Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.23 | 18:30 | MIKU2 | Palmeiras Prosek Medvídkova tlapička | 11. | 5:7 |
St 14.6.23 | 19:45 | MIKU1 | Medvídkova tlapička Nebeský bastardi | 10. | 6:13 |
St 31.5.23 | 19:00 | METE1 | Shooters Morava FC Medvídkova tlapička | 9. | 2:14 |
St 24.5.23 | 19:45 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Kbelské vosy B | 8. | 2:3 |
St 17.5.23 | 19:00 | P1 | GE Team Medvídkova tlapička | 7. | 2:0 |
St 3.5.23 | 19:45 | MIKU1 | Medvídkova tlapička Opatovští kanonýři FC | 6. | 4:8 |
St 26.4.23 | 19:45 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Vošach gang-bang | 5. | 12:5 |
St 19.4.23 | 18:00 | LITVI | Demoliční četa Medvídkova tlapička | 4. | 5:3 |
St 12.4.23 | 19:45 | MIKU4 | Medvídkova tlapička Batalion 91 A | 3. | 4:3 |
St 5.4.23 | 19:45 | MIKU2 | Nanosekundy Medvídkova tlapička | 2. | 2:8 |
St 22.3.23 | 19:45 | MIKU3 | Medvídkova tlapička Polární záře | 1. | 11:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Demoliční četa | 11 | 9 | 0 | 2 | 74:34 | 18 |
2. | Kbelské vosy B | 11 | 8 | 2 | 1 | 58:28 | 18 |
3. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 61:47 | 16 |
4. | Nebeský bastardi | 11 | 7 | 0 | 4 | 56:50 | 14 |
5. | Nanosekundy | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:33 | 13 |
6. | Medvídkova tlapička | 11 | 6 | 0 | 5 | 71:55 | 12 |
7. | Batalion 91 A | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:42 | 12 |
8. | GE Team | 11 | 4 | 0 | 7 | 40:51 | 8 |
9. | Vošach gang-bang | 11 | 3 | 2 | 6 | 42:60 | 8 |
10. | Palmeiras Prosek | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:47 | 7 |
11. | Shooters Morava FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:71 | 4 |
12. | Polární záře | 11 | 1 | 0 | 10 | 35:66 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 22.5.23 | 18:00 | MALES | Výtržník HFC Střílíme veverky FC (HL5A) |
Po 22.5.23 | 19:15 | MALES | Dynamo UK Vojenské lesy (HL1A) |
Po 22.5.23 | 20:30 | MALES | Morová rána 1.FC Hoverla Zak (HL1A) |
Po 29.5.23 | 18:00 | MALES | Traktor humus VET A Notorkros FK VET (VL1A) |
Po 29.5.23 | 19:15 | MALES | Dynamo UK MFK Klokan A (HL1A) |
Po 29.5.23 | 20:30 | MALES | Hoverla Zak TJ Spoje Praha A (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bodlák Jan | 8 | 18 |
Dostál Jakub | 6 | 1 |
Effenberk David | 4 | 0 |
Janoušek Filip | 1 | 0 |
Kajaba Michal | 5 | 2 |
Knebl Michal | 3 | 1 |
Kopecký Matěj | 7 | 10 |
Lajda Pavel | 1 | 0 |
Malina Tomáš | 10 | 1 |
Neveršil Luboš | 11 | 24 |
Psutka Ondřej | 3 | 0 |
Rözler Adam | 9 | 7 |
Šourek Ondřej | 6 | 3 |
Štangel Tomáš | 1 | 1 |
Ulma Miroslav | 4 | 1 |
Vondra Michal | 1 | 0 |