David Šámal – Stanislav Bezděka, Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, David Pracner, Zbyněk Šámal vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Filip Procházka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
42., 53. OG
23. Ondřej Hroch
34. Jan Malypetr
2. 6. 16 19:30 BECH Oratoř Kobylisy Gente - Yeti FC 9. 3:2 (3:1)
Hráči Gente byli dynamičtí a silní na balónu. Chyběla jim však finální přihrávka a klid a štěstí v koncovce. Vodička z Oratoře své šance proměnil a to rozhodlo. Tomáš Zach, David Davídek
Oratoř Kobylisy Gente - Yeti FC
Tomáš Manhart – Pavel Baborovský, Jan Falc, Lukáš Kučera, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Jan Doskočil – Stanislav Bezděka, Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal
16., 20. Radek Vodička
18. Lukáš Kučera
14. Lukáš Cotman
44. Tomáš Kolařík
27. 5. 16 19:30 PRKOP Gente - Yeti FC President FC 8. 4:3 (1:2)
Za druhý poločas, kdy domácí začali hostující celek přehrávat, zasloužená výhra Gente.
Gente - Yeti FC President FC
Jaroslav Koštíř – Stanislav Bezděka, Lukáš Cotman, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal vs Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Jiří Birt, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Vladimír Sup
45. Vladimír Sup
16. 5. 16 20:45 LITVI Sean team A Gente - Yeti FC 7. 5:1 (1:1)
Dlouho vyrovnaný průběh lehce nervózního utkání převážili na svou stranu domácí až ve druhém poločase. Hosté nebyli schopni účinně zareagovat a prohráli výraznějším rozdílem. Utkání probíhalo ve slušném tempu a s bojovným nábojem. Jan Bercha, Petr Lomský
Sean team A Gente - Yeti FC
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Radek Zubatý vs Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal
7., 56. Ondřej Polák
45. Radek Zubatý
50., 52. Daniel Neuberg
18. Jan Doležal
6. 5. 16 18:00 P1 Gente - Yeti FC Sedm zbabělých B 6. 1:2 (1:1)
Zasloužená výhra hostujícího mužstva. Boubín
Gente - Yeti FC Sedm zbabělých B
Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal vs Radek Mališ – Denis Fichtner, Martin Kuča, Viktor Pšenica, Jan Řeřicha, Tomáš Suchomel, Roman Zbudil
29. Lukáš Cotman 15. Jan Řeřicha
53. Denis Fichtner
39. Roman Zbudil
55. Denis Fichtner
25. 4. 16 20:15 P1 Pražští lvi Gente - Yeti FC 5. 0:9 (0:2)
Jednostranná záležitost hostů. Celý zápas nahoru-dolů. Domácí byli bez šancí. Trnka
Pražští lvi Gente - Yeti FC
Tomáš Kőrbler – David Bohata, Michal Dunkler, Jakub Körbler, Omar Magomedov, Zbyněk Zika vs Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal
23., 58. Josef Klapkovský
28. Tomáš Kolařík
34., 55. Lukáš Cotman
36. David Šámal
42., 60. Jan Doležal
54. David Pracner
22. 4. 16 19:30 BECH Gente - Yeti FC Sklenářka FC 4. 3:0 (0:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Gente - Yeti FC Sklenářka FC
Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal vs Josef Říha – Marek Hála, Pavel Homola, Aleš Koudelka, Leonard Siegfried, Stanislav Škvor, Jan Souček
31., 37. Lukáš Cotman
55. OG
14. 4. 16 20:15 P3 M - Bubo A Gente - Yeti FC 3. 1:1 (1:0)
Důraznější Bubo rychlejším Gente nedovolilo příliš kombinací. V závěru první půle se tak Bubo ujalo vedení. Po poločase však Gente srovnalo, a tak bojovné a pěkné utkání skončilo dělbou bodů.
M - Bubo A Gente - Yeti FC
Lubomír Mojžíš – Jan Bartoň, Kamil Čech, Jan Dušek, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský vs Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal
25. Jan Bartoň 39 Jan Dušek 40. Josef Klapkovský
7. 4. 16 19:00 P2 Gente - Yeti FC Batalion 91 A 2. 6:3 (2:0)
První poločas byl v režii domácích, hosté se zvedli až ke konci zápasu, což už nestačilo.
Gente - Yeti FC Batalion 91 A
Jan Doskočil – Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal vs Jakub Figr – Daniel Boubín, Pavel Gruda, Martin Hemerka, Tomáš Kozák, Radek Melichar, Jiří Novák, Jan Šimpach
8., 60. Zbyněk Šámal
14., 55. Lukáš Cotman
40. David Pracner
54. Josef Klapkovský
48., 58. Pavel Gruda
57. Daniel Boubín
29. 3. 16 18:15 ARIT Gente - Yeti FC Vládci Prahy 1. 2:0 (1:0)
Fotbalově pohledné utkání skončilo vítězstvím domácího týmu, který na rozdíl od hostů dokázal své šance proměnit. Plucar
Gente - Yeti FC Vládci Prahy
Jan Doskočil – Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal vs Karel Erben – Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Adam Hlava, Jakub Klíma, Lukáš Lyer, Daniel Peterka, David Sváček, Jan Vosátka