8. G.I.C La Plate de Cünde 11 5 0 6 35:41 10

Út 22.9.15 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A   (SVL1A)
Út 22.9.15 20:45 MIKU1 Inter Lotyšák A Klokan Perón club A   (HL2A)
Po 12.10.15 18:15 MIKU4 Defect Santa Tranta VET   (VL1A)
Po 12.10.15 19:30 MIKU4 Boží bojovníci F.C.K.   (HL5B)
Po 12.10.15 20:45 MIKU4 VŠSK MFF UK VET B Old Bayern Prag   (VL3A)

2. 12. 15 19:30 HOSTI President FC 4077 DUCKS 11. 0:6 (0:0)
Hosté byli lepší už v prvním poločase, ale trefovali jen tyče, góly začali dávat až po přestávce, kdy už bez střídání hrající President nestíhal. Jiří Garai, Zbyněk Zahrádka
President FC 4077 DUCKS
Martin Kolankiewicz st. – Jiří Birt, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Jiří Karafiát
32., 55. Petr Hakl
33. Lukáš Hakl
38. David Haring
40. Jiří Karafiát
54. Michal Borovan
20. 11. 15 19:30 PRKOP Výtržník HFC President FC 10. 5:2 (2:0)
Bojovná, důrazná a dynamická hra Výtržníků slavila úspěch v podobě bodů a stále naděje na postup do 2. ligy. Paleček, Husák
Výtržník HFC President FC
Jan Macháček – Filip Dvořák, Jan Jakší, Jiří Kubát, Tomáš Rálek, Filip Šmídek, Lukas Tománek, Lukáš Vala vs Martin Kolankiewicz st. – Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Ladislav Kympl, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Vladimír Sup
5., 32., 48. Filip Šmídek
13. Lukas Tománek
39. Filip Dvořák
39. Vladimír Sup
44. Ladislav Kympl
12. 11. 15 19:30 MIKU1 Sokol Picasso A President FC 9. 3:3 (0:2)
Pohledné utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Pavel Nulíček, Jan Vážný
Sokol Picasso A President FC
Tomáš Plevka – Vladimír Čermák, Martin Hladil, Lukáš Hora, Tomáš Horák, Kamil Patkáň, Michal Špírek, Lukáš Zahradníček, Vojtěch Zdražil vs Martin Kolankiewicz st. – Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Ladislav Kympl, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
43. Lukáš Hora
45. Vojtěch Zdražil
58. Kamil Patkáň
24. Martin Kozlík
26. Vladimír Sup
33. Ladislav Kympl
6. 11. 15 19:30 PRKOP President FC Sedm zbabělých B 8. 3:4 (3:2)
Rozhodčí se nedostavil.
President FC Sedm zbabělých B
Martin Kolankiewicz st. – Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Erik Kresta, Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Jan Šmíd, Vladimír Sup vs Radek Mališ – Tomáš Frýbert, Jakub Kadlec, Petr Kouble, Martin Kuča, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel
7. Martin Kolankiewicz ml.
16. Kirill Prilepskiy
26. Jan Šmíd
6., 35. Petr Kouble
17., 58. Martin Šrámek
21. 10. 15 19:30 MIKU1 Santa Tranta PC C President FC 7. 2:2 (2:1)
Tranta se nemohla dostat do tempa a její poločasové vedení bylo víc než šťastné. Po přestávce President vyrovnal a zaslouženě si nakonec odvezl bod. Voldán
Santa Tranta PC C President FC
Michal Petráš – David Čejka, Karel Hnátek, Ondřej Kantor, Lukáš Krajči, Petr Kubík, Ladislav Musel, Tomáš Platil, Ondřej Svačina, David Tomšej vs Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
28. Karel Hnátek
30. Ondřej Kantor
27., 37. Martin Kolankiewicz ml.
16. 10. 15 19:30 PRKOP President FC G.I.C La Plate de Cünde 6. 3:4 (1:2)
Pohledné utkání skončilo zaslouženou výhrou hostujícího týmu.
President FC G.I.C La Plate de Cünde
Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Jiří Kadlec, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal
14. Vladimír Sup
54. Martin Kolankiewicz ml.
1. Miroslav Pecka
30., 40., 58. Jiří Kadlec
56. Jan Strouhal
7. 10. 15 19:30 PRKOP PAPE Dejvice President FC 5. 7:1 (4:0)
V první půli si domácí vypracovali dostatečný náskok, který ve druhé půli v poklidu pohlídali. Petr,Kudrlička
PAPE Dejvice President FC
Robert Martišek – Martin Bělčický, Filip Čekal, Petr Hartman, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský vs Martin Kolankiewicz st. – Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
8., 16., 26. Patrik Šašek
20. Ivan Štochl
31., 51. Petr Hartman
42. Martin Bělčický
35. Kirill Prilepskiy
2. 10. 15 19:30 PRKOP President FC Pajzovna FC 4. 2:8 (0:7)
Jednoznačné utkání v podání hostů, kteří svého soupeře o několik tříd přehráli. Boubín,Bubník
President FC Pajzovna FC
Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup vs Tomáš Vodsloň – Jan Jirec, Martin Kamarýt, Jan Roubal, David Světlík, Petr Vosmík, Patrik Zmeškal
40. Martin Kolankiewicz ml.
48. Vladimír Sup
3. Patrik Zmeškal
15., 26., 30., 30., 56. Jan Roubal
17., 23. David Světlík
23. 9. 15 20:45 MIKU1 Medvídkova tlapička President FC 3. 8:1 (5:1)
Velice kvalitní utkání, hosté se snažili, ale soupeř byl o třídu lepší. Miroslav Weiner, Martin Chaloupka
Medvídkova tlapička President FC
David Pajaziti – Karel Dombi, Michal Kajaba, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Tomáš Štangel vs Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Vladimír Sup
1., 3., 13. Karel Dombi
11., 43. Pavel Lajda
30., 32., 55. Luboš Neveršil
6. Martin Kozlík
18. 9. 15 19:30 PRKOP President FC Ústavan 01 KK 2. 6:5 (3:3)
Rozhodčí se nedostavil. Ústavan po zranění hráče dohrával dokonce ve čtyřech, přesto bylo celé utkání vyrovnané.
President FC Ústavan 01 KK
Martin Kolankiewicz st. – Jakub Kostka, Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Václav Potužník, Vladimír Sup vs Ondřej Mates – Michal Bočan, Martin Bosák, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, David Straka
39. OG
11. 9. 15 19:00 STOD Amfora restaurant President FC 1. 2:2 (2:1)
Domácí drželi tempo hry, měli i více šancí, ale hosté vždy dokázali na gól domácích odpovědět. Nakonec je z toho remíza, s kterou budou hosté velmi spokojeni, vzhledem k vývoji utkání. Košťál
Amfora restaurant President FC
Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Tomáš Karas, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina vs Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Václav Potužník, Vladimír Sup