St 13.4.16 17:00 HANSP Dejnámbůra FC Kehar Club FC   (HL5D)
St 13.4.16 18:15 HANSP Arctica Islandica Czech line   (HL7E)
St 13.4.16 19:30 HANSP Veget FC SUP AGČV/Ajax   (SVL1A)
Út 31.5.16 19:00 P3 Kelímci 3.FC Palouk SK   (HL7D)
Út 31.5.16 20:15 P3 Bohemia AFK Medvědi A   (HL6D)

24. 6. 16 19:00 STOD President FC Sklenářka FC 11. 0:1 (0:1)
Zápas rozhodla jediná branka z prvního poločasu. Poté hosté začali urputně bránit a spoléhali na brejky. Domácí měli mnoho brankových příležitostí, ale nedokázali ani jednou vstřelit branku.
President FC Sklenářka FC
Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček, Vladimír Sup vs Josef Říha – František Brabec, Marek Hála, Pavel Homola, Aleš Koudelka, Milan Moc, Jan Neuberk, Jakub Novák, Leonard Siegfried, Miroslav Šimon, Jan Souček, Jan Vojtíšek
10. Jakub Novák
8. 6. 16 20:15 P1 M - Bubo A President FC 10. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, oba týmy zahodily mnoho šancí.
M - Bubo A President FC
Jan Dušek – Jan Bartoň, Kamil Čech, Manuel Fernandez, Petr Koller ml., Zdeněk Pavlát, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský, Stanislav Vlk vs Martin Kolankiewicz st. – Jiří Birt, Jakub Černický, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Vladimír Sup
33. Tomáš Reiterman
36. Zdeněk Pavlát
15. Vladimír Sup
32. Martin Kolankiewicz ml.
3. 6. 16 19:30 PRKOP President FC Batalion 91 A 9. 6:0 k.
27. 5. 16 19:30 PRKOP Gente - Yeti FC President FC 8. 4:3 (1:2)
Za druhý poločas, kdy domácí začali hostující celek přehrávat, zasloužená výhra Gente.
Gente - Yeti FC President FC
Jaroslav Koštíř – Stanislav Bezděka, Lukáš Cotman, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal vs Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Jiří Birt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Vladimír Sup
45. Vladimír Sup
20. 5. 16 19:30 PRKOP President FC Ústavan 01 KK 7. 2:6 (2:2)
Utkání dobré úrovně, jehož jasným vítězem se stal tým Ústavan.
President FC Ústavan 01 KK
Martin Kolankiewicz st. – Jiří Birt, Jakub Černický, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy vs Martin Bosák – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, František Skokan, David Straka
13. Jakub Černický
27. Martin Kolankiewicz ml.
50 Jan Peclinovský 9., 15. David Straka
40., 59. Michal Hanuš
57. Lukáš Rybecký
58. Tomáš Gregor
6. 5. 16 17:45 STOD Ujde to 1980 SK President FC 6. 9:6 (4:3)
Poklidné utkání dobré úrovně s mnoha brankami na obou stranách. Domácí byli přesnější v zakončení a vyhráli.
Ujde to 1980 SK President FC
Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Filip Procházka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Martin Kolankiewicz st. – Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček, Vladimír Sup
59. Kirill Prilepskiy
29. 4. 16 19:30 PRKOP President FC Oratoř Kobylisy 5. 3:6 (1:3)
Nervózní zápas hlavně v první půli. Hosté zvítězili díky rozdílovému hráči Třešňákovi.
President FC Oratoř Kobylisy
Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Jiří Birt, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček, Vladimír Sup vs Radek Vodička – Jan Falc, Tomáš Manhart, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban
24., 31. Tomáš Ptáček
60. Vladimír Sup
19., 23., 44., 51. Lukáš Třešňák
24. Radek Vodička
45. Miroslav Tipta
22. 4. 16 19:30 PRKOP Vládci Prahy President FC 4. 3:4 (1:2)
Průběh utkání ovlivnila hned 1. minuta, kdy se hosté dostali do vedení. Domácí celé utkání dotahovali, ale hosté dokázali rozhodnout ve svůj prospěch. Filip Dohnálek, Eva Bartoňková
Vládci Prahy President FC
David Sváček – Daniel Dobrovodský, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Tomáš Krysta, Daniel Peterka, Jan Vosátka vs Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Jiří Birt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
35. Martin Kolankiewicz ml.
11. 4. 16 20:45 LITVI Sean team A President FC 3. 3:1 (1:0)
Utkání hodné úrovně čtvrté ligy, ve kterém zvítězil fotbalovější tým. Dufek
Sean team A President FC
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Jiří Birt, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
10. Radek Zubatý
39. Petr Karnas
59. Aleš Průša
33. Martin Kolankiewicz ml.
8. 4. 16 19:30 PRKOP President FC Sedm zbabělých B 2. 1:5 (1:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu, lépe takticky zvládli hosté. Sergej Halauko, Petr Daniel
President FC Sedm zbabělých B
Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Jiří Birt, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup vs Radek Mališ – Denis Fichtner, Petr Kouble, Martin Kuča, Jakub Neburka, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel
25. Martin Kozlík 14. Jakub Neburka
28. Denis Fichtner
55., 59. Martin Kuča
57. Viktor Pšenica
1. 4. 16 19:30 PRKOP Pražští lvi President FC 1. 2:6 (2:3)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Hosté si vypracovali jednobrankový náskok v první půli a ve druhé půli ho ještě dokázali navýšit a zaslouženě zvítězili. Josef Orel