9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 33:40 9

Čt 11.5.17 17:00 HANSP Prtzalona C.F. VZ   (HL7H)
Čt 11.5.17 18:15 HANSP Pivní pohoda AC Tohle není hokej?   (HL7H)
Čt 11.5.17 19:30 HANSP Pivojs s.r.o.1.FC Ravens FC   (HL7H)
St 31.5.17 18:00 STER1 DHL Bad Diablos FELace FK   (HL8E)
St 31.5.17 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Virtus Praha FK   (HL7F)
St 31.5.17 20:30 STER1 Athletico KMF Krabí výměšky FC   (HL8E)

25. 6. 17 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Bum bar VET 11. 2:5 (0:1)
Bojovné utkání s pěknými kombinacemi na obou stranách. Hosté byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě. Jan Tlusťák, Jaroslav Frencl
Reka Group - Calvados Bum bar VET
Robert Martišek – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, Karel Růžička vs Ondřej Sladký – Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček
53. Michal Beitler
56. Tomáš Hlinka
17. Jan Suchánek
47., 58., 60. Zdeněk Počárovský
50. Vladimír Urban
11. 6. 17 20:00 ZAK Batalion Vinohrady FC Reka Group - Calvados 10. 1:9 (0:2)
V první půli byla hra ještě relativně vyrovnaná a hosté vedli pouze o dvě branky. Po přestávce hosté ještě více zabrali a svého soupeře jednoznačně deklasovali.
Batalion Vinohrady FC Reka Group - Calvados
Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jan Dlabal, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Tomáš Langr, Miroslav Šafus vs David Spousta – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ
58. Jan Dlabal 4., 11., 42. Michal Beitler
31., 37. Miroslav Petrák
45., 50., 57., 59. Jiří Kácovský
4. 6. 17 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Tyran Saens 1.FC VET B 9. 8:4 (5:0)
Domácí si vypracovali v první půli pětibrankový náskok, který ve druhé půli v pohodě pohlídali a jasně zvítězili. Tomáš Axler
Reka Group - Calvados Tyran Saens 1.FC VET B
David Spousta – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Martin Janáč, Hisham Nokd, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal
3., 29., 60. Michal Beitler
7., 19., 21., 35., 45. Jiří Kácovský
36., 50. Alexandr Šmejkal
40. Hisham Nokd
54. Josef Plaček
25. 5. 17 19:30 ZAK Sklenářka S.G. Reka Group - Calvados 8. 5:3 (2:1)
Pohledné utkání s řadou šancí na obou stranách. Vyhrál produktivnější tým. Boubín
Sklenářka S.G. Reka Group - Calvados
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Petr Brejcha, Ivan Georgiev, Milan Korman, Pavel Motl, Martin Rákosník vs Josef Vejšický – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ
15. Martin Rákosník
27., 40. Pavel Motl
50., 55. Milan Korman
5., 32., 49. Jiří Kácovský
21. 5. 17 20:00 ZAK Reka Group - Calvados STG Milovice 7. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, kdy hosté na konci se štěstím rozhodli o svém vítězství.
Reka Group - Calvados STG Milovice
Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ vs Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Jan Danko, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal
12. Daniel Vališ
55. Karel Křeček
6., 58. Josef Bešta
56. Martin Masopust
14. 5. 17 20:00 BECH Běchovice VET Reka Group - Calvados 6. 0:3 (0:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Vojtěch Koželka
Běchovice VET Reka Group - Calvados
Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Martin Kunc, Karel Sádlo st. vs Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ
5. Jiří Kácovský
34., 49. Radek Budil
8. 5. 17 20:00 MALES Morová rána 1.FC VET Reka Group - Calvados 5. 8:1 (7:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který rozhodl o svém vítězství již v prvním poločase.
Morová rána 1.FC VET Reka Group - Calvados
Jan Kovařík – František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Petr Javorek, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba, David Volf vs Vladimír Oliberius – Michal Beitler, Radek Budil, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ
55. Miroslav Petrák
23. 4. 17 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Maverick VET 4. 4:3 (2:0)
Domácí byli celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Nebýt výkonu hostujícího brankáře, utkání by dopadlo daleko jednoznačněji. Janča
Reka Group - Calvados Maverick VET
Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ vs Přemysl Šimáně – Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jiří Mleziva, Jan Přibyl, Martin Troška
9., 56., 57. Miroslav Petrák
17. Karel Křeček
38., 60. Jiří Mleziva
39. Milan Makovec
9. 4. 17 20:00 ZAK Hell´s Old Boys Reka Group - Calvados 3. 3:2 (2:1)
Bojovné pohledné utkání, kterému by slušela remíza. Domácí však v poslední minutě strhli vítězství na svoji stranu. Norman David, Michal Franc
Hell´s Old Boys Reka Group - Calvados
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Robert Martišek – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, Karel Růžička
7., 26., 60. Stanislav Bureš 25., 39. Jiří Kácovský 35. Tomáš Hlinka
2. 4. 17 20:00 ZAK Reka Group - Calvados MoKo VET 2. 0:2 (0:1)
Pěkný fotbal z obou stran ve vysokém tempu. Hosty skvělým výkonem podržel jejich brankář a hlavně díky němu jim stačily dvě branky na pohodlné vítězství.
Reka Group - Calvados MoKo VET
Robert Martišek – Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Karel Růžička, Daniel Vališ vs Jiří Hanžl – Václav Beneš, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Michael Jakubův, Aleš Josefus, Milan Klíma, Pavel Švarc
22. Michael Jakubův
48. Tomáš Jakubek
26. 3. 17 20:00 ZAK Čechie 12° Reka Group - Calvados 1. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodla jediná branka hostujícího týmu z úvodu utkání. Kohout
Čechie 12° Reka Group - Calvados
Petr Kopička – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek vs Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Karel Růžička, Daniel Vališ