Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 20:45 | TEMPO | Holosmetky FC B Unreal Students FC | 11. | 12:2 |
St 14.11.18 | 19:30 | zzNOVOB | Kříženeček Holosmetky FC B | 10. | 3:4 |
St 7.11.18 | 20:30 | ZAK | Holosmetky FC B Hlavonožci na niti FC | 9. | 5:1 |
St 31.10.18 | 20:45 | TEMPO | Alibi Holosmetky FC B | 8. | 4:8 |
St 17.10.18 | 17:45 | MIKU3 | Holosmetky FC B Atletico Dělo SFC A | 7. | 1:1 |
St 10.10.18 | 17:45 | MIKU3 | !nBev Tigers Holosmetky FC B | 6. | 2:8 |
St 3.10.18 | 19:15 | STER2 | Holosmetky FC B Strašnická šlechta | 5. | 3:2 |
St 26.9.18 | 18:15 | zzNOVOB | Reage boys Holosmetky FC B | 4. | 6:10 |
St 19.9.18 | 19:30 | LITVI | Holosmetky FC B Sokol Picasso B | 3. | 3:1 |
St 12.9.18 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC Holosmetky FC B | 2. | 4:5 |
St 5.9.18 | 20:15 | P1 | Holosmetky FC B M - Bubo A | 1. | 9:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holosmetky FC B | 11 | 10 | 1 | 0 | 68:27 | 21 |
2. | Strašnická šlechta | 11 | 8 | 0 | 3 | 42:22 | 16 |
3. | Sokol Picasso B | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:16 | 14 |
4. | Sparta Pivaři AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:26 | 11 |
5. | !nBev Tigers | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:42 | 11 |
6. | Unreal Students FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:38 | 10 |
7. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:29 | 10 |
8. | Alibi | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:28 | 9 |
9. | Kříženeček | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:28 | 9 |
10. | Reage boys | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:36 | 7 |
11. | M - Bubo A | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:44 | 7 |
12. | Atletico Dělo SFC A | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:40 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 2.10.18 | 19:00 | METE2 | Pavana AK A Blaženka spiders (HL5D) |
Út 2.10.18 | 20:15 | METE2 | Serfy.cz Serval KPKS (HL5D) |
Ne 4.11.18 | 16:15 | ZABEH | Cosmo Hagibor FC Posílej FC (HL8M) |
Ne 4.11.18 | 17:30 | ZABEH | Pražská Stoka Pogo Praha FC (HL7L) |
St 5.12.18 | 19:00 | P2 | Pozdní sběr II Líheň talentů 2015 (HL4D) |
St 5.12.18 | 20:15 | P2 | Sváteční mančaft 1.FP Praha (HL6F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Augustýn Lukáš | 8 | 0 |
Brychta Štěpán | 7 | 1 |
Čihák Jakub | 8 | 7 |
Hnát Stanislav | 3 | 3 |
Jarkuliš Ctibor | 6 | 3 |
Kóňa Marek | 10 | 25 |
Laibl Patrik | 8 | 0 |
Mrštík Filip | 3 | 5 |
Obšil Bruno | 4 | 2 |
Presl František | 8 | 4 |
Šmida Martin | 7 | 3 |
Surový Martin | 4 | 2 |
Urban Jan | 1 | 0 |
Vrbický Václav | 10 | 11 |