10. Polnohospodár Praha 11 2 1 8 25:48 5
11. Prosím, nesmějte se 11 2 1 8 15:56 5

Čt 6.9.18 18:00 STER2 Krabí výměšky FC Vo   (HL8H)
Čt 6.9.18 19:15 STER2 Mamba club V Sananim Legends   (VL3C)
Čt 6.9.18 20:30 STER2 J.R.Club B Planners Prague FC A   (HL7G)
Čt 22.11.18 18:15 HOSTI Zachovalí Bránický tank VET   (VL3C)
Čt 22.11.18 19:30 HOSTI Chroustova lokomotiva Kult žlutého míče   (HL8I)
Čt 22.11.18 20:45 HOSTI Mamba club V Kehar club VET   (VL3C)

27. 11. 18 20:15 METE2 Viktorčin smích Strahovská 10 B 11. 2:3 (1:3)
Zápasu by slušela remíza. V prvním poločase byli lepší hosté, šli zaslouženě do vedení, ale ve druhém poločase domácí soupeře zatlačili a hnali se za vyrovnáním. Nicméně na více než jeden gól to nestačilo.
Viktorčin smích Strahovská 10 B
Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jiří Valenta vs Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, David Jaroš, Stanislav Manek, Jan Václavík
12. Adam Palán
39. David Rozsíval
7., 22. Stanislav Manek
24. Martin Cuhra
15. 11. 18 20:15 ZABEH Strahovská 10 B Suchá dáseň AC 10. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Strahovská 10 B Suchá dáseň AC
vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Filip Miškovský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug
7. 11. 18 18:15 STER1 One Team, One Dream Strahovská 10 B 9. 8:4 (4:1)
Utkání mělo dobrou úroveň, domácí měli po celý zápas mírně navrch a svoji převahu dokázali zúročit i gólově. Zdeněk Stratil, Tomáš Nováček
One Team, One Dream Strahovská 10 B
Jan Hála – Robert Dusil, Jakub Haken, Tomáš Kadič, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Jiří Moos, Martin Žárský vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, Stanislav Manek, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
55. David Vícha
1. 11. 18 20:45 CESMI Strahovská 10 B Sipral Stars 8. 1:4 (0:2)
Hrálo se velmi klidné utkání.
Strahovská 10 B Sipral Stars
Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, David Chvátil, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Radim Šimík, Jan Václavík vs Pavel Knob – David Baltaretu, Jan Formánek, Stanislav Kroužel, Jiří Olbrich, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Pavel Starý, Lukáš Týle
40. Fábio Cursino Vitório 23., 25. Zoltán Schneider
35. Jiří Olbrich
54. Pavel Starý
23. 10. 18 19:15 STER3 Omlékované Sojky Strahovská 10 B 7. 13:3 (6:1)
Jasné vítězství Sojek, hosté hráli pouze ve čtyřech v poli a tak si domácí otevřeli střelnici.
Omlékované Sojky Strahovská 10 B
Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, Marek Verner vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, Jan Václavík
50. Jan Václavík
18. 10. 18 20:15 MOTO1 Strahovská 10 B Sean team B 6. 2:8 (2:4)
Jasné utkání ve prospěch hostů.
Strahovská 10 B Sean team B
Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, David Chvátil, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, Ladislav Havlíček, Milan Merva, Jan Václavík vs Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Feber, Martin Janeta, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Jan Pustka, Petr Smělý, Petr Šmigol
60. Jiří Feber
2. 10. 18 20:30 SCBEC Horoušany FC Strahovská 10 B 5. 5:2 (4:0)
Vyrovnané utkání. Domácímu týmu zachytal gólman a mít jednoho a více lidí na střídání, věřím, že by zápas skončil větším rozdílem. Na konci zápasu bylo vidět, že domácím docházely síly. Dufek
Horoušany FC Strahovská 10 B
Zdeněk Nechvátal – Daniel Bílý, Filip Nechanský, Petr Piroš, Petr Procházka, Kamil Sládek vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, David Jaroš, Milan Merva, Radim Šimík, Jan Václavík
10., 30. Filip Nechanský
12. Kamil Sládek
13., 60. Petr Piroš
45. Martin Cuhra
59. Fábio Cursino Vitório
26. 9. 18 20:15 METE2 Strahovská 10 B Prosím, nesmějte se 4. 4:3 (1:1)
Rozhodl nejlepší hráč utkání Merva.
Strahovská 10 B Prosím, nesmějte se
Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Martin Cuhra, Lukáš Drbola, David Jaroš, Stanislav Manek, Milan Merva vs Jiří Smíšek – Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Josef Smíšek, Vladimír Staněk
20., 47. Lukáš Drbola
44. Stanislav Manek
55. Milan Merva
22. Vladimír Staněk
48. Pavel Rečný
57. Zdeněk Mach
19. 9. 18 18:15 BECH Hanspaulský beton Strahovská 10 B 3. 4:2 (1:1)
Domácí tým byl lepší a šel vítězství více naproti.
Hanspaulský beton Strahovská 10 B
Filip Nejedlý – Daniel Janoško, Nicolas Kaliský, Roman Kinský, Petr Matulík, Matěj Setíkovský, Ondřej Strada, Jan Stupka, František Typovský vs Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, Ladislav Havlíček, David Jaroš, Milan Merva, Radim Šimík, David Vícha
18., 36. Nicolas Kaliský
53. Matěj Setíkovský
58. Ondřej Strada
11., 59. Milan Merva
11. 9. 18 20:45 LITVI Strahovská 10 B Polnohospodár Praha 2. 3:5 (0:5)
Hosté dominovali v první půli, ovšem ve druhé polovině se střelecky nedokázali prosadit, zatímco domácí ano, ale nakonec jim to nestačilo ani k remíze.
Strahovská 10 B Polnohospodár Praha
Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, David Chvátil, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, Ladislav Havlíček, David Jaroš, Milan Merva, Radim Šimík, Jan Václavík vs Jan Sklenář – Jan Kanta, Tomáš Mikula, David Nýdrle, Karel Podrazký, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Zahrádka