Út 5.4.16 18:15 HOSTI Nejistý Felix UVL Benda 1964 OFC UVL   (UVL1A)
Út 5.4.16 19:30 HOSTI Bedna 98 FC Deko   (HL2A)
Út 5.4.16 20:45 HOSTI Frankie Hvězda VAB F.C.   (VL4B)
Út 26.4.16 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP AGČV/Ajax   (SVL1A)
Út 26.4.16 19:30 MIKU1 Úderka Žižkov Klokan club Perón V   (VL1A)
Út 26.4.16 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Bedna 98 FC   (HL2A)

24. 6. 16 19:00 P3 Oratoř Kobylisy M - Bubo A 11. 7:6 (4:0)
Výborné utkání od obou týmů. V první půli si vytvořili domácí ctyřbrankový náskok, ale hosté se v druhé půli dokázali dotáhnout. Nakonec domácí vítězství uhájili i přes závěrečný tlak hostujícího týmu.
Oratoř Kobylisy M - Bubo A
Tomáš Manhart – Pavel Baborovský, Jan Falc, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban, Radek Vodička vs Petr Koller – Kamil Čech, Petr Fliegel, Jiří Holík, Lukáš Procházka, František Roub, Stanislav Vlk
59., 60. Stanislav Vlk
6. 6. 16 20:15 P3 Batalion 91 A Oratoř Kobylisy 10. 6:8 (4:4)
Po rozpačitém začátku hostů, kdy domácí tým pustili do dvoubrankového vedení, si nakonec zápas pohlídali a zaslouženě vyhráli.
Batalion 91 A Oratoř Kobylisy
Oldřich Vohnout – Martin Ferdinand, Jakub Figr, Pavel Gruda, Petr Gruda, Radek Melichar, Jiří Novák, Jan Šimpach vs Petr Kabele – Pavel Baborovský, Jan Falc, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban, Radek Vodička
56. Radek Vodička
2. 6. 16 19:30 BECH Oratoř Kobylisy Gente - Yeti FC 9. 3:2 (3:1)
Hráči Gente byli dynamičtí a silní na balónu. Chyběla jim však finální přihrávka a klid a štěstí v koncovce. Vodička z Oratoře své šance proměnil a to rozhodlo. Tomáš Zach, David Davídek
Oratoř Kobylisy Gente - Yeti FC
Tomáš Manhart – Pavel Baborovský, Jan Falc, Lukáš Kučera, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Jan Doskočil – Stanislav Bezděka, Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal
16., 20. Radek Vodička
18. Lukáš Kučera
14. Lukáš Cotman
44. Tomáš Kolařík
27. 5. 16 19:30 LITVI Ústavan 01 KK Oratoř Kobylisy 8. 3:9 (2:2)
Z počátku vyrovnaný zápas se změnil v střeleckou exhibici v podání hostů. Domácí tým byl už ke konci velmi odevzdaný a odešel psychicky. Hošek
Ústavan 01 KK Oratoř Kobylisy
Tomáš Gregor – Michal Bočan, Martin Bosák, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, David Straka vs Tomáš Manhart – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Jan Falc, Lukáš Kučera, Jan Matucha, Miroslav Tipta, Petr Urban
60. Miroslav Tipta
20. 5. 16 18:00 ZAK Oratoř Kobylisy Ujde to 1980 SK 7. 4:3 (2:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Oratoř Kobylisy Ujde to 1980 SK
Petr Kabele – Tomáš Erben, Jan Falc, Lukáš Kučera, Tomáš Manhart, Jan Matucha, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Filip Procházka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
13. Tomáš Manhart
22. Jan Falc
50., 57. Jan Matucha
4. Jaroslav Sirotek
11. Ondřej Hroch
37. Jan Malypetr
2. 5. 16 20:15 zzSANC4 Vládci Prahy Oratoř Kobylisy 6. 3:6 (1:2)
Hosté měli celé utkání jasnou převahu a zaslouženě zvítězili. Jakub Stejskal, Vojtěch Liška
Vládci Prahy Oratoř Kobylisy
David Sváček – Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Daniel Peterka, Matěj Rajnoch, Jan Vosátka vs Petr Kabele – Pavel Baborovský, Jan Falc, Lukáš Kučera, Tomáš Manhart, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban
52. Pavel Baborovský
29. 4. 16 19:30 PRKOP President FC Oratoř Kobylisy 5. 3:6 (1:3)
Nervózní zápas hlavně v první půli. Hosté zvítězili díky rozdílovému hráči Třešňákovi.
President FC Oratoř Kobylisy
Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Jiří Birt, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček, Vladimír Sup vs Radek Vodička – Jan Falc, Tomáš Manhart, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban
24., 31. Tomáš Ptáček
60. Vladimír Sup
19., 23., 44., 51. Lukáš Třešňák
24. Radek Vodička
45. Miroslav Tipta
18. 4. 16 20:45 LITVI Oratoř Kobylisy Sean team A 4. 6:1 (3:1)
Kvalitní, rychle hrané utkání. První půle byla vyrovnaná i poměrem šancí. Ve druhé půli domácí pouze navyšovali svůj náskok a pohodlně zvítězili. Martin Janyš, Michal Kavan
Oratoř Kobylisy Sean team A
Petr Kabele – Pavel Baborovský, Jan Falc, Lukáš Kučera, Tomáš Manhart, Jan Matucha, Lukáš Třešňák, Petr Urban, Radek Vodička vs Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
5., 36. Lukáš Třešňák
22. Tomáš Manhart
28. Lukáš Kučera
34. Petr Kabele
52. Jan Falc
1. Radek Zubatý
15. 4. 16 18:00 P1 Sedm zbabělých B Oratoř Kobylisy 3. 3:1 (1:0)
Tým Sedm zbabělých si vypracoval územní převahu a více šancí. Oratoř většinou střílela z dálky.
Sedm zbabělých B Oratoř Kobylisy
Radek Mališ – Denis Fichtner, Petr Kouble, Martin Kuča, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík, Ondřej Vaculík, Roman Zbudil vs Radek Vodička – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Jan Falc, Tomáš Manhart, Miroslav Tipta, Petr Urban
5. Denis Fichtner
40. Martin Kuča
45. Martin Šrámek
45. Radek Vodička 42. Radek Vodička
4. 4. 16 20:15 P2 Oratoř Kobylisy Pražští lvi 2. 5:1 (2:1)
Hosté se sice ujali vedení, ale průběh zápasu opanovali domácí, kteří nakonec zaslouženě zvítězili.
Oratoř Kobylisy Pražští lvi
Petr Kabele – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Jan Falc, Tomáš Kučera, Tomáš Manhart, Jan Matucha, Miroslav Tipta vs Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika
16. Miroslav Tipta
24., 42. Jan Matucha
57. Tomáš Kučera
59. Tomáš Manhart
11. Omar Magomedov 50. Lukáš Měsíček
1. 4. 16 19:30 BECH Sklenářka FC Oratoř Kobylisy 1. 6:1 (1:0)
Hosté byli lepším týmem, ale draze zaplatili docházkou. Oratoř celé utkání hrála ve čtyřech v poli, ale měla velmi dobrou obranu. Přesto vyhrál tým Sklenářky. Chlapci ze Sklenářky nerespektují nic a nikoho. Pískat tento tým je za trest. Janča, Szöls