10. Polnohospodár Praha 11 2 1 8 25:48 5
11. Prosím, nesmějte se 11 2 1 8 15:56 5

St 3.10.18 18:00 HRAB2 Kontis 1.FC Toyota FC   (HL7F)
St 3.10.18 19:15 HRAB2 Vokra VV Opatovští kanonýři FC   (HL4D)
Ne 4.11.18 18:45 ZABEH s.Oliver A Bruchos HFC   (HL6K)
Ne 4.11.18 20:00 ZABEH Mamissero Gang of Jan Palach   (HL6K)
Út 4.12.18 19:15 KORAB Rokoska SUP Cormoran FC SUP   (SVL3B)
Út 4.12.18 20:30 KORAB Růžoví delfínci 97,2 Black mamba IBD   (HL6C)

27. 11. 18 20:15 P2 Sean team B Horoušany FC 11. 1:4 (1:2)
Sean Team byl sice ve vedení, ale poté již branku nepřidal. Horoušany se vzpamatovaly a výsledek ještě v první půli otočily. V druhé půli pak soupeře dokleply a celkem jasně v pohodovém duelu zvítězily.
Sean team B Horoušany FC
Petr Drozd – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Smělý vs Zdeněk Nechvátal – Daniel Bílý, František Bouda, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek
14. Stanislav Krejčí 22., 55. Tomáš Růžička
27., 42. František Bouda
13. 11. 18 19:15 SCBEC Horoušany FC Prosím, nesmějte se 10. 1:2 (1:0)
Vítězové slavili po šťastných trefách, jinak byly v utkání lepší Horoušany.
Horoušany FC Prosím, nesmějte se
Zdeněk Nechvátal – Daniel Bílý, František Bouda, Robert Kocour, Filip Nechanský, Petr Procházka, Tomáš Růžička, Kamil Sládek vs Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk
4. Tomáš Růžička 43. Jakub Bělohradský
57. Vladimír Staněk
6. 11. 18 20:45 LITVI Polnohospodár Praha Horoušany FC 9. 3:5 (2:3)
Ani hattrich snipera Zahrádky nestačil na bodový zisk Polnohospodáru. Zasloužená výhra Horoušan. Beneš
Polnohospodár Praha Horoušany FC
Jan Sklenář – Jan Kanta, Tomáš Mikula, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jakub Študent, Jan Zahrádka vs Zdeněk Nechvátal – Daniel Bílý, František Bouda, Filip Nechanský, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek
24., 26., 43. Jan Zahrádka 5., 13. Daniel Bílý
22. Kamil Sládek
38. Tomáš Regner
40. Tomáš Růžička
30. 10. 18 20:45 BECH Horoušany FC Viktorčin smích 8. 4:4 (1:1)
Velmi vyrovnané dynamické utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Jaroslav Havran, Petr Mládek
Horoušany FC Viktorčin smích
Zdeněk Nechvátal – Daniel Bílý, František Bouda, Robert Kocour, Filip Nechanský, Petr Procházka, Tomáš Regner vs Jan Ujka – Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jiří Valenta
25. Daniel Bílý
32., 50. Tomáš Regner
56. Petr Procházka
23., 36., 53. Jiří Valenta
35. Martin Kratochvíl
23. 10. 18 20:30 SCBEC One Team, One Dream Horoušany FC 7. 7:1 (2:0)
Do poločasu vyrovnaná hra. Po půli převzali otěže jasně lepší domácí a dominovali. Janča
One Team, One Dream Horoušany FC
Jan Hauzr – Roman Borek, Jakub Haken, Jan Hála, Tomáš Kadič, Jakub Kovář, Karel Matoušek, Martin Žárský vs Tomáš Regner – Daniel Bílý, František Bouda, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Piroš, Petr Procházka, Kamil Sládek
4., 20., 32., 43. Karel Matoušek
45., 57. Jakub Haken
60. Tomáš Kadič
56. Filip Nechanský
16. 10. 18 20:30 SCBEC Horoušany FC Omlékované Sojky 6. 2:6 (0:2)
Hosté si vypracovali více brankových příležitostí, které dokázali využít, proto si odvážejí oba body. A protože se v domácím týmu nenašel hráč výkonnostně podobný jejich špílmachrovi, utrpěly Horoušany nakonec porážku rozdílem, který o průběhu příliš nevypovídal.
Horoušany FC Omlékované Sojky
Zdeněk Nechvátal – Daniel Bílý, Filip Nechanský, Petr Piroš, Petr Procházka, Kamil Sládek vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, Marek Verner
48. Daniel Bílý
60. Petr Piroš
15. Michal Ducháček
18., 60. Ondřej Smutný
38., 45., 57. Marek Verner
2. 10. 18 20:30 SCBEC Horoušany FC Strahovská 10 B 5. 5:2 (4:0)
Vyrovnané utkání. Domácímu týmu zachytal gólman a mít jednoho a více lidí na střídání, věřím, že by zápas skončil větším rozdílem. Na konci zápasu bylo vidět, že domácím docházely síly. Dufek
Horoušany FC Strahovská 10 B
Zdeněk Nechvátal – Daniel Bílý, Filip Nechanský, Petr Piroš, Petr Procházka, Kamil Sládek vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, David Jaroš, Milan Merva, Radim Šimík, Jan Václavík
10., 30. Filip Nechanský
12. Kamil Sládek
13., 60. Petr Piroš
45. Martin Cuhra
59. Fábio Cursino Vitório
25. 9. 18 20:30 SCBEC Hanspaulský beton Horoušany FC 4. 1:5 (0:0)
Především díky vyššímu počtu hráčů měl převahu tým Horoušany a zaslouženě vyhrál. Melíšek
Hanspaulský beton Horoušany FC
Filip Nejedlý – Erdi Izgi, Daniel Janoško, Petr Matulík, Šimon Tittel, František Typovský vs Petr Piroš – Daniel Bílý, František Bouda, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Kamil Sládek
43. František Typovský 35. Tomáš Regner
40. Daniel Bílý
48. Kamil Sládek
49., 55. Petr Piroš
18. 9. 18 20:30 SCBEC Horoušany FC 4 TD Ala Bundy B 3. 9:2 (4:0)
Domácí ve všech fotbalových dovednostech byli lepším týmem a po zásluze brali oba body. Janča
Horoušany FC 4 TD Ala Bundy B
Petr Piroš – Daniel Bílý, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Kamil Sládek vs Jan Trávníček – Jan Albrecht, Peter Brťka, Adam Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář
4. Tomáš Regner
9., 17., 54., 55. Petr Piroš
11., 60. Daniel Bílý
43., 58. Kamil Sládek
27 Daniel Bílý 47. Jan Albrecht
54. Michal Palkoska
11. 9. 18 19:15 SCBEC Suchá dáseň AC Horoušany FC 2. 7:5 (1:4)
Pohledné utkání. V průběhu druhé půle se Suchá dáseň zázračně zvedla a otočila téměř ztracený zápas. Janda
Suchá dáseň AC Horoušany FC
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Filip Miškovský, Martin Moučka, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Petr Procházka – Daniel Bílý, František Bouda, Filip Nechanský, Petr Piroš, Tomáš Regner, Kamil Sládek