St 13.4.16 17:30 ARIT Terasy KFC A Růžoví delfínci 97,2   (HL6E)
St 13.4.16 18:45 ARIT Buchmeister team Cerveza 18.FC   (HL6E)
St 13.4.16 20:00 ARIT Emperators R.I.P. B   (HL5B)
Út 3.5.16 19:00 MOTO3 Rebel Circus Akademie Flirtu   (HL8D)
Út 3.5.16 20:15 MOTO3 Rarach FC Pod parou   (HL8J)

24. 6. 16 19:00 P1 Sedm zbabělých B Vládci Prahy 11. 2:1 (2:0)
Tvrdé, ale velmi férové utkání, ve kterém nakonec byli šťastnější domácí. Zdeněk Švajda, Matěj Bauer
Sedm zbabělých B Vládci Prahy
Tomáš SuchomelPetr Kouble, Martin Kuča, Roman Pešek, Viktor Pšenica, Martin Šrámek, Tomáš Surmík, Roman Zbudil vs David Sváček – Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Lukáš Lyer, Daniel Peterka, Jan Vosátka
23. Petr Kouble
28. Roman Zbudil
34. Josef Brandejs
10. 6. 16 19:30 DEKAN Vládci Prahy Ústavan 01 KK 10. 6:4 (4:1)
Velmi pěkný fotbálek, rychlý a kombinační, který se musel líbit. Hrálo se tvrdě, ale korektně. Domácí se ujali vedení již v 6. minutě a v 19. minutě byl stav již 4:0. Hosté stihli ještě ve 49. minutě snížit na 3:5 a zdálo se, že to bude ještě drama. Elitní střelec Vosátka však výhru domácích jistil šestým gólem. Hosté sice v poslední minutě stihli snížit, ale už jim to k ničemu nebylo. Václav Lukšík
Vládci Prahy Ústavan 01 KK
Karel Erben – Josef Brandejs, Adam Hlava, Jakub Klíma, Lukáš Lyer, Daniel Peterka, Jan Vosátka vs Jakub Marianovský – Michal Bočan, Michal Hanuš, Lukáš Rybecký, František Skokan, David Straka
6., 15., 19., 36., 58. Jan Vosátka
18. Josef Brandejs
21. Michal Hanuš
37., 49. David Straka
60. Lukáš Rybecký
30. 5. 16 20:15 P2 Pražští lvi Vládci Prahy 9. 1:4 (0:3)
Hosté byli rychlejším týmem. Václav Kovařík
Pražští lvi Vládci Prahy
David Bohata – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika vs David Sváček – Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Tomáš Krysta, Daniel Peterka, Jan Vosátka
43. Lukáš Zavadil 19. Adam Hlava
22., 24. Jakub Klíma
54. Daniel Peterka
27. 5. 16 18:00 ZAK Vládci Prahy Ujde to 1980 SK 8. 6:1 (3:1)
V poli vyrovnané utkání rozhodl střelecky disponovaný Klíma.
Vládci Prahy Ujde to 1980 SK
David Sváček – Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Daniel Peterka, Jan Vosátka vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Filip Procházka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
10., 20., 30., 38. Jakub Klíma
58. Josef Brandejs
60. Daniel Peterka
46 Jan Vosátka 27. Marek Uhlárik
20. 5. 16 19:30 BECH Sklenářka FC Vládci Prahy 7. 1:0 (0:0)
Absolutně vyrovnané utkání rozhodla jedna z mála povedených akcí. Remíza by byla spravedlivější.
Sklenářka FC Vládci Prahy
Josef Říha – Marek Hála, Pavel Homola, Aleš Koudelka, Milan Moc, Jan Neuberk, Leonard Siegfried, Miroslav Šimon, Jan Souček, Jan Vojtíšek vs David Sváček – Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Daniel Peterka, Matěj Rajnoch, Jan Vosátka
45. Aleš Koudelka
2. 5. 16 20:15 zzSANC4 Vládci Prahy Oratoř Kobylisy 6. 3:6 (1:2)
Hosté měli celé utkání jasnou převahu a zaslouženě zvítězili. Jakub Stejskal, Vojtěch Liška
Vládci Prahy Oratoř Kobylisy
David Sváček – Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Daniel Peterka, Matěj Rajnoch, Jan Vosátka vs Petr Kabele – Pavel Baborovský, Jan Falc, Lukáš Kučera, Tomáš Manhart, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban
52. Pavel Baborovský
27. 4. 16 20:15 P1 M - Bubo A Vládci Prahy 5. 3:4 (1:2)
Trvalá převaha domácího týmu, kteří ale nevyužili svých šancí. Naopak hosté byli v koncovce efektivnější.
M - Bubo A Vládci Prahy
Lubomír Mojžíš – Jan Bartoň, Jan Carda, Kamil Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský vs Karel Erben – Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Adam Hlava, Jakub Klíma, Daniel Peterka, David Sváček, Jan Vosátka
23., 57., 58. Jan Carda 8. David Sváček
15., 46., 52. Jakub Klíma
22. 4. 16 19:30 PRKOP Vládci Prahy President FC 4. 3:4 (1:2)
Průběh utkání ovlivnila hned 1. minuta, kdy se hosté dostali do vedení. Domácí celé utkání dotahovali, ale hosté dokázali rozhodnout ve svůj prospěch. Filip Dohnálek, Eva Bartoňková
Vládci Prahy President FC
David Sváček – Daniel Dobrovodský, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Tomáš Krysta, Daniel Peterka, Jan Vosátka vs Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Jiří Birt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup