Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 20:15 | P1 | M - Bubo A Kříženeček | 11. | 5:3 |
St 21.11.18 | 20:15 | P3 | Sokol Picasso B M - Bubo A | 4. | 6:0 |
St 14.11.18 | 18:00 | ZAK | Hlavonožci na niti FC M - Bubo A | 10. | 0:3 |
St 7.11.18 | 20:15 | P1 | M - Bubo A Alibi | 9. | 1:1 |
St 31.10.18 | 20:15 | P1 | Atletico Dělo SFC A M - Bubo A | 8. | 2:5 |
St 24.10.18 | 20:15 | P3 | Unreal Students FC M - Bubo A | 2. | 6:0 k. |
St 17.10.18 | 20:15 | P1 | M - Bubo A !nBev Tigers | 7. | 0:1 |
St 10.10.18 | 20:15 | P1 | Strašnická šlechta M - Bubo A | 6. | 6:0 k. |
St 3.10.18 | 20:15 | P1 | M - Bubo A Reage boys | 5. | 4:2 |
St 19.9.18 | 20:15 | P1 | M - Bubo A Sparta Pivaři AC | 3. | 0:8 |
St 5.9.18 | 20:15 | P1 | Holosmetky FC B M - Bubo A | 1. | 9:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holosmetky FC B | 11 | 10 | 1 | 0 | 68:27 | 21 |
2. | Strašnická šlechta | 11 | 8 | 0 | 3 | 42:22 | 16 |
3. | Sokol Picasso B | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:16 | 14 |
4. | Sparta Pivaři AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:26 | 11 |
5. | !nBev Tigers | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:42 | 11 |
6. | Unreal Students FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:38 | 10 |
7. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:29 | 10 |
8. | Alibi | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:28 | 9 |
9. | Kříženeček | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:28 | 9 |
10. | Reage boys | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:36 | 7 |
11. | M - Bubo A | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:44 | 7 |
12. | Atletico Dělo SFC A | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:40 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.9.18 | 18:15 | zzNOVOB | Turman VET Dirty Bastards VET (VL4B) |
Út 11.9.18 | 19:30 | zzNOVOB | UTS Vršovice VET Kliďas SFC (VL2A) |
Út 11.9.18 | 20:45 | zzNOVOB | Audi United FC UTS Vršovice (HL2A) |
Út 2.10.18 | 18:15 | HOSTI | 1.FC RUM SUP Javorák plus (SVL2A) |
Út 2.10.18 | 19:30 | HOSTI | Exact old boys Vyprahlo FC VET (VL4A) |
Út 2.10.18 | 20:45 | HOSTI | Frankie Deko VET (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoň Jan | 9 | 5 |
Čech Kamil | 8 | 1 |
Čech Vladimír | 5 | 2 |
Dušek Jan | 1 | 0 |
Fliegel Petr | 6 | 0 |
Jirek Jan | 1 | 0 |
Koller ml. Petr | 1 | 0 |
Maděra Lukáš | 1 | 0 |
Pekárek Vojtěch | 8 | 6 |
Procházka Lukáš | 9 | 0 |
Průža Adam | 1 | 2 |
Reiterman Tomáš | 1 | 0 |
Roub František | 1 | 0 |
Táborský Miroslav | 1 | 0 |
Tomšů Matěj | 1 | 0 |
Vytlačil David | 5 | 0 |
Vytlačil Tomáš | 8 | 5 |
Zajíček Václav | 1 | 0 |