26. 6. 23 20:30 ZAK G.I.C La Plate de Cünde Hoverla Zak 11. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný duel, který pro sebe v závěru rozhodli domácí. Petr Jambor
Jakub Stehno – Adam Jákl, Jiří Junek, Lukáš Koutenský, Matěj Němec, Tomáš Plánička, Daniel Reiter, Václav Socher vs Oleksandr Tkachenko – Vasyl Horskii, Serhiy Hrechko, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Oleksandr Yaroshenko
48. Jiří Junek
25. Ivan Yanakov
57. Oleksandr Tarasiuk
12. 6. 23 19:00 P1 Hoverla Zak Restaurace U Pecků A 10. 1:4 (1:1)
Takticky vedené utkání, rozhodla efektivita hostů a skvěle sehrané brejky. Jan Dont, Kamil Kohout
Hoverla Zak Restaurace U Pecků A
Kirill Durov – Bohdan Holyk, Vasyl Horskii, Serhiy Hrechko, Serhii Prykhodko, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Oleksandr Yaroshenko vs Matej Mihálek – Radek Hanzlík, Jan Jelínek, Patrik Machytka, Tomáš Prejsa, Matěj Rajnoch, Lukáš Šírl, Ondřej Staněk
5. Denys Tokar 13., 60. Jan Jelínek
57., 60. Patrik Machytka
5. 6. 23 19:00 P1 Deko Hoverla Zak 9. 1:3 (0:1)
Bojovné utkání, ve kterém byla Hoverla přesnější v zakončení. Kamil Kohout, Jan Dont
Deko Hoverla Zak
Petr Štěpán – Václav Bartoš, Vojtěch Brabenec, Daniel Dvořák, Ota Járka, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký vs Kirill Durov – Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Serhii Prykhodko, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Oleksandr Yaroshenko
54. Martin Studecký 26., 42., 60. Ivan Yanakov
29. 5. 23 20:30 MALES Hoverla Zak TJ Spoje Praha A 8. 3:1 (2:0)
Velmi svižné utkání. Spoje vychytal vynikající brankář Hoverly. Lukáš Krajči, Roman Vobořil
Hoverla Zak TJ Spoje Praha A
Oleksandr Tkachenko – Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Serhii Kuchuk, Vitalii Melnyk, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Oleksandr Yaroshenko vs Maksym Dikusar – Ivan Baisa, David Černý, Denis Laňka, Jiří Miskovič, Aleš Vondráček, Denys Zhul, Marco Žiga
12., 21. Denys Tokar
37. Oleksandr Yaroshenko
33. Denys Zhul
22. 5. 23 20:30 MALES Morová rána 1.FC Hoverla Zak 7. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
15. 5. 23 20:30 MOTO1 Hoverla Zak MFK Klokan A 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Hoverla Zak MFK Klokan A
Oleksandr Tkachenko – Kirill Durov, Bohdan Holyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Serhiy Hrechko, Serhii Kuchuk, Vitalii Melnyk, Serhii Prykhodko, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Oleksandr Yaroshenko vs
9. 5. 23 19:00 METE1 Hoverla Zak Flyers Jinonice FC 4. 6:0 k.
24. 4. 23 19:00 P1 Dynamo UK Hoverla Zak 5. 1:2 (0:0)
Dynamo mělo víc ze hry, ale své šance nevyužilo. Rozhodl zkrat domácího gólmana, po jeho vyloučení Hoverla dvěma góly rozhodla zápas. Kamil Kohout, Jan Dont
Dynamo UK Hoverla Zak
Dmytro Haza – Aleksandr Emelianov, Filip Gedeon, Nikita Khrolenok, Dmytro Kovalov, Vasyl Kovtun, Oleh Lohoyda, Bohdan Rudavskyi, Andrii Slinkin vs Kirill Durov – Bohdan Holyk, Vasyl Horskii, Serhii Kuchuk, Vitalii Melnyk, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Yehor Tsykalo
59. Nikita Khrolenok 52 Dmytro Haza 55. Denys Tokar
59. Vasyl Horskii
13. Kirill Durov
3. 4. 23 20:30 MOTO1 Hoverla Zak Vojenské lesy 3. 1:4 (1:1)
V prvním poločase dominovaly defenzívy a oba týmy se těžko dostávaly do zakončení. Rozhodlo vyloučení Hoverly, hosté pak v přesilovce rozhodli o své výhře. Marek Řeháček
Hoverla Zak Vojenské lesy
Oleksandr Tkachenko – Kirill Durov, Bohdan Holyk, Vasyl Horskii, Serhiy Hrechko, Serhii Kuchuk, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Oleksandr Yaroshenko vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Richard Peer, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, David Tetour, Ondřej Žežulka, Petr Znak
7. Vasyl Horskii 46 Serhiy Hrechko
48 Serhiy Hrechko
54 Bohdan Holyk
22., 56., 59. Ondřej Žežulka
32. Martin Dlouhý
27. 3. 23 20:15 P3 Santa Dominica Hoverla Zak 2. 1:2 (1:1)
Hoverla se ujala vedení po nedorozumění v obraně domácích, kdy obránce přihrál do vlastní branky. Pak Dominica vyrovnala a těsně před poločasem hosté neproměnili penaltu. Emoce se přelily i do druhé půle a oba týmy na to doplatily vyloučením. Se hraou ve čtyřech se lépe srovnala Hoverla, deset minut před koncem skórovala a těsný náskok už udržela. Kamil Kohout, Tomáš Piga
Santa Dominica Hoverla Zak
Marek Štěpánek – Michal Bureš, Daniel Hudec, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Jakub Sklenář, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Oleksandr Tkachenko – Kirill Durov, Bohdan Holyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Serhiy Hrechko, Serhii Kuchuk, Vitalii Melnyk, Serhii Prykhodko, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Oleksandr Yaroshenko