Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.23 | 19:45 | MIKU2 | Inter Lotyšák VET A Santa Tranta VET | 11. | 3:8 |
Út 6.6.23 | 19:45 | KBELY | Santa Tranta VET UTS Vršovice VET | 10. | 3:2 |
St 31.5.23 | 19:30 | HOSTI | Queen´s park club VET Santa Tranta VET | 9. | 7:2 |
Út 16.5.23 | 20:45 | LITVI | Santa Tranta VET Notorkros FK VET | 7. | 6:0 k. |
St 10.5.23 | 19:45 | MIKU2 | Tyran Saens 1.FC VET A Santa Tranta VET | 6. | 2:1 |
Út 25.4.23 | 19:15 | KORAB | Santa Tranta VET Javorák | 5. | 0:7 |
Út 18.4.23 | 19:45 | KBELY | Restaurace U Pecků VET Santa Tranta VET | 4. | 7:1 |
Út 11.4.23 | 20:45 | LITVI | Santa Tranta VET Klokan club Perón V | 3. | 0:9 |
Út 4.4.23 | 19:45 | KBELY | Santa Tranta VET Traktor humus VET A | 8. | 0:3 |
Út 28.3.23 | 19:45 | KBELY | VV Vokra VV Santa Tranta VET | 2. | 1:4 |
Út 21.3.23 | 19:45 | KBELY | Santa Tranta VET Rokoska VET B | 1. | 3:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 1 | 0 | 74:13 | 21 |
2. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:19 | 19 |
3. | Restaurace U Pecků VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 56:19 | 18 |
4. | Queen´s park club VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 39:13 | 16 |
5. | Javorák | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:31 | 11 |
6. | UTS Vršovice VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:46 | 10 |
7. | Rokoska VET B | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:44 | 9 |
8. | Traktor humus VET A | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:25 | 8 |
9. | Santa Tranta VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:50 | 8 |
10. | VV Vokra VV | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:56 | 5 |
11. | Inter Lotyšák VET A | 11 | 2 | 0 | 9 | 30:57 | 4 |
12. | Notorkros FK VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 30:79 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 20.4.23 | 19:15 | TEMPO | Tycho de Brahe SUP Berušky B (SVL2B) |
Čt 20.4.23 | 20:30 | TEMPO | Rum Zahořany HT Úderka Žižkov junioři (HL3B) |
Po 15.5.23 | 19:30 | TEMPO | Sparta Pankrác Smutný potapěči (HL2A) |
Po 15.5.23 | 20:45 | TEMPO | Blesk VK A Milenium Praha FC (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čáp Milan | 9 | 2 |
Haniak Tomáš | 4 | 2 |
Kašajík Roman | 2 | 1 |
Kodytek Vladimír | 2 | 0 |
Krajči Lukáš | 10 | 2 |
Král Tomáš | 9 | 0 |
Kubík Petr | 11 | 1 |
Kyral Kamil | 3 | 0 |
Novák Ondřej | 2 | 0 |
Podzemský Jan | 7 | 0 |
Schorník Pavel | 4 | 0 |
Steklý Stanislav | 9 | 2 |
Stupka Petr | 8 | 7 |
Svačina Ondřej | 4 | 1 |
Žemla Petr | 11 | 3 |