St 19.9.18 18:00 HRAB3 LDT Sopka RAF Jinonice   (HL8E)
St 19.9.18 19:15 HRAB3 VV Vokra SV Rychlé pípy SUP   (SVL3B)
Ne 14.10.18 18:45 P3 Améby AFC A City Lhotka FC   (HL5I)
Ne 14.10.18 20:00 P3 Splašený kozy TR Pfefrs FC   (HL5I)
Čt 8.11.18 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Mamba club V   (VL3C)
Čt 8.11.18 19:30 HANSP Prtzalona C.F. Ravens FC   (HL7H)

27. 11. 18 18:45 ARIT Petřiny 09 FC El Barto 11. 0:3 (0:1)
Zápas byl vyrovnaný. V první půli bylo málo šancí, z náhodné šance skórovali hosté. Tím se hra trochu zrychlila. Hosté začali lépe kombinovat a vypracovali si v druhé půli více gólových šancí.
Petřiny 09 FC El Barto
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Josef Piškula, Ondřej Vokáč
23. Jakub Karhánek
35. Josef Piškula
40. Ondřej Lebl
13. 11. 18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Petřiny 09 FC 10. 2:1 (0:1)
Slušný souboj. Ve druhém poločase domácí přidali na obrátkách a v závěru utkání vydřeli vítězství.
Akademie Flirtu Petřiny 09 FC
Richard Jarošík – Tomáš Benda, Dominik Bouček, Jan Bureš, Michal Dobeš, Josef Karas, Lukáš Michálek, Tomáš Mulač, Martin Pražan vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček
39., 45. Michal Dobeš 28. Filip Dvořák
6. 11. 18 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Prastará dáma 9. 1:4 (1:0)
Petřinám patřil první poločas, Prastaré dámě druhý.
Petřiny 09 FC Prastará dáma
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka
8. Oldřich Kopecký 45., 53. Jan Vosátka
50. Michal Žofka
59. Michal Chudoba
23. 10. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec Petřiny 09 FC 8. 6:1 (1:0)
Po poločase hostům došly síly. Poté už byla jen otázka, kolik si povezou domů. Filip Vymyslický, Adam Stejskal
JZD Slivenec Petřiny 09 FC
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Milan Janda, Lukáš Kalous, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, David Sigan vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
24., 35., 37. Jiří Růžička
52. Jiří Dobeš
54. Marek Lehovec
57. Lukáš Kalous
47. Dalibor Mondek
16. 10. 18 19:00 MIKU4 Notorkros FK Petřiny 09 FC 7. 1:4 (0:0)
Zcela vyrovnané utkání rozhodla chyba Notorkrosu ve 40. minutě, kdy malou domů vystihl Vaněček a sám před brankářem nezaváhal. Notorkros pak otevřel hru a znovu inkasoval. I přes snížení znovu inkasoval v závěru do otevřené obrany. Oboustranně pěkný fotbal bez hádek a zbytečných faulů. Radek Matoušek, Filip Matoušek
Notorkros FK Petřiny 09 FC
Daniel Prosenc – Tomáš Bechtold, Jan Dvořáček, Adam Hrdinka, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Patrik Škorpil, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
50. Petr Menzl 40. Lukáš Vaněček
42. Oldřich Kopecký
55. Miroslav Javorský
58. Dalibor Mondek
9. 10. 18 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Merck stars 6. 6:0 k.
2. 10. 18 19:30 HANSP Le Jardin Petřiny 09 FC 5. 3:5 (2:5)
Zápas plný bojovnosti a naběhaných kilometrů, plné šancí z obou stran, kde efektivnější byly Petřiny. Nebýt gólmana Le Jardin, skončil zápas větším rozdílem. Zdeněk Šimek, Zbyněk Šimek
Le Jardin Petřiny 09 FC
Pavel Jakoubek – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Václav Pejchar, Jiří Pejchar st. vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Jakub Navrátil, Václav Rod, Lukáš Vaněček