12. Atletico Dělo SFC A 11 2 1 8 23:40 5

Po 17.9.18 18:00 STER3 Střílíme veverky FC Proradost FK   (HL8B)
Po 17.9.18 19:15 STER3 Arabská A.Č.A.B. FC   (HL6A)
Po 17.9.18 20:30 STER3 Díky čau Pirelli FC D.G.Team   (HL6A)
Čt 15.11.18 18:15 ARIT Real Hagrid CF Švárni šuhaji   (HL6G)
Čt 15.11.18 19:30 ARIT Sculpturo FC Ravens FC   (HL7H)
Čt 15.11.18 20:45 ARIT Víťazný február FK K.K.K.   (HL6D)

28. 11. 18 20:15 P1 M - Bubo A Kříženeček 11. 5:3 (3:1)
Vyrovnané utkání, kdy Bubo bylo lepší v prvním poločase a Kříženeček ve druhém. Hra byla vyrovnaná až do konce a mohly rozhodnout oba týmy. V 60. minutě pečetili hosté výsledek a vyhráli. Šaróka
M - Bubo A Kříženeček
Petr Fliegel – Jan Bartoň, Jan Jirek, Vojtěch Pekárek, Lukáš Procházka, Adam Průža, Matěj Tomšů, Tomáš Vytlačil vs Jan Niessner – Josef Hrnčíř, Ladislav Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jiří Panocha, Jan Pospíšil, Patrik Šulek, Martin Vlasák
6., 60. Adam Průža
15., 42. Tomáš Vytlačil
27. Jan Bartoň
50 Jan Jirek 13., 39. Josef Hrnčíř
52. Martin Vlasák
14. 11. 18 19:30 zzNOVOB Kříženeček Holosmetky FC B 10. 3:4 (1:2)
Domácím se sice podařilo ve vyrovnaném zápase dotáhnout náskok soupeře, hosté však v samém závěru strhli vítězství na svou stranu. Jan Kroj, Michal Krátký
Kříženeček Holosmetky FC B
Jan Niessner – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Ladislav Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jiří Panocha, Jan Pospíšil, Patrik Šulek, Linda Veselá vs Lukáš Augustýn – Štěpán Brychta, Jakub Čihák, Ctibor Jarkuliš, Marek Kóňa, František Presl, Martin Surový, Václav Vrbický
51. Marek Kóňa
7. 11. 18 19:30 zzNOVOB Kříženeček Unreal Students FC 9. 4:1 (1:1)
První poločas velmi pěkný fotbal. Kříženeček se dostal do vedení, měl další šance, ale v 16. minutě Unreal students vyrovnali na poločasových 1:1. Druhý poločas se Kříženeček ujal vedení 2:1. Potom vynikající Pospíšil přidal ještě další dva góly. Husák
Kříženeček Unreal Students FC
Jan Niessner – Josef Hrnčíř, Jakub Kurucz, Ladislav Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jiří Panocha, Jan Pospíšil, Patrik Šulek, Martin Vlasák vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
11. Josef Hrnčíř
45., 54., 57. Jan Pospíšil
16. David Veselý 53. Tom Kadeřábek
31. 10. 18 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Kříženeček 8. 3:1 (1:0)
Pohledné utkání. Rozhodl domácí hráč Školud. Velmi dobrý zápas z obou stran. Kohout
Hlavonožci na niti FC Kříženeček
Jakub Ferjenčík – Tomáš Bohuslávek, Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát vs Jan Niessner – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jiří Panocha, Jan Pospíšil, Patrik Šulek, Linda Veselá
16. Filip Horáček
31., 36. Marek Školud
55. Jan Pospíšil
17. 10. 18 19:30 zzNOVOB Kříženeček Alibi 7. 3:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí více šancí a toho dokázali využít. Beneš
Kříženeček Alibi
Jan Niessner – Marek Čermák, Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jan Pospíšil, Linda Veselá, Martin Vlasák vs Karel ZachardaMiroslav Chmelík, Pavel Fáry, Martin Fořt, Jaroslav Nečas, Tomáš Sova, David Svoboda, Jiří Tourek
38. Šimon Miler
50., 52. Jan Pospíšil
23 Jan Niessner 37. Miroslav Chmelík
59. Martin Fořt
10. 10. 18 19:30 zzNOVOB Atletico Dělo SFC A Kříženeček 6. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání se šťastnějším koncem pro hosty. Snaha domácích srovnat v závěru utkání nebyla úspěšná, i když se snažili, co mohli. Janča
Atletico Dělo SFC A Kříženeček
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert vs Jan Niessner – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Ladislav Kurucz, Milan Miler, Šimon Miler, Jiří Panocha, Jan Pospíšil, Linda Veselá
19. Michal Pazderník
33. Ondřej Fronček
45. Daniel Weinert
21. Jakub Kurucz
52. Ladislav Kurucz
3. 10. 18 19:30 zzNOVOB Kříženeček !nBev Tigers 5. 2:2 (0:0)
Rychlé, svižné utkání vysoké úrovně z obou stran a téměř bez faulů. Spravedlivá dělba bodů.
