Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 24.6.16 | 19:00 | P2 | Sean team A Pražští lvi | 11. | 6:0 k. |
Pá 24.6.16 | 19:00 | STOD | President FC Sklenářka FC | 11. | 0:1 |
Pá 24.6.16 | 19:00 | P3 | Oratoř Kobylisy M - Bubo A | 11. | 7:6 |
Pá 24.6.16 | 19:00 | TEMPO | Ujde to 1980 SK Batalion 91 A | 11. | 5:5 |
Pá 24.6.16 | 19:00 | ZABEH | Ústavan 01 KK Gente - Yeti FC | 11. | 0:6 k. |
Pá 24.6.16 | 19:00 | P1 | Sedm zbabělých B Vládci Prahy | 11. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sean team A | 11 | 9 | 0 | 2 | 43:20 | 18 |
2. | Oratoř Kobylisy | 11 | 9 | 0 | 2 | 56:37 | 18 |
3. | Sedm zbabělých B | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:24 | 16 |
4. | Gente - Yeti FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:19 | 15 |
5. | M - Bubo A | 11 | 5 | 3 | 3 | 41:33 | 13 |
6. | Vládci Prahy | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:26 | 10 |
7. | Ujde to 1980 SK | 11 | 3 | 3 | 5 | 48:54 | 9 |
8. | Ústavan 01 KK | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:49 | 9 |
9. | Sklenářka FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 21:38 | 8 |
10. | President FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 34:41 | 7 |
11. | Pražští lvi | 11 | 3 | 0 | 8 | 21:49 | 6 |
12. | Batalion 91 A | 11 | 1 | 1 | 9 | 38:66 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Pražští lvi |
Po 21.3.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Batalion 91 A |
Út 22.3.16 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Ujde to 1980 SK |
St 23.3.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Gente - Yeti FC |
Út 5.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | M - Bubo A |
Út 5.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Oratoř Kobylisy |
Po 11.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Gente - Yeti FC |
St 13.4.16 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | President FC |
St 13.4.16 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Vládci Prahy |
St 13.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Ústavan 01 KK |
Čt 21.4.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Sedm zbabělých B |
Čt 21.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Sklenářka FC |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Pavel Gruda | Batalion 91 A | 19 |
2. | Lukáš Třešňák | Oratoř Kobylisy | 17 |
3. | Jan Carda | M - Bubo A | 14 |
4. | Jan Malypetr | Ujde to 1980 SK | 14 |
5. | Michal Hanuš | Bílá pohroma | 13 |
6. | Denis Fichtner | Sedm zbabělých B | 13 |
7. | Radek Zubatý | Speciál Bráník B | 12 |
8. | David Straka | Modrý Svině A | 12 |
9. | Vladimír Sup | President FC | 10 |
10. | Zbyněk Zika | Pražští lvi | 10 |
11. | Filip Procházka | A.Č.A.B. FC | 10 |
12. | Lukáš Cotman | Gente - Yeti FC | 10 |
13. | Jakub Klíma | Vládci Prahy | 10 |
14. | Martin Kolankiewicz ml. | President FC | 9 |
15. | Lukáš Rybecký | Modrý Svině A | 8 |
16. | Petr Karnas | Sean team A | 8 |
17. | Jaroslav Sirotek | Ujde to 1980 SK | 8 |
18. | Martin Kuča | Steve | 7 |
19. | Jan Vosátka | Vládci Prahy | 7 |
20. | Aleš Průša | Sean team A | 7 |