Ne 16.9.18 16:15 MIKU4 No fear KK Kult žlutého míče   (HL8I)
Ne 16.9.18 17:30 MIKU4 Pražská Stoka Améby AFC B   (HL7L)
Út 2.10.18 18:15 SLIVE Hoblina Jižák FC Smíchov PSK   (HL5C)
Út 2.10.18 19:30 SLIVE Kliďas FC Torpedo Ohrobec SKA   (HL3B)
Po 5.11.18 19:00 P3 Damned CF Kliďas SFC   (VL2A)
Po 5.11.18 20:15 P3 Pražští lvi Admira 97   (HL6B)

3. 12. 18 20:15 MOTO2 Princ Praha FC Yellow Dildos A 11. 6:0 (2:3)
Zajímavé utkání skončilo vítězstvím hostů. Zápas byl kontumován ve prospěch Prince Praha pro start hráče na cizí RP v týmu Yellow Dildos. Trnka
Princ Praha FC Yellow Dildos A
Ondřej Sehnal – Lukáš Hladký, Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Daniel Petřek, Martin Sehnal, Petr Smolka, Radek Tuška, Pavel Urbanec vs Marek Frank – Jan Fried, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Daniel Mareš
1. Radek Tuška
29. Lukáš Hladký
25 Ondřej Sehnal 11., 28. Jan Fried
19. OG
49. Jan Janoušek
52., 58. Daniel Mareš
19. 11. 18 18:00 ZAK Yellow Dildos A Weekend Warriors FC 10. 4:2 (2:2)
První půle vyrovnaná. Ve druhé půli se rozstřílel tým Yellow Dildos a proto také zvítězil. Michal Jambor
Yellow Dildos A Weekend Warriors FC
Daniel Mareš – Marek Frank, Jan Fried, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Jan Polcar, Jakub Záruba vs Jakub Žák – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Petr Vávra
14. Jan Janoušek
21., 49., 60. David Krous
7. OG
10. Petr Vávra
13. 11. 18 18:00 MALES Praetorians FC B Yellow Dildos A 9. 5:4 (2:3)
Hezký kombinační fotbal na obou stranách. Praetorians ve druhé půli otočili třemi brankami po sobě na 5:3, a to se ukázalo rozhodující. Minutu před koncem sice soupeř snížil, ale na vyrovnaní už mu nezbyl čas. Spravedlivá by byla remíza.
Praetorians FC B Yellow Dildos A
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Daniel Mareš – Jakub Andrle, Jan Fried, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Jan Polcar
2., 47. Miroslav Hrouzek
14. Martin Chaloupecký
32., 40. Daniel Frank
8., 19. David Krous
21. Jan Janoušek
59. Jan Fried
29. 10. 18 19:30 BECH Yellow Dildos A Útlum 8. 6:0 k.
22. 10. 18 19:00 P3 Manchlastr FC Yellow Dildos A 7. 7:3 (1:1)
Hošek
Manchlastr FC Yellow Dildos A
Jakub Bečvář – Jakub Čížkovský, Václav Kozel, Jan Křemen, Robert Němec, Vojtěch Přeučil, Pavel Vondrášek vs Daniel Mareš – Jakub Andrle, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Yonas Moro, Martin Sobotka
22., 42. Václav Kozel
31., 34., 37., 60. Vojtěch Přeučil
57. Jan Křemen
27. Yonas Moro
38. Jakub Andrle
56. Daniel Mareš
15. 10. 18 18:00 HRAB3 Yellow Dildos A STS Chvojkovice - Brod 6. 3:3 (2:2)
Oba týmy předvedly velice dobrý výkon. Ačkoliv se zprvu mohlo zdát, že tým Yellow Dildos bude fotbalovější, svými chybami dal možnost dvakrát skórovat soupeři, který byl také velice technický. Hra byla čistá a bez sebemenších problémů. Václav Štrba, Josef Hoza
Yellow Dildos A STS Chvojkovice - Brod
Daniel Mareš – Jakub Andrle, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Yonas Moro, Jan Polcar vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
19. Jan Polcar
29. David Krous
42. Yonas Moro
13., 23. Jan Modlík
49. Radim Fiala
8. 10. 18 20:15 MIKU4 Libeň SK A Yellow Dildos A 5. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání až do konce. Hosté měli více štěstí.