Kříženeček !nBev Tigers
Jan Niessner – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Ladislav Kurucz, Milan Miler, Šimon Miler, Marcel Němec, Jiří Panocha, Jan Pospíšil, Linda Veselá, Martin Vlasák vs Remigiusz Nowak – Dennis Appels, Lars Everaerts, Tom Goossenaerts, Javier Uladislao Tello, Elliot van Barthold, Sven Weenink
40. Jan Pospíšil
51. Josef Hrnčíř
50. Tom Goossenaerts
52. Elliot van Barthold
26. 9. 18 19:30 zzNOVOB Strašnická šlechta Kříženeček 4. 4:2 (2:0)
Velice vyrovnané a bojovné utkání z obou stran. Vyhrál tým s lepší taktikou.
Strašnická šlechta Kříženeček
Petr Havlín – Jaroslav Beránek, Zdeněk Beránek, Martin Janeček, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Karel Švec, Petr Sýkorovský vs Jan Niessner – Marek Čermák, Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Milan Miler, Šimon Miler, Jiří Panocha, Jan Pospíšil, Patrik Šulek, Linda Veselá, Martin Vlasák
7. Karel Švec
15., 43., 47. Jakub Konečný
47. Jan Pospíšil
52. Josef Hrnčíř
19. 9. 18 19:30 zzNOVOB Kříženeček Reage boys 3. 3:1 (0:0)
Solidní utkání v tempu, vyrovnané do samého konce. Hosté se v závěru tlačili za vyrovnáním, brankář Kříženečku je ale ztrestal gólem přes celé hřiště. Josef Trávníček, Radek Miss
Kříženeček Reage boys
Jan Niessner – Marek Čermák, Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jiří Panocha, Patrik Šulek, Martin Vlasák vs Pavel Sivák – Daniel Čermák, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Zoltán Jakab, Michal Jareš, Dalibor Mička, Pavel Pech, Michal Volák
32. Šimon Miler
40. Jakub Kurucz
58. Jan Niessner
53. Adam Freisler
12. 9. 18 19:30 LITVI Sokol Picasso B Kříženeček 2. 3:2 (1:2)
Domácím se povedl obrat z 0:2 na 3:2, byli lepší, hlavně ve druhé půli. Avšak pro hosty, kteří obětavě bojovali, byl gól v 56. minutě krutý. Rataj
Sokol Picasso B Kříženeček
Václav Pěnkava – Filip Černý, Daniel Douša, Tomáš Horák, Jakub Jindra, Jiří Lhotský, Martin Molík, Kamil Patkáň, Miroslav Přikryl vs Gabriel Kaprál – Josef Hrnčíř, Jakub Kurucz, Milan Miler, Šimon Miler, Marcel Němec, Bohuslav Pixa, Patrik Šulek, Linda Veselá, Martin Vlasák
21. Filip Černý
38. Martin Molík
56. Jakub Jindra
18. Patrik Šulek
30. Josef Hrnčíř
5. 9. 18 19:30 zzNOVOB Kříženeček Sparta Pivaři AC 1. 1:0 (0:0)
Bojovné utkání rozklíčovala jediným gólem jediná dáma v kopačkách Veselá. Voldán
Kříženeček Sparta Pivaři AC
Marek Čermák – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jan Niessner, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Patrik Šulek, Linda Veselá, Martin Vlasák vs Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Antonín Frank, Zdeněk Klein, Václav Král, Ondřej Kulovaný, Petr Lochman, Jaroslav Stehlík