Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 20:30 | MOTO1 | Ol´school Fellas BK Klamovka Praha FK | 11. | 1:6 |
St 14.6.23 | 19:00 | P2 | Spirit bar FC B Ol´school Fellas BK | 10. | 0:6 k. |
Čt 8.6.23 | 17:45 | ZABEH | Ol´school Fellas BK Orct FA | 9. | 6:0 k. |
St 17.5.23 | 20:45 | BECH | Princ Praha FC Ol´school Fellas BK | 8. | 3:6 |
St 10.5.23 | 18:00 | SCBEC | Ol´school Fellas BK Pivovar Moucha FC | 7. | 3:2 |
Čt 4.5.23 | 19:30 | ARIT | Educasoft Ol´school Fellas BK | 6. | 6:2 |
St 19.4.23 | 20:30 | STER3 | Ol´school Fellas BK Cerveza 18.FC | 5. | 5:2 |
St 12.4.23 | 18:00 | STER2 | Oratoř Kobylisy Ol´school Fellas BK | 4. | 0:6 k. |
St 5.4.23 | 20:30 | MOTO4 | Matkychtivý AC Ol´school Fellas BK | 3. | 3:1 |
St 29.3.23 | 20:00 | ARIT | Ol´school Fellas BK 64! FC Kobylisy A | 2. | 4:1 |
St 22.3.23 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC Ol´school Fellas BK | 1. | 1:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matkychtivý AC | 11 | 10 | 0 | 1 | 57:19 | 20 |
2. | Educasoft | 11 | 9 | 0 | 2 | 66:28 | 16 |
3. | Ol´school Fellas BK | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:24 | 16 |
4. | Lachtánci 1.WC | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:29 | 13 |
5. | Princ Praha FC | 11 | 4 | 4 | 3 | 39:31 | 12 |
6. | 64! FC Kobylisy A | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:22 | 12 |
7. | Klamovka Praha FK | 11 | 6 | 0 | 5 | 37:33 | 12 |
8. | Pivovar Moucha FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 34:30 | 9 |
9. | Cerveza 18.FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:33 | 9 |
10. | Orct FA | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:38 | 9 |
11. | Oratoř Kobylisy | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Spirit bar FC B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 16.4.23 | 15:00 | P2 | Boží bojovníci Buzuluk Úvaly FC (HL8K) |
Ne 16.4.23 | 16:15 | P2 | Pogo Praha FC Sananim FC A (HL6K) |
Ne 16.4.23 | 17:30 | P2 | Beerchester United Květák (HL7L) |
Ne 11.6.23 | 12:30 | HANSP | Tus Pelotas Bruchos HFC (HL6K) |
Ne 11.6.23 | 13:45 | HANSP | Blbej a blbější Lobotomici (HL8K) |
Ne 11.6.23 | 15:00 | HANSP | Sokol Suchdol TJ VET Bakera VET (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Doffek Lukáš | 9 | 2 |
Domin Lukáš | 9 | 2 |
Heidu Rudolf | 6 | 1 |
Kettner Lukáš | 8 | 4 |
Kučera Ondřej | 9 | 5 |
Mašek Martin | 9 | 4 |
Pospíšil Martin | 8 | 1 |
Vaculík Daniel | 9 | 1 |
Voda Matěj | 9 | 8 |