš Hora, Tomáš Horák, Lukáš Zahradníček, Vojtěch Zdražil vs Jakub Kovář – Daniel Beránek, Petr Hartman, Michal Kubr, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský
5. Filip Černý
40. Vladimír Čermák
23. 9. 15 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Sedm zbabělých B 3. 3:1 (0:0)
Takticky dobře zvládnutý zápas, doplněný o bojovnost na obou stranách. Šancí bylo málo, hlavně během prvního poločasu. Nakonec se projevila převaha domácích. Jan Dolejš, Tomáš Mach
PAPE Dejvice Sedm zbabělých B
Robert Martišek – Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský vs Petr Kouble – Tomáš Frýbert, Martin Kuča, Radek Mališ, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík
35., 37., 60. Petr Hartman 54 Petr Hartman 46. Martin Kuča
16. 9. 15 19:30 MIKU2 Santa Tranta PC C PAPE Dejvice 2. 7:3 (3:1)
Bojovné utkání, ze kterého se postupem času stala přestřelka s vítězstvím Santy Tranty. Trnka, Janda
Santa Tranta PC C PAPE Dejvice
Michal Petráš – David Čejka, Karel Hnátek, Ondřej Kantor, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Ondřej Svačina, David Tomšej vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský