Ne 31.3.19 18:45 P1 Bamboocha City Bruins FC   (HL3D)
Ne 31.3.19 20:00 P1 Ukradený širáci Lord Mayor Idiot   (HL4F)
Ne 19.5.19 18:45 ZAK Bruins FC Debakl FC   (HL3D)
Ne 19.5.19 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Bum bar VET   (VL3D)

16. 6. 19 18:45 MIKU1 Guaraní Strážci Pomeranče 11. 1:3 (0:1)
První poločas vstřelili Strážci pomeranče gól, i když Guaraní hráli v poli lépe. V druhé polovině přidali Strážci dva góly a vyhráli.
Guaraní Strážci Pomeranče
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Alaaeldin Elgharib, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Oleksandr Vovchuk vs Richard Zandt – Jakub Crha, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský
46. Alcides Gabriel Grance Valiente 12., 36. Slavomír Stárek
52. Petr Tinka
8. 6. 19 11:15 P1 Guaraní Callida CS 7. 2:3 (2:2)
Rozdílovými hráči byli brankáři, jinak pohledný zápas. Miroslav Procházka, Jan Thomayer
Guaraní Callida CS
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Alcides Gabriel Grance Valiente, Filip Szaniszló, Oleksandr Vovchuk vs Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Roman Leník, Michal Nehyba, Michal Neškudla, Petr Vacík
2. Guido Chari
28. Alcides Gabriel Grance Valiente
52 Julian Eliel Castillo Vela 6. Marek Červenka
26., 45. Petr Vacík
15. Marek Červenka
1. 6. 19 11:15 LITVI Hypochondři Guaraní 10. 4:1 (1:1)
Hypochondři měli zápas pod kontrolou a ve druhé půli zaslouženě rozhodli. Pavel Franče
Hypochondři Guaraní
Jaroslav Béreš – Jan Martinec, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Enrique Montes MunozTaras Andriychuk, Alaaeldin Elgharib, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Santiago Herva Pintor, Guillermo Sanchez Haye, Filip Szaniszló, Oleksandr Vovchuk
12. Pavel Velkov
40., 56. Robert Sýkora
45. Pavol Volkay
21. Victor Garcia Saiz
25. 5. 19 12:30 ZAK Guaraní Homogen 1.FC A 9. 0:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který v závěru zvrátil na svoji stranu tým hostů. Svoboda
Guaraní Homogen 1.FC A
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Alaaeldin Elgharib, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Santiago Herva Pintor vs Ondřej Šinágl – Yordan Ganchev, David Hron, Alexandr Kedyarov, Pavel Mašek, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon
56. Pavel Mašek
59. Yordan Ganchev
18. 5. 19 10:00 BECH Hoptajch team Guaraní 8. 12:1 (4:1)
Výsledek výrazně ovlivnilo to, že hosté nastoupili v poli jen ve čtyřech.
Hoptajch team Guaraní
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Miroslav Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Vladyslav Spirin vs Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Alaaeldin Elgharib, Victor Garcia Saiz, Alcides Gabriel Grance Valiente, Damian Soubeste
20. Alcides Gabriel Grance Valiente
5. 5. 19 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Guaraní 6. 5:2 (1:1)
Hosté prvních dvacet minut hráli lépe, ale pak se domácí ve všem zlepšili a vyhráli.
Hattrick Prosek FC Guaraní
Miroslav Láník – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Michal Petrásek vs Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Ezequiel González, Rodrigo Gracia, Alcides Gabriel Grance Valiente, Santiago Herva Pintor, Oleksandr Vovchuk
18., 39., 47. Lukáš Březina
37., 55. Jiří Březina
13., 44. Oleksandr Vovchuk
28. 4. 19 16:15 ZAK Guaraní Splašený kozy TR 5. 3:7 (1:2)
Vítězný tým měl po většinu zápasu herně navrch a soupeře předčil i důrazem. Voldán
Guaraní Splašený kozy TR
Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Ezequiel González, Rodrigo Gracia, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk vs Lubor Matras – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Jan Kec, Tomáš Krajčovič, Petr Polednik, Lukáš Tejnor, David Wister
28. Ezequiel González
41., 51. Oleksandr Vovchuk
4., 16., 55. Lukáš Tejnor
38., 44. Jan Kec
40., 49. David Wister
13. 4. 19 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Guaraní 4. 6:0 (1:0)
Hosté hráli celý zápas o jednoho hráče v poli oslabení, ale statečně bojovali až do konce. Od 50. minuty jim ale došly síly a domácí vyhráli vysoko 6:0.
Sen Černý Most II PG Guaraní
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Michal Ulrych vs Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Alaaeldin Elgharib, Victor Garcia Saiz, Filip Szaniszló
16., 59. Lukáš Hamouz
40. František Hamouz
51. Michal Koščo
54. Michal Ulrych
56. Ondřej Bambas
7. 4. 19 18:45 P3 Guaraní SAS fans 3. 1:1 (0:0)
Fotbalové trápení skončilo nakonec šťastnou remízou pro SAS, kteří vyrovnali v 60. minutě. Hošek
Guaraní SAS fans
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Rodrigo Gracia, Alcides Gabriel Grance Valiente, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk vs Peter Giertli – Martin Čech, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Richard Šubrt, Václav Tejml
41. Oleksandr Vovchuk 60. Václav Tejml
30. 3. 19 10:00 HOSTI Sananim FC A Guaraní 2. 2:1 (2:0)
Sananim vybojoval těsné vítězství 2:1. Závěr odehrál na soupeřově polovině a žádný nápor Guaraní se nekonal. Plucar