Tomáš Kebísek – František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart, Michal Ulrych vs Vojtěch Piatak – Martin Kischer, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Roman Leník, Marek Michálek, Michal Nehyba, Marek Štěpán, Jiří Tresner, Petr Vacík
2. 6. 19 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Sen Černý Most II PG 10. 3:2 (2:1)
Pohledný zápas, ve kterém družstvo Hattrick Prosek udrželo v závěru vítězství.
Patrik Hozák – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek vs Lukáš Hamouz – Ondřej Bambas, František Hamouz, Martin Horvát, Tomáš Kebísek, Petr Kolář, Lukáš Markvart, Michal Ulrych
22., 23. Lukáš Březina
33. Tomáš Pečuk
19., 59. Michal Ulrych
25. 5. 19 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Splašený kozy TR 9. 3:3 (1:3)
Úvod zápasu patřil Splašeným kozám a v 9. minutě bylo 0:2, Sen Černý Most jen snížil ve 23. minutě na 1:2. ale poté poločas skončil 1:3. V zápase bylo dost soubojů. Ve 36. minutě dal Bambas gól a srovnal na 3:3. Spravedlivá dělba bodů.
Sen Černý Most II PG Splašený kozy TR
Lukáš Hamouz – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Martin Horvát, Tomáš Kebísek, Petr Kolář, Lukáš Markvart vs Petr Polednik – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Michal Hladík, Jan Kec, Lubor Matras, Lukáš Tejnor, David Wister
23., 32. Tomáš Kebísek
36. Ondřej Bambas
7. David Wister
9. Lubor Matras
27. OG
18. 5. 19 08:45 BECH Strážci Pomeranče Sen Černý Most II PG 8. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Strážci Pomeranče Sen Černý Most II PG
vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart
12. 5. 19 15:00 MALES SAS fans Sen Černý Most II PG 7. 2:1 (0:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu, se šťastnější koncovkou pro domácí tým.
SAS fans Sen Černý Most II PG
Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart
31., 57. Martin Šišma 52. Lukáš Hamouz
4. 5. 19 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Sananim FC A 6. 3:2 (2:1)
Pohledné utkání, ve kterém bylo šťastnější družstvo domácích.
Sen Černý Most II PG Sananim FC A
Martin Horvát – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Pavel Jányš, Petr Kolář, Daniel Lebeda, Lukáš Markvart, Michal Ulrych vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Radim Šebestík, Tomáš Veselý
4. Lukáš Hamouz
19., 59. Lukáš Markvart
26., 40. Tomáš Veselý
27. 4. 19 08:45 BECH PPPO Sen Černý Most II PG 5. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas. Oba gólmani podali výborný výkon. Nakonec spravedlivá remíza. Milan Kašpar
PPPO Sen Černý Most II PG
Patrik Chrást – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář
19. Sebastián Tauchen 8. Tomáš Kebísek
13. 4. 19 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Guaraní 4. 6:0 (1:0)
Hosté hráli celý zápas o jednoho hráče v poli oslabení, ale statečně bojovali až do konce. Od 50. minuty jim ale došly síly a domácí vyhráli vysoko 6:0.
Sen Černý Most II PG Guaraní
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Michal Ulrych vs Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Alaaeldin Elgharib, Victor Garcia Saiz, Filip Szaniszló
16., 59. Lukáš Hamouz
40. František Hamouz
51. Michal Koščo
54. Michal Ulrych
56. Ondřej Bambas
6. 4. 19 08:45 BECH Hypochondři Sen Černý Most II PG 3. 4:4 (0:1)
Domácí se snažili hrát po zemi, hosté spíš nakopávali. Nakonec zasloužená remíza.
Hypochondři Sen Černý Most II PG
Michal Hejč – Jaroslav Béreš, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Tomáš Kebísek – Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart
50. Robert Sýkora
52. Jaroslav Béreš
53., 56. Pavol Volkay
28., 37., 51. Lukáš Hamouz
44. Lukáš Markvart
59. Lukáš Markvart
30. 3. 19 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Homogen 1.FC A 2. 4:3 (1:2)
Ač Homogen vedl v první půli o dvě branky, tak ve druhé se domácím povedlo otočit skóre. Homogen ale dokázal reagovat a srovnal krok. Na druhý gól Hamouze z 57. minuty již ale žádná odezva nebyla a tak vyrovnaný duel vyhrál šťastnější tým.
Sen Černý Most II PG Homogen 1.FC A
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart vs Alexandr Kedyarov – Michael Bárta, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Jan Plachý, Vladimír Zeman
16., 36. Lukáš Markvart
41., 57. Lukáš Hamouz
8. Vladimír Zeman
10. Jakub Maňas
49. Michael Bárta
23. 3. 19 11:15 KBELY Hoptajch team Sen Černý Most II PG 1. 1:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas rozhodl dvěma pěknými střelami Hamouz. Po změně stran Hoptajch svého soupeře tlačil do defenzívy, ale urputně bránící Černý Most už toto vydřené vítězství nepustil. Novotný