11. Medvídkova tlapička 11 3 1 7 37:49 7

Pá 21.9.18 18:00 P3 Klucy PFS Alkmar   (HL7I)
Pá 21.9.18 19:15 P3 Nebeský bastardi Zde je místo ...   (HL6I)
Po 5.11.18 18:15 BECH Kojots United Hustá pěna FC   (HL7B)
Po 5.11.18 19:30 BECH Primeira Equipe SoClose United   (HL6B)

28. 11. 18 17:45 ZABEH The Penguins 6:5 B Dvacítka 11. 6:3 (5:1)
Dvacítka i bez střídání udržela vysoké tempo celé utkání, ale střelecky produktivnější Penguins si vítězství nenechali vzít.
The Penguins 6:5 B Dvacítka
Filip Boubín – Roman Alba, Stanislav Griscenko, Aleš Hořický, Lukáš Kratochvíl, Zdeněk Kremlík, Miroslav Mora, Patrik Veselý vs Petr Chalupa – Petr Chlad, Vít Halák, Patrik Ledvinka, František Tůma, Tomáš Vanča
5. OG
14., 20. Roman Alba
27. Lukáš Kratochvíl
30., 45. Aleš Hořický
13., 35. Tomáš Vanča
54. Petr Chlad
14. 11. 18 20:45 STER1 Dvacítka Výtržník HFC 10. 7:5 (5:2)
Domácí celých 60 minut udávali tempo a zaslouženě vyhráli.
Dvacítka Výtržník HFC
Petr Chalupa – Petr Chlad, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Ondřej Staněk, František Tůma, Tomáš Vanča vs Pavel Libecajt – Jan Bohata, Rudolf Brejcha, Jiří Kubát, Ondřej Kučera, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Pavel Smolák, Lukáš Vala
55. Ondřej Kučera
7. 11. 18 20:45 STER2 Mystique Dynamo CF Dvacítka 9. 4:2 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Mystique Dynamo CF Dvacítka
Jakub Domlátil – Michal Burda, Marek Daněček, Michal Lampír, Aleš Moravec, Tomáš Moravec, Lukáš Smetana vs Petr Chalupa – Petr Chlad, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miloš Moravec, Miroslav Polívka, Tomáš Vanča
3. Lukáš Smetana
6. Marek Daněček
44. Michal Lampír
46. Michal Burda
36. Miroslav Polívka
57. Tomáš Vanča
31. 10. 18 19:15 STER3 Dvacítka 4077 DUCKS 8. 2:2 (2:1)
Utkání dobré úrovně skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
Dvacítka 4077 DUCKS
Petr Chalupa – Pavel Češík, Petr Chlad, Benjamin Činčila, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miloš Moravec, Ondřej Staněk, Tomáš Vanča vs Michal Borovan – Jan Doležal, Miroslav Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Václav Karafiát, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha
19. Ondřej Staněk
26. Tomáš Vanča
51 Vít Halák 8. Václav Karafiát
59. Lukáš Hakl
24. 10. 18 19:30 HOSTI Queens Park Club Dvacítka 7. 2:3 (1:0)
Vyrovnané, bojovné, ale čistě a férově hrané utkání, kterému by víc slušela remíza.
Queens Park Club Dvacítka
Jakub Halamka – Srdan Hadžiosmanovič, Karel Hrubeš, Jan Jaška, Jan Kučera, Jan Nebřenský, Radek Pečenka, Tomáš Proskočil vs Petr Chalupa – Petr Chlad, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miloš Moravec, Miroslav Polívka, Ondřej Staněk, Tomáš Vanča
8. Tomáš Proskočil
45. Radek Pečenka
42. Petr Chlad
44. Miloš Moravec
52. Ondřej Staněk
17. 10. 18 19:15 HRAB3 Dvacítka Trops 1.SK 6. 2:1 (1:0)
Pěkný, kombinační fotbal. Hosté v druhém poločase odkázali vyrovnat hru, skóre ale už ne. Jan Chytil, Ondřej Vokáč
Dvacítka Trops 1.SK
Petr Chalupa – Petr Chlad, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miloš Moravec, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča vs Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jan Bezděk, František Koubek, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský
9. Petr Chlad
36. Miloš Moravec
40. Jaroslav Procházka
10. 10. 18 19:00 METE2 Torpedo Cannabis Dvacítka 5. 6:3 (5:3)
Dvacítka byla mírně lepší, ale nesoustředila se jenom ne hru, a navíc nedokázala uhlídat střelce Pitela. Jáchym Trajhan, Tomáš Havlíček
Torpedo Cannabis Dvacítka
Marián Višňa – Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Marián Pitel, Eduard Topor vs Petr Chalupa – Ondřej Bělovský, Petr Chlad, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, Ondřej Staněk, František Tůma, Tomáš Vanča
8., 10., 16., 21., 29., 33. Marián Pitel 5. Petr Chlad
27. Vít Halák
28. OG
3. 10. 18 20:00 ARIT Dvacítka K.T.S. FC 1. 4:3 (1:2)
První poločas začali lépe hosté, kteří využili chyb soupeře a zajistili si dvoubrankový náskok. Potom se Dvacítka rozehrála a ve druhém poločase výsledek otočila. Husák
Dvacítka K.T.S. FC
Petr Chalupa – Ondřej Bělovský, Pavel Češík, Petr Chlad, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miloš Moravec, František Tůma, Tomáš Vanča vs Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Michal Gloser, Michal Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Ondřej Platil
24., 40. Ondřej Bělovský
32. Vít Halák
35. Petr Chlad
7., 16., 53. Ondřej Platil
26. 9. 18 19:15 ZAK Dvacítka GFC Regent A 4. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, hra měla spád. Dvacítka byla trochu aktivnější a štěstí se nakonec přiklonilo k ní.
Dvacítka GFC Regent A
Petr Chalupa – Pavel Češík, Petr Chlad, Benjamin Činčila, Luboš Dvořák, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Ondřej Staněk, František Tůma, Tomáš Vanča vs Ondřej Soukup – Petr Blažek, Jakub Čejka, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Filip Pallós, Lukáš Radouš, Radomír Staněk
15. Vít Halák
60. Luboš Dvořák
13. Lukáš Radouš
19. 9. 18 20:15 MIKU1 Dvacítka Medvídkova tlapička 3. 1:5 (0:1)
Domácí byli v prvním poločase o dost lepší, ale neproměnili své šance a nakonec doplatili také na to, že jim nepřišel brankář a musel chytat hráč z pole. Jan Blažek, Petr Nemynář
Dvacítka Medvídkova tlapička
Patrik Ledvinka – Pavel Češík, Petr Chlad, Vít Halák, Miloš Moravec, Jakub Neuvirt, František Tůma, Tomáš Vanča vs Tomáš Malina – Jaroslav Brož, Karel Dombi, Michal Kajaba, Luboš Neveršil, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Matouš Vacík
53. Petr Chlad 29. Michal Kajaba
49. Matouš Vacík
50., 54., 59. Luboš Neveršil
12. 9. 18 19:00 MIKU2 Santa Tranta PC C Dvacítka 2. 4:2 (2:2)
V první půli byli lepší hosté, ale Tranta důraznou hrou skóre otočila. Martin Šašek, Tomáš Filous
Santa Tranta PC C Dvacítka
Michal Petráš – David Čejka, Karel Hnátek, Lukáš Jiráň, Lukáš Krajči, Petr Kubík, Tomáš Platil, Ondřej Svačina vs Petr Chalupa – Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miloš Moravec, Jakub Neuvirt, Ondřej Staněk, František Tůma, Tomáš Vanča