1. 6. 19 10:00 BECH Hoptajch team Sananim FC A 10. 9:3 (3:3)
Dobré tempo, vyhrál lepší tým. Andrey Polyakov
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Vladyslav Spirin vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý
38. Jan Kendera
20., 29. Jaroslav Bartoš
30. Jiří Kacovský
25. 5. 19 10:00 BECH PPPO Hoptajch team 9. 5:2 (3:1)
Na úvodní trefu vítězů odpověděli o dvě minuty později soupeři vyrovnáním, ale za další dvě minuty se opět vedení ujalo PPPO. Nutno podotknout, že na tom měl svoji vinu gólman - nególman Hoptajchu. Do konce první půle domácí své vedení ještě navýšili. Na samém závěru nepomohla ani výměna brankáře v týmu Hoptajchu.
PPPO Hoptajch team
Sebastián Tauchen – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Miroslav Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda
10. Jakub Chundela
14., 60. Ondřej Čerbačeský
22., 56. Michal Blažek
12. Jan Kendera
38. Vladyslav Spirin
18. 5. 19 10:00 BECH Hoptajch team Guaraní 8. 12:1 (4:1)
Výsledek výrazně ovlivnilo to, že hosté nastoupili v poli jen ve čtyřech.
Hoptajch team Guaraní
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Miroslav Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Vladyslav Spirin vs Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Alaaeldin Elgharib, Victor Garcia Saiz, Alcides Gabriel Grance Valiente, Damian Soubeste
20. Alcides Gabriel Grance Valiente
11. 5. 19 10:00 BECH Hypochondři Hoptajch team 7. 6:1 (2:1)
Hypochondři vstoupili do zápasu lépe a vedli brzo 2:0. Hoptajch team se chytil a ve 13. minutě snížil, tak skončil i první poločas. V druhé půli již opanoval zápas jeden tým, který čtyřmi góly v řadě rozhodl. Hoptajch nenašel zbraň a dobrou obranu vítězů již nepokořil.
Hypochondři Hoptajch team
Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Martin Peňáz, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavol Volkay vs Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda
6., 11. Pavol Volkay
37. Robert Sýkora
39. Jan Stokláska
46. Richard Trelo
60. Martin Peňáz
13. Robert Nykl
4. 5. 19 10:00 BECH Hoptajch team Homogen 1.FC A 6. 2:5 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém zaslouženě vyhrálo družstvo hostů.
Hoptajch team Homogen 1.FC A
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda vs Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Yordan Ganchev, David Hron, Lukáš Hron, Alexandr Kedyarov, Jakub Maňas, Vít Mašek, Petr Schimon, Jan Toufar, Vladimír Zeman
15., 50. Robert Nykl 11., 38. Vít Mašek
23., 44. Yordan Ganchev
55. Michael Bárta
27. 4. 19 10:00 BECH Hoptajch team Strážci Pomeranče 5. 1:1 (0:1)
Skvělý zápas, šance na obou stranách. V zápase dominovali oba gólmani, kteří drželi týmy ve hře. Podali vynikající výkony. Remízu oba soupeři brali jako spravedlivou. Milan Kašpar
Hoptajch team Strážci Pomeranče
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Vladyslav Spirin vs Richard Zandt – Jakub Crha, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný
45. Vladyslav Spirin 28. David Šťastný
13. 4. 19 10:00 BECH Callida CS Hoptajch team 4. 0:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Hosté byli přesnější v zakončení, a proto vyhráli.
Callida CS Hoptajch team
Vojtěch Piatak – Martin Kischer, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Roman Leník, Marek Michálek, Jiří Tresner, Petr Vacík vs Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda
16. Jan Janeček
36. Jiří Barek
6. 4. 19 10:00 BECH Hoptajch team Hattrick Prosek FC 3. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas se štěstím vyhrál domácí tým.
Hoptajch team Hattrick Prosek FC
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Miroslav Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda vs Patrik Hozák – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek
20. Vladyslav Spirin
50. Jan Janeček
42. Jiří Březina 27. Miroslav Bořil
30. 3. 19 10:00 BECH Splašený kozy TR Hoptajch team 2. 0:1 (0:1)
O výsledku duelu rozhodla jediná trefa už v 9. minutě. Splašený kozy měly více ze hry, ale nedokázaly se prosadit.
Splašený kozy TR Hoptajch team
David Wister – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik vs Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Miroslav Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin
9. Robert Nykl
23. 3. 19 11:15 KBELY Hoptajch team Sen Černý Most II PG 1. 1:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas rozhodl dvěma pěknými střelami Hamouz. Po změně stran Hoptajch svého soupeře tlačil do defenzívy, ale urputně bránící Černý Most už toto vydřené vítězství nepustil. Novotný
Hoptajch team Sen Černý Most II PG
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Marek Růžička, Vladyslav Spirin vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář