Út 4.9.18 18:00 KORAB Estudiantes VET B Běchovičtí sršni A   (VL3B)
Út 4.9.18 19:15 KORAB 64! FC Kobylisy B Žabí hlen   (HL8D)
Út 4.9.18 20:30 KORAB 1.FC Holešovice Parta AC   (HL7C)
St 5.12.18 17:45 MIKU3 Akta - rez Bedna 98 FC   (HL2B)
St 5.12.18 19:00 MIKU3 S nadhledem Bro´s   (HL8F)
St 5.12.18 20:15 MIKU3 Klamovská skvadra Senioři Praha B   (HL8G)

3. 12. 18 20:15 P2 STS Chvojkovice - Brod Libeň SK A 11. 5:5 (3:0)
Pohodové utkání hrané bez emocí a faulů. Zajímavý průběh a nakonec zasloužená remíza. Jindřich Vich, Petr Slivka
STS Chvojkovice - Brod Libeň SK A
Jan Petřík – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Tomáš Minarovič, David Řezáč
55. OG
19. 11. 18 19:30 HOSTI Kvantanámo STS Chvojkovice - Brod 10. 4:4 (1:1)
Zajímavé utkání, Kvantanámo se dlouho nemohlo prosadit, ale v 52. minutě už vedlo 4:1. STS se ale nadechl k náporu a vyrovnal. Hošek
Kvantanámo STS Chvojkovice - Brod
Jakub Kotek – Jakub Bíba, Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Jaroslav Sochor vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa
20., 43. Adam Kubát
49. Dušan Kuzmík
52. Jakub Bíba
22., 59. Tomáš Barták
57. Radim Fiala
58. Jan Modlík
12. 11. 18 20:45 STER2 STS Chvojkovice - Brod 4 TD Ala Bundy A 9. 0:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém jediným gólem rozhodl hráč hostů Brťka. Beneš
STS Chvojkovice - Brod 4 TD Ala Bundy A
Jan Petřík – Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Jiří ŠebestaPeter Brťka, Martin Kukla, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Václav Svoboda, Pavel Votánek
3. Peter Brťka
29. 10. 18 20:45 HANSP Weekend Warriors FC STS Chvojkovice - Brod 8. 3:4 (1:3)
Chvojkovice začaly velmi dobře. Po inkasovaném prvním gólu rychle otočili až na poločasových 3:1, dobře kombinovali a měli i šance. V druhém poločase se domácí zlepšili a v rozpětí dvou minut snížili. Chvojkovice se pak až do konce strachovaly o výsledek. Husák
Weekend Warriors FC STS Chvojkovice - Brod
Stanislav Otčenášek – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Zdeněk Kouba, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Jakub Žák vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Tomáš Váňa
3. Zdeněk Kouba
50. Martin Junek
51. Petr Vávra
7. Michal Opravil
11. Martin Dlouhý
12., 41. Radim Fiala
22. 10. 18 19:15 SCBEC STS Chvojkovice - Brod Útlum 7. 7:3 (4:2)
Po dvaceti minutách to bylo 4:0 pro domácí a vypadalo to na velký debakl pro Útlum, který si dal jeden gól sám. Do přestávky ale snížil na rozdíl dvou branek, a když ve 41. minutě Útlum snížil na 3:4, vypadalo to na drama až do konce. To však Chvojkovice nepřipustily, brzo odpověděly a pak ještě dvakrát skórovaly.
STS Chvojkovice - Brod Útlum
Jan Petřík – Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa vs Michal Dvořák – Adam Hájek, Tomáš Klokočník, Filip Kučera, Jan Seidl, Jakub Šejvl, Tomáš Šejvl
41. Tomáš Šejvl
15. 10. 18 18:00 HRAB3 Yellow Dildos A STS Chvojkovice - Brod 6. 3:3 (2:2)
Oba týmy předvedly velice dobrý výkon. Ačkoliv se zprvu mohlo zdát, že tým Yellow Dildos bude fotbalovější, svými chybami dal možnost dvakrát skórovat soupeři, který byl také velice technický. Hra byla čistá a bez sebemenších problémů. Václav Štrba, Josef Hoza
Yellow Dildos A STS Chvojkovice - Brod
Daniel Mareš – Jakub Andrle, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Yonas Moro, Jan Polcar vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
19. Jan Polcar
29. David Krous
42. Yonas Moro
13., 23. Jan Modlík
49. Radim Fiala
8. 10. 18 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi STS Chvojkovice - Brod 5. 2:6 (2:3)
Utkání rozhodli hosté ve druhé půli jasně ve svůj prospěch. Hošek
Santovi Sobi STS Chvojkovice - Brod
Lukáš Garreis – Dominik Hajný, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, David Švertšal, Jakub Vladyka vs Jan Petřík – Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
12. Jakub Vladyka
24. Tadeáš Helešic
1. Radim Fiala
23., 51., 56. Michal Opravil
54. OG
24. 9. 18 19:15 HRAB3 STS Chvojkovice - Brod Purple Team AFK 4. 4:1 (2:0)
Kvalitní utkání, kde domácí měli více ze hry.
STS Chvojkovice - Brod Purple Team AFK
Jan Petřík – Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Radim Fulík – Adam Havránek, Martin Kamenik, Antonín Kosina, Matěj Lafata, Jaroslav Nováček, Jan Páv ml., Martin Sadílek, Milan Trýb, Lukáš Voráček
4. Jan Modlík
7. Jakub Hrubeš
39. Michal Opravil
54. Jan Váňa
50. Lukáš Voráček
17. 9. 18 19:15 STER1 Princ Praha FC STS Chvojkovice - Brod 3. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách.
Princ Praha FC STS Chvojkovice - Brod
Robert Machuta – Lukáš Hladký, Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Petr Smolka, Radek Tuška, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý vs Jan Petřík – Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
8., 34. Petr Smolka 48 Ondřej Sehnal 8. Jan Modlík
10. 9. 18 19:30 zzNOVOB STS Chvojkovice - Brod Praetorians FC B 2. 0:1 (0:0)
Zápas hraný ve velkém nasazení, ovšem šance a přesnost se často ztrácely. Rozhodla jediná branka. Jedlička
STS Chvojkovice - Brod Praetorians FC B
Jan Petřík – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner
53. Martin Chaloupecký
3. 9. 18 19:00 P2 Manchlastr FC STS Chvojkovice - Brod 1. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém se obě mužstva snažila překlopit stav na svou stranu až do posledního hvizdu. Čapla
Manchlastr FC STS Chvojkovice - Brod
Antonín Lanhaus ml. – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Václav Kozel, Jan Křemen, Jiří Šumbera, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs Jan Petřík – Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa