8. G.I.C La Plate de Cünde 11 5 0 6 35:41 10

St 16.9.15 18:15 LITVI Líheň talentů 2015 Le Jardin   (HL7E)
St 16.9.15 19:30 LITVI Sparta Pivaři AC Penco FC   (HL5E)
St 16.9.15 20:45 LITVI Killing power FC San Pedro   (HL7E)
Pá 27.11.15 18:15 DEKAN Na zdraví p.Macháčka Gente - Yeti FC   (HL4E)
Pá 27.11.15 19:30 DEKAN Power Rangers Eukaryota 2.LKW   (HL5F)
Pá 27.11.15 20:45 DEKAN Proradost FK Madona music bar   (HL7H)

2. 12. 15 19:30 MIKU1 G.I.C La Plate de Cünde Pajzovna FC 11. 2:1 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný, ale nakonec se techničtější La Plate dokázalo prosadit. Husák
G.I.C La Plate de Cünde Pajzovna FC
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Jiří Kadlec, Jan Maxa, Daniel Novák, Miroslav Pecka, Lukáš Polák, Jan Strouhal, Daniel Vališ vs Marek Kouba – Martin Blažek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, Petr Musil, Jan Roubal, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal
5. Jan Strouhal
39. Ondřej Holub
22. Jan Roubal
18. 11. 15 20:00 ARIT Pajzovna FC PAPE Dejvice 10. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. Ve druhém poločase udeřila 2x "hladovější" a důraznější Pajzovna a zaslouženě vyhrála.
Pajzovna FC PAPE Dejvice
Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, Jan Roubal, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Michal Kubr, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský
37. Patrik Zmeškal
45. David Světlík
46 Patrik Zmeškal
11. 11. 15 20:00 ARIT Pajzovna FC Výtržník HFC 9. 5:2 (4:0)
Utkání dobré úrovně, domácí byli přesnější v zakončení. Trnka
Pajzovna FC Výtržník HFC
Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Martin Kamarýt, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal vs Pavel Libecajt – Filip Dvořák, Michal Floch, Jan Hýbl, Jiří Kubát, Filip Šmídek, Lukas Tománek, Lukáš Vala, Jan Veselý
2., 4., 46. Martin Blažek
27. David Světlík
28. Marek Jelínek
42. Filip Šmídek
57. Jiří Kubát
4. 11. 15 20:45 MIKU1 Medvídkova tlapička Pajzovna FC 8. 2:2 (1:0)
Pohledné utkání. Více šancí měli domácí, ale produktivita byla na straně hostů. Zasloužená remíza. Kohout
Medvídkova tlapička Pajzovna FC
Luboš Neveršil – Pavel Lajda, David Pajaziti, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Ondřej Šourek vs Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, Martin Matoušek, David Světlík, Tomáš Vodsloň
11. Luboš Neveršil
48. Adam Rözler
36., 49. David Světlík
21. 10. 15 20:00 ARIT Pajzovna FC Ústavan 01 KK 7. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, zvítězilo mužstvo, které proměnilo šance.
Pajzovna FC Ústavan 01 KK
Marek Kouba – Martin Blažek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, Jan Roubal, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Patrik Zmeškal vs Ondřej Mates – Martin Bosák, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, David Straka
5. Martin Blažek 23., 34. Jakub Marianovský
56. Martin Bosák
16. 10. 15 19:00 STOD Amfora restaurant Pajzovna FC 6. 3:3 (3:3)
Všechny branky padly v prvním poločasu a utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Jan Kutman, Štěpán Malý
Amfora restaurant Pajzovna FC
Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Martin Fořt, Tomáš Karas, Stanislav Ptáček, Radek Sňozík, Roman Souček, Ondřej Tůma vs Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Petr Musil, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal
26. Vladimír Forejt
28. Roman Souček
29. Stanislav Ptáček
16. Patrik Zmeškal
22. Petr Musil
25. David Světlík
7. 10. 15 20:15 STOD Pajzovna FC 4077 DUCKS 5. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka hostujícího týmu na konci prvního poločasu. Vojtěch Gavriněv, Prokop Vodrážka
Pajzovna FC 4077 DUCKS
Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Matoušek, Jan Roubal, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring
26. Karel Drábek
2. 10. 15 19:30 PRKOP President FC Pajzovna FC 4. 2:8 (0:7)
Jednoznačné utkání v podání hostů, kteří svého soupeře o několik tříd přehráli. Boubín,Bubník
President FC Pajzovna FC
Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup vs Tomáš Vodsloň – Jan Jirec, Martin Kamarýt, Jan Roubal, David Světlík, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal
40. Martin Kolankiewicz ml.
48. Vladimír Sup
3. Patrik Zmeškal
15., 26., 30., 30., 56. Jan Roubal
17., 23. David Světlík
24. 9. 15 19:30 MIKU2 Pajzovna FC Sokol Picasso A 3. 0:2 (0:1)
Celkem vyrovnané utkání, ale hosté byli důraznější a přesnější v zakončení. Petr Linhart, Tomáš Linhart
Pajzovna FC Sokol Picasso A
Vojtěch Šalanda – Martin Blažek, Marek Jelínek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, Martin Matoušek, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Tomáš Plevka – Vladimír Čermák, Martin Hladil, Lukáš Hora, Tomáš Horák, Kamil Patkáň, Michal Špírek, Lukáš Zahradníček, Vojtěch Zdražil
14. Vojtěch Zdražil
35. Michal Špírek
18. 9. 15 18:00 P1 Sedm zbabělých B Pajzovna FC 2. 0:1 (0:0)
Lukáš Kurimský, Vladimír Keleman
Sedm zbabělých B Pajzovna FC
Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Petr Kouble, Martin Kuča, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík vs Marek Kouba – Jan Jirec, Martin Matoušek, Petr Musil, Jan Roubal, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal
55. Petr Vosmík
9. 9. 15 19:30 MIKU2 Pajzovna FC Santa Tranta PC C 1. 0:3 (0:2)
Velice pohledný kombinační fotbal z obou stran vyhrálo družstvo Santa Tranta. Plucar, Prstavec
Pajzovna FC Santa Tranta PC C
Marek KoubaMartin Blažek, Marek Jelínek, Lukáš Lefler, Martin Matoušek, Petr Musil, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Michal Petráš – David Čejka, Karel Hnátek, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Ladislav Musel, Tomáš Platil, Ondřej Svačina