St 13.4.16 18:15 BECH Dehet Old 1.FC SUP SuperNova L.F.C.   (SVL3B)
St 13.4.16 19:30 BECH Přezletice SG MVS Recycled   (VL4D)
St 13.4.16 20:45 BECH Endoprotéza Blesk VK SUP   (SVL2B)
Čt 5.5.16 18:15 MIKU3 Dynamo Prak Míchačky   (HL6F)
Čt 5.5.16 19:30 MIKU3 CFG Suchdol No madam ! B   (HL8J)
Čt 5.5.16 20:45 MIKU3 Dřevosprint SC Hertha ZMZ VET   (VL2B)

24. 6. 16 19:00 ZABEH Ústavan 01 KK Gente - Yeti FC 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
10. 6. 16 19:30 DEKAN Vládci Prahy Ústavan 01 KK 10. 6:4 (4:1)
Velmi pěkný fotbálek, rychlý a kombinační, který se musel líbit. Hrálo se tvrdě, ale korektně. Domácí se ujali vedení již v 6. minutě a v 19. minutě byl stav již 4:0. Hosté stihli ještě ve 49. minutě snížit na 3:5 a zdálo se, že to bude ještě drama. Elitní střelec Vosátka však výhru domácích jistil šestým gólem. Hosté sice v poslední minutě stihli snížit, ale už jim to k ničemu nebylo. Václav Lukšík
Vládci Prahy Ústavan 01 KK
Karel Erben – Josef Brandejs, Adam Hlava, Jakub Klíma, Lukáš Lyer, Daniel Peterka, Jan Vosátka vs Jakub Marianovský – Michal Bočan, Michal Hanuš, Lukáš Rybecký, František Skokan, David Straka
6., 15., 19., 36., 58. Jan Vosátka
18. Josef Brandejs
21. Michal Hanuš
37., 49. David Straka
60. Lukáš Rybecký
3. 6. 16 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Ústavan 01 KK 9. 7:7 (3:4)
Gólová přestřelka skončila zaslouženou remízou.
Ujde to 1980 SK Ústavan 01 KK
Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Petr Moučka, Filip Procházka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Martin Bosák – Michal Bočan, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, David Straka
55. Lukáš Rybecký
27. 5. 16 19:30 LITVI Ústavan 01 KK Oratoř Kobylisy 8. 3:9 (2:2)
Z počátku vyrovnaný zápas se změnil v střeleckou exhibici v podání hostů. Domácí tým byl už ke konci velmi odevzdaný a odešel psychicky. Hošek
Ústavan 01 KK Oratoř Kobylisy
Tomáš Gregor – Michal Bočan, Martin Bosák, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, David Straka vs Tomáš Manhart – Pavel Baborovský, Tomáš Erben, Jan Falc, Lukáš Kučera, Jan Matucha, Miroslav Tipta, Petr Urban
60. Miroslav Tipta
20. 5. 16 19:30 PRKOP President FC Ústavan 01 KK 7. 2:6 (2:2)
Utkání dobré úrovně, jehož jasným vítězem se stal tým Ústavan.
President FC Ústavan 01 KK
Martin Kolankiewicz st. – Jiří Birt, Jakub Černický, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy vs Martin Bosák – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, František Skokan, David Straka
13. Jakub Černický
27. Martin Kolankiewicz ml.
50 Jan Peclinovský 9., 15. David Straka
40., 59. Michal Hanuš
57. Lukáš Rybecký
58. Tomáš Gregor
11. 5. 16 20:15 P3 Ústavan 01 KK M - Bubo A 2. 1:3 (1:1)
První poločas vyrovnaná partie. Po změně stran domácí začali hrát fotbal a svého soupeře zmáčkli, ti hrozili z brejků a dva proměnili. Hostům zachytal jejich gólman. Klail
Ústavan 01 KK M - Bubo A
Jakub Marianovský – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Lukáš Rybecký, František Skokan, David Straka vs František Roub – Jan Bartoň, Jan Carda, Kamil Čech, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský
11. Lukáš Rybecký 46 Michal Bočan 12. Tomáš Reiterman
54. Miloslav Fliegel
56. Jan Carda
4. 5. 16 19:30 LITVI Ústavan 01 KK Sean team A 6. 1:3 (0:0)
Zpočátku opatrné utkání, góly začaly padat až ve druhém poločase. Zápas rozhodl hattrickem Zubatý, domácí ke konci odešli hlavně psychicky. Rosenberger
Ústavan 01 KK Sean team A
Martin Bosák – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, František Skokan, David Straka vs Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
37. Michal Hanuš 32., 35., 54. Radek Zubatý
29. 4. 16 18:00 P1 Sedm zbabělých B Ústavan 01 KK 5. 3:4 (2:2)
Vyrovnané utkání otočili v samotném závěru šťastnější hosté. Petr Daniel, Václav Kopáček
Sedm zbabělých B Ústavan 01 KK
Radek Mališ – Denis Fichtner, Jakub Kadlec, Martin Kuča, Viktor Pšenica, Martin Šrámek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík, Roman Zbudil vs Martin Bosák – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, František Skokan, David Straka
58. Lukáš Rybecký
20. 4. 16 20:15 P2 Ústavan 01 KK Pražští lvi 4. 2:4 (1:2)
Rychlý hezký fotbal. Domácí doplatili na nekolektivní výkon. Vostarek
Ústavan 01 KK Pražští lvi
Tomáš Gregor – Michal Bočan, Martin Bosák, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, František Skokan, David Straka vs Pavel Žanta – David Bohata, Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Zbyněk Zika
5., 42. Michal Hanuš 18., 47. Michal Dunkler
28., 55. Zbyněk Zika
15. 4. 16 19:30 BECH Sklenářka FC Ústavan 01 KK 3. 2:4 (1:1)
Velmi fotbalový a útočný zápas. Hosté měli lehce více ze hry, což potvrdili výhrou. Jakub Vokatý, Marek Csémi
Sklenářka FC Ústavan 01 KK
Josef Říha – Marek Hála, Pavel Homola, Milan Moc, Leonard Siegfried, Miroslav Šimon, Jan Souček, Jan Vojtíšek vs Tomáš Gregor – Michal Bočan, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, František Skokan, David Straka
12. Marek Hála
42. Pavel Homola
20 Josef Říha 1., 50. Michal Bočan
40. David Straka
59. Michal Hanuš
30. 3. 16 20:15 P3 Batalion 91 A Ústavan 01 KK 1. 4:7 (0:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Obě mužstva byla technicky vyspělá. Zasloužená výhra aktivnějších hostů. Dalibor Mondek, Milan Bradáč
Batalion 91 A Ústavan 01 KK
Tomáš Kozák – Daniel Boubín, Jakub Figr, Pavel Gruda, Martin Hemerka, Radek Melichar, Jan Šimpach vs Tomáš Gregor – Michal Bočan, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, Lukáš Rybecký, František Skokan, David Straka