St 19.9.18 19:15 STER3 4077 DUCKS Mystique Dynamo CF   (HL3C)
St 19.9.18 20:30 STER3 Czech line Toyota FC   (HL7F)
Čt 11.10.18 17:45 MIKU2 Banana Chiquíta Bulánci   (HL4B)
Čt 11.10.18 19:00 MIKU2 Opatoff A K Pivní balet   (HL6H)
Čt 11.10.18 20:15 MIKU2 Zimbru Olymp A Sokol Picasso A   (HL3B)

27. 11. 18 19:30 HOSTI Merck stars Junior Motol 11. 1:2 (0:1)
Pohledné utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Junior Motol. Trnka
Ivan Kašpar – Pavel Audy, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Jan Klinger, Zdeněk Krejčí, Petr Sršeň vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Tomáš Novák
37. Pavel Audy 25. Filip Kracík
45. Miloš Kracík
13. 11. 18 19:30 STER2 Junior Motol Le Jardin 10. 1:0 (0:0)
Nezasloužená výhra Motola. Le Jardin měl více brankových příležitostí, ale rozhodla standardní situace v závěru utkání. Procházka
Junior Motol Le Jardin
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Jan Holub, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Tomáš Novák vs Václav Pejchar – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Jiří Pejchar ml., Jiří Pejchar st., Roman Šebrle
57. Hynek Černý 53. Jiří Pejchar ml.
6. 11. 18 17:45 MIKU3 K.K.K. Junior Motol 9. 2:3 (1:0)
Bojovné utkání s velkým množstvím faulů, osobních soubojů. Junior Motol o svém vítězství rozhodl v dramatickém závěru. Trnka
K.K.K. Junior Motol
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Jan Koška, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Jan Podestát, Miroslav Slanina, Michal Šmíd, Martin Špína vs Radek Zuzák – Hynek Černý, Jan Holub, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Tomáš Novák
7. Petr Brabec
54. Martin Špína
39. Hynek Černý
56. OG
57. Radek Zuzák
23. 10. 18 19:30 HANSP Junior Motol Víťazný február FK 8. 7:2 (5:0)
Dobrý, rychlý zápas s mnoha šancemi rozhodlo, že hráči Februáru nastoupili jen v pěti.
Junior Motol Víťazný február FK
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek vs Daniel Kurka – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Michal Steinhart
6., 51. Jiří Macháček
8., 16. Filip Kracík
14., 52. Miloš Kracík
23. Hynek Černý
35. Šimon Bercha
59. Michal Steinhart
16. 10. 18 19:30 SLIVE Junior Motol JZD Slivenec 7. 1:3 (1:1)
Domácí sice lépe začali, hosté však postupně přebírali iniciativu. Druhý poločas byl tak i díky početnější lavičce JZD Slivenec zcela v jejich režii a utkání dovedli do vítězného konce. Novotný
Junior Motol JZD Slivenec
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Milan Janda, Miroslav Kučera, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil
7. Tomáš Novák 22., 37. Jiří Růžička
40. Milan Janda
9. 10. 18 19:00 MIKU3 H.K. 12 Junior Motol 6. 4:7 (4:4)
Velmi pěkný zápas, ve kterém hosté do 12. minuty vedli 4:0. Beneš
H.K. 12 Junior Motol
Josef Hochman – David Franěk, Jan Honys, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Filip Pavlík, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Tomáš Novák
12., 54. Jiří Macháček
2. 10. 18 19:30 PRKOP Junior Motol El Barto 5. 3:3 (0:2)
Celkem pohodové utkání, kde finiš domácích znamenal dělbu bodů. Janča
Junior Motol El Barto
Radek Zuzák – Hynek Černý, Petr Josef, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Hynek Petřík, Ondřej Vokáč
57. Marek Pelán
25. 9. 18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Junior Motol 4. 0:11 (0:6)
Akademie bez možnosti střídání nestačila na kombinace na jeden dotek zakončeném střelou do prázdné branky, několik branek padlo i z větší vzdálenosti. I Motol mohl několikrát inkasovat, proti byla však konstrukce branky či gólman. Slušně a korektně hrané utkání. Jan Severa
Akademie Flirtu Junior Motol
Richard Jarošík – Tomáš Benda, Dominik Bouček, Jan Bureš, Michal Dobeš, Josef Karas vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák
37., 42., 46. Jiří Macháček
18. 9. 18 19:15 STER1 Junior Motol Prastará dáma 3. 3:1 (3:0)
Zpočátku byla obě mužstva výkonnostně vyrovnaná. Po prvním gólu Macháčka se ale hosté zatáhli a přestali hrát dopředu. Zmrazil je další gól Macháčka, který přidal při po poločasu ještě třetí trefu. Hosté pak už jen bránili v hustém bloku. Štěpán Kulovaný, Michal Rozehnal
Junior Motol Prastará dáma
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Filip Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák, Radek Zuzák vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Vojtěch Losman, Martin Veselý
19., 21., 28. Jiří Macháček 43. OG
11. 9. 18 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Junior Motol 2. 1:7 (1:3)
Pěkné, běhavé utkání. Hosté byli produktivnější v zakončování svých šancí a také díky svému gólmanovi po zásluze vyhráli.
Petřiny 09 FC Junior Motol
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod vs Miloš KracíkHynek Černý, Filip Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák, Jiří Ponikelský
25. Oldřich Kopecký 12. Tomáš Novák
24., 52., 57. Jiří Macháček
29., 36., 58. Hynek Černý
4. 9. 18 19:00 MIKU2 Junior Motol Notorkros FK 1. 4:2 (3:1)
Dynamická, bojovná hra, domácí rozhodli dvěma rychlými góly v první půli v průběhu jedné minuty. Janča
Junior Motol Notorkros FK
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Jan Dvořáček, Petr Lipnický, Petr Menzl, Jaroslav Novák, Lukáš Rohlík, Miroslav Vojtech