Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 18:00 | ZAK | Kbelské vosy B Vošach gang-bang | 11. | 2:2 |
St 14.6.23 | 19:00 | P1 | GE Team Kbelské vosy B | 10. | 0:4 |
St 31.5.23 | 19:45 | MIKU2 | Kbelské vosy B Opatovští kanonýři FC | 9. | 4:4 |
St 24.5.23 | 19:45 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Kbelské vosy B | 8. | 2:3 |
St 17.5.23 | 18:00 | LITVI | Kbelské vosy B Demoliční četa | 7. | 3:6 |
St 3.5.23 | 19:15 | STER1 | Batalion 91 A Kbelské vosy B | 6. | 3:10 |
St 26.4.23 | 20:30 | ZAK | Kbelské vosy B Nanosekundy | 5. | 5:3 |
St 19.4.23 | 20:00 | ARIT | Polární záře Kbelské vosy B | 4. | 3:4 |
St 12.4.23 | 19:15 | STER2 | Kbelské vosy B Palmeiras Prosek | 3. | 6:3 |
St 5.4.23 | 20:45 | BECH | Nebeský bastardi Kbelské vosy B | 2. | 1:10 |
St 22.3.23 | 19:00 | METE1 | Kbelské vosy B Shooters Morava FC | 1. | 7:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Demoliční četa | 11 | 9 | 0 | 2 | 74:34 | 18 |
2. | Kbelské vosy B | 11 | 8 | 2 | 1 | 58:28 | 18 |
3. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 61:47 | 16 |
4. | Nebeský bastardi | 11 | 7 | 0 | 4 | 56:50 | 14 |
5. | Nanosekundy | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:33 | 13 |
6. | Medvídkova tlapička | 11 | 6 | 0 | 5 | 71:55 | 12 |
7. | Batalion 91 A | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:42 | 12 |
8. | GE Team | 11 | 4 | 0 | 7 | 40:51 | 8 |
9. | Vošach gang-bang | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:60 | 8 |
10. | Palmeiras Prosek | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:47 | 7 |
11. | Shooters Morava FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:71 | 4 |
12. | Polární záře | 11 | 1 | 0 | 10 | 35:66 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 9.5.23 | 19:00 | METE1 | Hoverla Zak Flyers Jinonice FC (HL1A) |
Út 9.5.23 | 20:15 | METE1 | Santa Dominica Dynamo UK (HL1A) |
Út 13.6.23 | 19:00 | METE1 | MFK Klokan A Morová rána 1.FC (HL1A) |
Út 13.6.23 | 20:15 | METE1 | Santa Dominica G.I.C La Plate de Cünde (HL1A) |
Po 26.6.23 | 19:00 | P1 | Tatarský biftek VET Ďáblická klička (VL3A) |
Po 26.6.23 | 20:15 | P1 | TJ Spoje Praha A MFK Klokan A (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneš Lukáš | 9 | 7 |
Češka Vojtěch | 10 | 4 |
Kaiser Jiří | 8 | 1 |
Kaštyl Milan | 3 | 0 |
Leibl Michael | 8 | 5 |
Liška Jan | 3 | 1 |
Mejsnar Kryštof | 9 | 5 |
Odvárka Filip | 6 | 4 |
Skoč Čeněk | 1 | 1 |
Souček Jaroslav | 6 | 0 |
Souček Roman | 5 | 5 |
Svoreň Tomáš | 4 | 0 |
Traub Jan | 8 | 8 |
Vlas Tomáš | 5 | 3 |
Vlasák Dominik | 5 | 1 |
Zdobnický Ondřej | 7 | 13 |