Ne 16.9.18 10:00 ZAK Krabice Talent Praha FC   (HL7K)
Ne 16.9.18 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Fifty-two faders   (HL7K)
St 17.10.18 18:00 HRAB3 VSK MFF UK Praha A KáGéčko B   (HL7B)
St 17.10.18 19:15 HRAB3 Dvacítka Trops 1.SK   (HL3C)
Út 20.11.18 18:15 BECH Red Leads Klapzubova jedenáctka   (HL7C)
Út 20.11.18 19:30 BECH Houbaři Starci na chmelu SUP B   (SVL3B)

27. 11. 18 18:45 ARIT Petřiny 09 FC El Barto 11. 0:3 (0:1)
Zápas byl vyrovnaný. V první půli bylo málo šancí, z náhodné šance skórovali hosté. Tím se hra trochu zrychlila. Hosté začali lépe kombinovat a vypracovali si v druhé půli více gólových šancí.
Petřiny 09 FC El Barto
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Josef Piškula, Ondřej Vokáč
23. Jakub Karhánek
35. Josef Piškula
40. Ondřej Lebl
13. 11. 18 19:30 PRKOP El Barto Notorkros FK 10. 2:6 (1:1)
Průměrný zápas se spoustou nepřesností skončil vítězstvím hostů. Plucar
El Barto Notorkros FK
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Josef Piškula, Ondřej Vokáč vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Petr Lipnický, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček
3. Josef Piškula
51. Jakub Karhánek
10. Petr Menzl
43., 43., 54. Petr Lipnický
58. Tomáš Bechtold
58. Lukáš Rohlík
6. 11. 18 19:30 PRKOP Merck stars El Barto 9. 2:7 (2:3)
Rozhodčí se nedostavil.
Merck stars El Barto
Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Jan Klinger, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Jaroslav Štolfa vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Josef Piškula, Ondřej Vokáč
6. Michal Janků
24. Zdeněk Krejčí
3., 12., 60. Ondřej Lebl
20., 58. Josef Piškula
36. Jan Chytil
50. Jakub Karhánek
30. 10. 18 19:30 PRKOP El Barto Prastará dáma 1. 5:2 (4:1)
Poklidné utkání s převahou vítězného týmu. Trnka
El Barto Prastará dáma
Patrik Janda – Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Hynek Petřík, Josef Piškula, Ondřej Vokáč vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Martin Veselý, Jan Vosátka
15. Marek Pelán
23. Ondřej Lebl
29., 29. Jakub Karhánek
57. Josef Piškula
19. Karel Helman
48. Michal Chudoba
23. 10. 18 19:30 PRKOP El Barto Le Jardin 8. 0:4 (0:2)
Bojovný zápas, který rozhodl svým skvělým výkonem Pejchar mladší a společně s tátou soupeři nedali šanci.
El Barto Le Jardin
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Marek Pelán, Hynek Petřík, Josef Piškula, Martin Večeřa, Ondřej Vokáč vs Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Jiří Pejchar ml., Jiří Pejchar st.
9., 24., 36. Jiří Pejchar ml.
49. Jiří Pejchar st.
16. 10. 18 19:30 PRKOP K.K.K. El Barto 7. 0:2 (0:1)
Soustředěný, kompaktní a obětavý výkon El Barta rozhodl o vítězství v pěkném zápase. Nutno dodat, že v poli byla hra opticky vyrovnaná, ale šance si tým K.K.K. moc nevytvořil. Naopak to bylo El Barto, které další šance neproměnilo. Husák
K.K.K. El Barto
Adrián Šalacha – Libor Jelen, Jan Macháček, Milan Melišík, Jan Podestát, Michal Šmíd, Martin Špína vs Patrik Janda – Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Hynek Petřík, Josef Piškula, Martin Večeřa, Ondřej Vokáč
28. Hynek Petřík
9. 10. 18 19:30 PRKOP El Barto Víťazný február FK 6. 2:2 (2:1)
Vynikající zápas se vším všudy. El Barto měl výhodu mládí a tří lidí na střídání. Víťazný Február zase vysokou fotbalovou dovednost a zkušenosti, ale hrál bez střídání. Urputnou bitku lépe zahájil Víťazný Február, ale El Barto stačilo do poločasu pěknou hlavičkou srovnat. Druhý poločas to bylo v opačném gardu a také pěkný fotbal. Husák
El Barto Víťazný február FK
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Hynek Petřík, Martin Večeřa, Ondřej Vokáč vs Vojtěch Vetrík – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Jakub Plachetka, Michal Steinhart, Pavel Zelený
21. Ondřej Vokáč
24. Jan Chytil
8., 46. Michal Caithaml
2. 10. 18 19:30 PRKOP Junior Motol El Barto 5. 3:3 (0:2)
Celkem pohodové utkání, kde finiš domácích znamenal dělbu bodů. Janča
Junior Motol El Barto
Radek Zuzák – Hynek Černý, Petr Josef, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Hynek Petřík, Ondřej Vokáč