St 10.10.18 17:45 MIKU4 Polární záře Real Praga C.F.   (HL6E)
St 10.10.18 19:00 MIKU4 Demínka B Dejnámbůra FC   (HL6F)
St 10.10.18 20:15 MIKU4 Barclays Klub odložených mužů   (HL5B)
Čt 8.11.18 17:45 MIKU3 Lucián FC B Atomový veverky A   (HL5F)
Čt 8.11.18 19:00 MIKU3 Pivojs s.r.o.1.FC CFG Suchdol   (HL7G)
Čt 8.11.18 20:15 MIKU3 No fear KK Brosway team   (HL8I)

27. 11. 18 19:00 MIKU2 Notorkros FK H.K. 12 11. 4:3 (4:1)
První poločas měl Notorkros zápas pod kontrolou, vytvořil si třígólový náskok, který H.K. ve druhém poločase stáhlo. Nechybělo mnoho, aby H.K. v závěru zápasu vyrovnalo, nakonec ale Notorkros těsné vítězství uhájil. Husák
Notorkros FK H.K. 12
Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Petr Lipnický, Petr Menzl, Daniel Prosenc, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl vs Zdeněk Klíma – David Franěk, Jan Honys, Tomáš Horák, Martin Pelant, Martin Štětka
8., 28. Petr Menzl
15. Petr Lipnický
29. Adam Hrdinka
17., 35. Martin Pelant
43. Martin Štětka
13. 11. 18 19:30 PRKOP El Barto Notorkros FK 10. 2:6 (1:1)
Průměrný zápas se spoustou nepřesností skončil vítězstvím hostů. Plucar
El Barto Notorkros FK
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Josef Piškula, Ondřej Vokáč vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Petr Lipnický, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček
3. Josef Piškula
51. Jakub Karhánek
10. Petr Menzl
43., 43., 54. Petr Lipnický
58. Lukáš Rohlík
58. Tomáš Bechtold
6. 11. 18 19:00 MIKU3 Notorkros FK Akademie Flirtu 9. 4:3 (0:1)
Po zajímavém průběhu rozhodla v závěru zápas střela z dálky. Trnka
Notorkros FK Akademie Flirtu
Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Petr Lipnický, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl vs Martin Pražan – Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Richard Jarošík, Josef Karas, Lukáš Michálek, Tomáš Mulač
58. Tomáš Mulač
23. 10. 18 19:00 MIKU4 Prastará dáma Notorkros FK 8. 2:3 (1:1)
V lítém boji až do poslední minuty byl šťastnější Notorkros. Tomáš Fiala, Filip Šindelář
Prastará dáma Notorkros FK
Tomáš Kříž – Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Vojtěch Losman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Petr Lipnický, Petr Menzl, Jaroslav Novák, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Miroslav Vojtech, Jan Zenkl
28. Jan Vosátka
57. Tomáš Hanzlík
7., 44. Petr Lipnický
52. OG
16. 10. 18 19:00 MIKU4 Notorkros FK Petřiny 09 FC 7. 1:4 (0:0)
Zcela vyrovnané utkání rozhodla chyba Notorkrosu ve 40. minutě, kdy malou domů vystihl Vaněček a sám před brankářem nezaváhal. Notorkros pak otevřel hru a znovu inkasoval. I přes snížení znovu inkasoval v závěru do otevřené obrany. Oboustranně pěkný fotbal bez hádek a zbytečných faulů. Radek Matoušek, Filip Matoušek
Notorkros FK Petřiny 09 FC
Daniel Prosenc – Tomáš Bechtold, Jan Dvořáček, Adam Hrdinka, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Patrik Škorpil, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
50. Petr Menzl 40. Lukáš Vaněček
42. Oldřich Kopecký
55. Miroslav Javorský
58. Dalibor Mondek
9. 10. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec Notorkros FK 6. 3:3 (2:2)
Herně i gólově vyrovnané utkání skončilo remízou. Hošek
JZD Slivenec Notorkros FK
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Milan Janda, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Petr Lipnický, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Miroslav Vojtech, Jan Zenkl
15. Jiří Růžička
29. Jiří Dobeš
56. OG
57 Jiří Dobeš 22. Petr Lipnický
26. Jan Zenkl
47. Lukáš Rohlík
2. 10. 18 19:00 MIKU4 Merck stars Notorkros FK 5. 2:5 (0:2)
Mladší tým hostů jednoznačně dominoval, což se promítlo na výsledku utkání. Kohout
Merck stars Notorkros FK
Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Petr Klusák, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Daniel Prosenc – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Petr Lipnický, Petr Menzl, Jaroslav Novák, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Patrik Škorpil, Michal Stiska, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl
59. Michal Janků
60. Petr Sršeň
16., 39., 45. Petr Lipnický
23. Patrik Škorpil
41. Tomáš Bechtold
25. 9. 18 19:00 MIKU1 Notorkros FK Le Jardin 4. 5:2 (2:2)
Až v průběhu druhého poločasu se projevila větší sehranost, individuální kvalita a fotbalové myšlení domácího týmu, který si po zásluze odvezl oba body. Tomáš Andrle, Radek Pištora
Notorkros FK Le Jardin
Patrik Škorpil – Jan Dvořáček, Adam Hrdinka, Petr Lipnický, Jaroslav Novák, Daniel Prosenc, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl vs Pavel Jakoubek – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Václav Pejchar, Jiří Pejchar st.
30. Karel Horký
18. 9. 18 20:15 MIKU2 K.K.K. Notorkros FK 3. 4:3 (3:2)
První poločas patřil nakonec týmu K.K.K., který dal tři góly v jinak vyrovnaném utkání. Ve druhém poločase také začal K.K.K. lépe, ale Notorkros to nevzdal a snížil na rozdíl jednoho gólu. Husák
K.K.K. Notorkros FK
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Libor Jelen, Jan Macháček, Milan Melišík, Lukáš Michetschläger, Dejan Milinkovič, Miroslav Slanina, Martin Špína vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Jan Dvořáček, Petr Lipnický, Jaroslav Novák, Lukáš Rohlík, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček
4., 27. Jan Macháček
8. Dejan Milinkovič
32. Libor Jelen
2., 21. Jaroslav Novák
59. Svatoslav Zajíček
11. 9. 18 19:00 MIKU4 Notorkros FK Víťazný február FK 2. 3:0 (2:0)
Po lepším výkonu v průběhu celého utkání vyhrál tým Notorkros. Kohout
Notorkros FK Víťazný február FK
Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Tomáš Koníček, Petr Lipnický, Petr Menzl, Jaroslav Novák, Lukáš Rohlík, Miroslav Vojtech vs Daniel Kurka – Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Jan Jirák, Jakub Plachetka, Michal Steinhart, Vojtěch Vetrík
7., 54. Tomáš Bechtold
30. Tomáš Koníček
4. 9. 18 19:00 MIKU2 Junior Motol Notorkros FK 1. 4:2 (3:1)
Dynamická, bojovná hra, domácí rozhodli dvěma rychlými góly v první půli v průběhu jedné minuty. Janča
Junior Motol Notorkros FK
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Jan Dvořáček, Petr Lipnický, Petr Menzl, Jaroslav Novák, Lukáš Rohlík, Miroslav Vojtech