Libeň SK A Yellow Dildos A
Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, David Bečvář, Petr Havlík, David Řezáč, Lukáš Trnka vs Daniel Mareš – Marek Frank, Jan Janoušek, Dominik Kafka, Jan Polcar, Martin Sobotka, Martin Zrubek
47., 50. Petr Havlík 13. Jan Janoušek
22. Dominik Kafka
46. Martin Zrubek
24. 9. 18 19:00 MOTO3 Yellow Dildos A Santovi Sobi 4. 3:3 (3:1)
Domácí dokázali v záběru zabrat a oba týmy se tak rozcházely se spravedlivou remízou.
Yellow Dildos A Santovi Sobi
Daniel Mareš – Jan Fried, Jan Janoušek, Dominik Kafka, Martin Sobotka, Matěj Vaclík vs Tadeáš Helešic – Lukáš Garreis, Dominik Hajný, Adam Houda, Prokop Houda, Vladimír Nesvadba, David Švertšal
7., 18. Jan Janoušek
14. Dominik Kafka
17. Dominik Hajný
51., 55. Lukáš Garreis
17. 9. 18 18:00 ZAK Kvantanámo Yellow Dildos A 3. 4:1 (3:1)
V prvním poločase Dildos riskovali s brankářem v poli a nevyplatilo se jim to - dostali dva góly z dálky do prázdné brány a navíc si dali vlastní. Na druhé straně právě brankář Dildos vstřelil z dálky gól na 1:3. Ve druhém poločase byla až do 54. minuty hra vyrovnaná, poté útočník Kvantanáma krásnou hlavičkou zvýšil na 4:1. Hošek
Kvantanámo Yellow Dildos A
Jakub Kotek – Jakub Bíba, Petr Čáha, Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat vs Daniel Mareš – Marek Frank, Jan Fried, Yonas Moro, Jan Polcar, Martin Sobotka, Viet Anh Tran
17., 54. Petr Čáha
18. Jakub Bíba
21. OG
26. Daniel Mareš
10. 9. 18 19:00 ZABEH Yellow Dildos A Purple Team AFK 2. 1:11 (1:3)
V úvodu se zdálo, že půjde o vyrovnanou bitvu. Pak ale domácí začali kupit nevynucené chyby a Purple Team začal trestat. O poločase Yellow vystřídali brankáře a zkusili hrát s šesti hráči v poli. Hra se na chvíli vyrovnala, pak ale domácí rezignovali na obranu, čehož hosté zkušeně využili. Martin Ořešník, Lukáš Halfar
Yellow Dildos A Purple Team AFK
Daniel MarešJan Janoušek, Dominik Kafka, Martin Lenc, Yonas Moro, Martin Sobotka, Viet Anh Tran vs Radim Fulík – Adam Havránek, Michael Kotrč, Matěj Lafata, Jan Páv ml., Jakub Strašek, Milan Trýb, Lukáš Voráček
11. Dominik Kafka 16., 56., 58. Adam Havránek
27., 49., 54. Lukáš Voráček
29., 39., 57. Matěj Lafata
47., 53. Michael Kotrč
3. 9. 18 20:45 LITVI 4 TD Ala Bundy A Yellow Dildos A 1. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který svou zarputilostí rozhodl hráč Brťka. Janča
4 TD Ala Bundy A Yellow Dildos A
Jiří ŠebestaPeter Brťka, Martin Kukla, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Pavel Votánek vs Daniel Mareš – Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Filip Mikulášek, Yonas Moro, Martin Sobotka, Martin Zrubek