Út 25.9.18 18:15 LITVI Demoliční četa Footside   (HL5D)
Út 25.9.18 19:30 LITVI Sean team B Polnohospodár Praha   (HL7D)
Po 22.10.18 19:00 P3 Manchlastr FC Yellow Dildos A   (HL5A)
Po 22.10.18 20:15 P3 Inter Letná Fugas CF B   (HL7A)
Po 12.11.18 19:30 DEKAN GK Ohradní A Milenium Praha FC   (HL5B)
Po 12.11.18 20:45 DEKAN Litrpůl FC Traktor Praha A   (HL7A)

6. 12. 18 19:30 P3 Regio Team Airborne Příbram 11. 1:1 (1:1)
Regio Team Airborne Příbram
Petr Maštalíř – Michal Bystroň, Mario Galeano Batres, Pavel Jahoda, Josef Krchňák, Tomáš Lovecký, Tomáš Matějek, Jan Paroubek, Tomáš Pergl vs Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla
23. Tomáš Pergl 16. Jan Celina
22. 11. 18 19:00 MOTO3 Airborne Příbram Pivní balet 10. 2:5 (0:1)
Zápas byl zpočátku velmi opatrný, když náhodný gól hostů nepřinesl žádné zrychlení. První půle proběhla v klidném tempu. V druhé půli se začaly rodit šance, které hosté bravurně proměňovali. Ke konci utkání začali hrát domácí, což mělo za následek dva góly v soupeřově síti, ale obrat se nepovedl.
Airborne Příbram Pivní balet
Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla vs Marek Böhm – Vít Petrák, Jan Pilát, Jan Šikl, Josef Soukup, Václav Švarc, Pavel Žák
51. Jan Celina
58. Michal Makoš
5., 47. Marek Böhm
31. Václav Švarc
43., 59. Vít Petrák
15. 11. 18 19:00 MIKU3 Opatoff A K Airborne Příbram 9. 4:2 (2:1)
Opatoff byl lepší na balonu a i přes snahu Příbrami s výsledkem něco udělat zaslouženě vyhrál. Tomáš Axler
Opatoff A K Airborne Příbram
Ondřej Horák – Jiří Březina, Martin Pokorný, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Straka vs Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla
20. Pavel Straka
29., 42. Martin Pokorný
34. Pavel Šámal
39 Martin Pokorný 3. Michal Makoš
45. Pavel Švehla
8. 11. 18 19:00 MOTO3 Airborne Příbram Jacobs 8. 3:3 (1:1)
Moc pěkné vyrovnané utkání, kdy hosté vždy dotahovali, ale mohli to být i oni, kdo převáží misku na svou stranu.
Airborne Příbram Jacobs
Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla vs Karel Petráň – Martin Čepek, Jakub Los, Dominik Marášek, Andrej Petráš, Martin Pokora, Karel Švára, Jan Svoboda
3. Jan Pinkava
38. Michal Makoš
45. Jan Celina
24. Martin Pokora
40., 52. Jan Svoboda
1. 11. 18 19:00 MOTO3 HNK Praha FC Airborne Příbram 7. 9:1 (2:1)
Zápas s jasnou převahou domácích.
HNK Praha FC Airborne Příbram
Ondřej Kopecký – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Jan Klimek – Jan Celina, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla
8. Jan Pinkava
25. 10. 18 19:00 MOTO3 Airborne Příbram Concur 1.FC 6. 6:0 k.
Obě mužstva hrála rychlý, kombinační fotbal. Hosté přeci jen udělali o pár chybiček v obraně více. Martin Korbel, Dominik Vostrovský
Airborne Příbram Concur 1.FC
Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla vs Matteo Biasin – Gregoire Boullier, Bogdan-Gabriel Bruma, Filip Kabátek, Alessio Marongiu, Yury Pratasenia, Eric Toffier, Giacomo Vacirca
8., 9., 33., 48. Jan Pinkava
38. Pavel Švehla
21., 37. Bogdan-Gabriel Bruma
58. Filip Kabátek
11. 10. 18 19:00 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Airborne Příbram 5. 4:1 (2:0)
Výkonné a rychlé utkání, ve kterém byli lepší na place domácí. Kovařík
Borussia Dortšpunt B Airborne Příbram
Jaroslav Antoš – Jan Dvořák, Tomáš Effmert, Matěj Holeček, Jakub Koudelka, Tomáš Setnička, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Jiří Kubec, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla
7. Matěj Holeček
23. OG
43. Jakub Koudelka
47. Jan Dvořák
57. Vít Průša
4. 10. 18 20:30 SCBEC Airborne Příbram Bandidoz 4. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
20. 9. 18 19:00 MOTO1 Airborne Příbram WRP 3. 0:4 (0:0)
Na 6. ligu velice pohledné utkání pro sebe rozhodlo WRP až ve druhé půli, neboť v první půli nedovedlo svoji mírnou převahu zúročit. Stěhule
Airborne Příbram WRP
Vít Průša – Jan Celina, Jan Klimek, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Pavel Švehla vs Adam Nápravník – Jaroslav Hartman, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Petr Novosad, Dominik Scharf, Filip Sebera, Dominik Smutný, Josef Vinklář
46., 59. Filip Sebera
52. Lukáš Hubina
54. Ondřej Mikolášik
42. Daniel Hemer
13. 9. 18 20:15 MOTO1 AC SK Viktoria 1905 Airborne Příbram 2. 4:1 (2:1)
Po celé utkání byli hosté lepším týmem, ale domácí bojovali a díky nepříliš jisté obraně hostů, která měla problémy hlavně s vysoko nakopávanými míči, zvítězili. V závěru hosté hráli i s brankařem v poli, ale opět inkasovali.
AC SK Viktoria 1905 Airborne Příbram
David Kropáček – Tomáš Albrecht, Pavel Balahura, Martin Bánoci, Mikuláš Ferjenčík, Ondřej Souček, Lukáš Tenora, Jan Trusina, Šimon Zoubek vs Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla
10. Tomáš Albrecht
28. Martin Bánoci
39., 58. Lukáš Tenora
6. Jan Celina
6. 9. 18 18:00 STER3 Airborne Příbram Stars beer 1. 6:0 k.
Velmi zajímavý zápas, oba týmy byly herně vyrovnané, avšak klíčovým hráčem celého utkání byl Jakub Farář, který vstřelil pět golů.
Airborne Příbram Stars beer
Zdeněk Boukal – Jakub Farář, Jan Klimek, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla vs Martin Chládek – Andrej Gajdoš, Michal Halm, Milan Javorský, David Kabát, Michal Kormaňák