1. 6. 19 10:00 BECH Hoptajch team Sananim FC A 10. 9:3 (3:3)
Dobré tempo, vyhrál lepší tým. Andrey Polyakov
Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Vladyslav Spirin vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý
38. Jan Kendera
20., 29. Jaroslav Bartoš
30. Jiří Kacovský
25. 5. 19 10:00 HOSTI Sananim FC A Callida CS 9. 0:0 (0:0)
Ač šlo v tomto zápase o hodně, odehrál se v přátelském duchu, s minimem šancí na obou stranách. Procházka
Sananim FC A Callida CS
Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Michal Neškudla, Miroslav Plašil, Marek Štěpán
19. 5. 19 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Sananim FC A 8. 2:0 (1:0)
Sananim zůstal bezzubý a tak Hattricku stačily dva góly Lukáše Březiny k vítězství 2:0.
Hattrick Prosek FC Sananim FC A
Patrik Hozák – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Michal Petrásek vs Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý
16., 39. Lukáš Březina
11. 5. 19 10:00 HOSTI Sananim FC A Splašený kozy TR 7. 1:0 (0:0)
První půle nevýrazná, opatrná. V druhé půli po chybě hostů v rozehrávce Sananim rozhodl.
Sananim FC A Splašený kozy TR
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Tomáš Veselý vs Martin Danielovský – Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Petr Polednik, David Wister
51. Tomáš Veselý 43 Jiří Kacovský 58. Martin Danielovský
4. 5. 19 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Sananim FC A 6. 3:2 (2:1)
Pohledné utkání, ve kterém bylo šťastnější družstvo domácích.
Sen Černý Most II PG Sananim FC A
Martin Horvát – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Pavel Jányš, Petr Kolář, Daniel Lebeda, Lukáš Markvart, Michal Ulrych vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Radim Šebestík, Tomáš Veselý
4. Lukáš Hamouz
19., 59. Lukáš Markvart
26., 40. Tomáš Veselý
27. 4. 19 10:00 HOSTI Sananim FC A SAS fans 5. 4:1 (0:0)
Po půlce utkání bylo skóre 0:0, což odpovídá průběhu hry. Žádný tým neměl převahu, gólových šancí bylo poskrovnu. Zhruba dvacet minut před koncem začaly konečně padat góly.
Sananim FC A SAS fans
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Lukáš Hnilica, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Martin Šišma, František Vrána
42., 43. Jiří Kacovský
45. Tomáš Veselý
49. Patrik Turan
53. Martin Šišma
13. 4. 19 10:00 HOSTI Strážci Pomeranče Sananim FC A 4. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání v prvním poločase. Po změně stran gólman Sananimu špatně vyhodnotil malou domů a byl z toho nešťastný vlastní gól. Druhý poločas už patřil Strážcům. Čapla
Strážci Pomeranče Sananim FC A
Richard Zandt – Harry Löwit, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský vs Martin Tůma – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý
26. Tomáš Prokš
37. OG
41. Šimon Větrovský
44. Lukáš Stárek
25. Patrik Turan
40. Tomáš Veselý
6. 4. 19 10:00 HOSTI PPPO Sananim FC A 3. 3:2 (2:1)
Za stavu 2:0 domácí přestali hrát, tím se Sananim dostal do hry a hrála se vyrovnaná partie až do konce zápasu. Procházka
PPPO Sananim FC A
Šimon Kasl – Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Martin Tůma, Patrik Turan, Tomáš Veselý
7. Sebastián Tauchen
8., 50. Ondřej Tichý
29. Jiří Kacovský
57. Patrik Turan
30. 3. 19 10:00 HOSTI Sananim FC A Guaraní 2. 2:1 (2:0)
Sananim vybojoval těsné vítězství 2:1. Závěr odehrál na soupeřově polovině a žádný nápor Guaraní se nekonal. Plucar
Sananim FC A Guaraní
Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Radim Šebestík, Tomáš Veselý vs Enrique Montes Munoz – Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Alaaeldin Elgharib, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Rodrigo Gracia, Oleksandr Vovchuk
2., 30. Jiří Kacovský 53. Alaaeldin Elgharib
23. 3. 19 10:00 HOSTI Hypochondři Sananim FC A 1. 4:3 (2:2)
Pěkné utkání, které skončilo těsným vítězstvím Hypochondrů. Vítězové totiž měli hráče Volkaye, který nejen vstřelil hattrick, ale hlavně tvořil hru svého týmu a měl fotbalové myšlení.
Hypochondři Sananim FC A
Pavel Velkov – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Pavol Volkay vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý