Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 19.6.23 | 18:15 | DEKAN | Purple Team AFK Milenium Praha FC | 11. | 2:5 |
Po 12.6.23 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Břewnow boys KMK | 6. | 6:0 |
Po 5.6.23 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Amfora restaurant | 10. | 4:9 |
Po 29.5.23 | 19:15 | ZAK | Sokol Picasso B Milenium Praha FC | 9. | 0:2 |
Po 22.5.23 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Ujde to 1980 SK | 8. | 1:4 |
Po 15.5.23 | 20:45 | TEMPO | Blesk VK A Milenium Praha FC | 7. | 4:4 |
Po 24.4.23 | 18:30 | MIKU1 | Saens 1.FC A Milenium Praha FC | 5. | 13:0 |
Po 17.4.23 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Weekend Warriors FC | 4. | 0:3 |
Út 11.4.23 | 19:45 | MIKU2 | Milenium Praha FC Dvorce SK MPI | 1. | 5:0 |
Po 3.4.23 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Yellow Dildos A | 3. | 3:12 |
Út 28.3.23 | 20:30 | MOTO1 | Zmanipulovanci Milenium Praha FC | 2. | 8:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmanipulovanci | 11 | 9 | 0 | 2 | 100:45 | 18 |
2. | Saens 1.FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 70:32 | 16 |
3. | Sokol Picasso B | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:38 | 12 |
4. | Amfora restaurant | 11 | 5 | 1 | 5 | 53:56 | 11 |
5. | Blesk VK A | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:54 | 11 |
6. | Yellow Dildos A | 11 | 5 | 0 | 6 | 60:46 | 10 |
7. | Dvorce SK MPI | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:56 | 10 |
8. | Weekend Warriors FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:53 | 9 |
9. | Milenium Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:55 | 9 |
10. | Ujde to 1980 SK | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:53 | 8 |
11. | Břewnow boys KMK | 11 | 4 | 1 | 6 | 47:49 | 7 |
12. | Purple Team AFK | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:53 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 25.5.23 | 18:00 | STER1 | VZ Quattro Formaggi (HL8G) |
Čt 25.5.23 | 19:15 | STER1 | Tycho de Brahe SUP PFC Kodymka SUP A (SVL2B) |
Čt 25.5.23 | 20:30 | STER1 | DHL Bad Diablos Ginga FC (HL7H) |
Čt 29.6.23 | 18:00 | HRAB2 | Real Oranjes Pivosauři (HL6H) |
Čt 29.6.23 | 19:15 | HRAB2 | Kolíci DHL Bad Diablos (HL7H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baftijar Ljuan | 3 | 2 |
Černý Karel | 9 | 4 |
Hauft Martin | 10 | 2 |
Houžvička Lukáš | 9 | 4 |
Jackl Dominik | 4 | 0 |
Kasal Pavel | 1 | 0 |
Koranda Tomáš | 8 | 4 |
Marku Leonard | 6 | 3 |
Nosek Tomáš | 10 | 0 |
Požár Marek | 9 | 0 |
Rrustemi Anton | 2 | 1 |
Veszprémi Jan | 8 | 3 |
Zdobinský Petr | 10 | 6 |