10. Restaurace U Pecků A 11 3 3 5 30:43 9

St 28.11.12 17:45 STER2 Mystique Dynamo CF Inter Bubeneč   (HL4C)
St 28.11.12 19:00 STER2 Sean team A Inter Ohradní   (HL3B)
St 28.11.12 20:15 STER2 Kolotouš FC Kliďas SFC   (VL3B)
Út 4.12.12 18:15 BECH Kotlářka CAHA FC SUP Wyllitým SUP   (SVL3B)
Út 4.12.12 19:30 BECH South Stars Spajta 1905   (HL5C)
Út 4.12.12 20:45 BECH Běchovice VET Paradentol 1990   (VL4D)

3. 12. 12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Erko Kbely 11. 5:0 (1:0)
Erko hrálo 12´ 4+1 a Šumavan využil převahu k vedení 1:0, poté mělo Erko do půle mírnou převahu a snahu vyrovnat. Na začátku druhé půle Šumavan udeřil a poté už nedal soupeři šanci utkání jakkoli zvrátit, jen zvyšoval náskok. Plucar, Hošek
Šumavan-Balkán Erko Kbely
Dmytro Plotnitskyi – Jan Bauer, Serhiy Hrechko, Jan Kníže, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Michal Macek, Timur Nessipbayev, Martin Novák, Petr Nový, Vasyl Rui, Pavel Zhuraulevich vs Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Vladislav Suchý, Samuel Valenta
9. Vasyl Rui
32., 51. Martin Novák
42. Michal Macek
53. Pavel Zhuraulevich
19. 11. 12 20:45 ARIT Boston HS Šumavan-Balkán 10. 1:4 (0:2)
Velmi široký kádr Šumavanu udolal prořídlé řady soupeře. Utkání rozhodlo lepší proměňování šancí na straně hostů. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Boston HS Šumavan-Balkán
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Dmytro Plotnitskyi – Jan Bauer, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Michal Macek, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Martin Novák, Petr Nový, Vasyl Rui, Pavel Zhuraulevich
38. Aleš Deré 3., 49. Martin Novák
17. Timur Nessipbayev
40. Petr Nový
12. 11. 12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Audi United FC 9. 3:3 (3:3)
Krásné utkání bez faulů. Zasloužená remíza. Kohout, Janča
Šumavan-Balkán Audi United FC
Pavel Zhuraulevich – Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Timur Nessipbayev, Dmytro Plotnitskyi, Vasyl Rui vs Lukáš Carboch – Petr Cipra, František Furch, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev
4., 30. Serhiy Hrechko
6. Valeriy Kuznetsov
17. Jan Měchura
22. Ondřej Penc
24. Georgi Ivanov Tsonev
5. 11. 12 20:45 ARIT Úterní hosté Ski FC A Šumavan-Balkán 8. 1:5 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou Šumavanu. Husák
Úterní hosté Ski FC A Šumavan-Balkán
Martin Šméral – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Michal Rada, Petr Seidel, Michal Voldřich, Lukáš Zahradník vs Dmytro Plotnitskyi – Jan Bauer, Serhiy Hrechko, Jan Kníže, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Timur Nessipbayev, Petr Nový, Vasyl Rui, Pavel Zhuraulevich
11. Petr Seidel 7., 37. Timur Nessipbayev
28. Serhiy Hrechko
42., 55. Petr Nový
29. 10. 12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Trops 1.SK 7. 1:2 (1:1)
Široký kádr domácích dominoval začátku utkání a zaslouženě šel do vedení. Zkušeně hrající hosté však po aut. vhazování dokázali srovnat skóre. V 2.půli Trops výborně zakončili protiútok a dobře technicky a rychlostně vybavení domácí se již nedokázali prosadit.
Šumavan-Balkán Trops 1.SK
Dmytro Plotnitskyi – Jan Bauer, Serhiy Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Jan Kníže, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Petr Nový, Vasyl Rui, Pavel Zhuraulevich vs David Bartek – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Hejný, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Filip Umanec
5. Vitalij Kravcov 27. Štěpán Böhm
35. Josef Marc
22. 10. 12 20:45 ARIT UTS Vršovice Šumavan-Balkán 6. 3:3 (1:2)
Pro Šumavan je dnešní remíza ztrátou, protože měl větší množství šancí,mkteré nedokázal promněnit. Do konce 1.poločasu Šumavan dokázal otočit vývoj zápasu díky dvěma zásahům ve 29.a 30. minutě. Zdálo by se že 2.poločas Šumavan s velkým množstvím hráčů na střídačce UTS přehraje, ale naopak to byli UTS kdo 2 goly Teniaka otočil vývoj zápasu a Šumavan stihl pouze vyrovnat. Husák, Čapla M.
UTS Vršovice Šumavan-Balkán
Michal Müller – Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Petr Střelka, Peter Teniak vs Pavel Zhuraulevich – Sergey Arshanov, Veniamin Dmitriyev, Serhiy Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Dmytro Plotnitskyi, Vasyl Rui
5. Martin Sekan
46., 50. Peter Teniak
29. Valeriy Kuznetsov
30. Maryan Lesyk
56. Vasyl Rui
15. 10. 12 20:45 ARIT Smutný potapěči Šumavan-Balkán 5. 3:3 (1:2)
Velice kvalitní utkání z obou stran.Hosté sahali po vítězství, ale domácí dokázali vyrovnat ze standartní situace.
Smutný potapěči Šumavan-Balkán
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Sergey Arshanov – Veniamin Dmitriyev, Serhiy Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Dmytro Plotnitskyi, Vasyl Rui
23. Tomáš Kounovský
43. Petr Dedek
57. Martin Vrzal
59 Jiří Valášek 12. Valeriy Kuznetsov
30. Serhiy Hrechko
39. Vitalij Kravcov
1. 10. 12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Santa Dominica 4. 0:1 (0:0)
Sympatický výkon, nastřelené břevno a další nedotažené šance nestačili domácím k zisku prvních bodů. Hrál se slušný, vyrovnaný zápas, zkušenější hosté několikrát rychlými přihrávkami "z jedné" rozehnali obranu domácích, ale jediný gól zápasu padl až 6 minut před koncem z kopačky Maříka. Husák
Šumavan-Balkán Santa Dominica
Vasyl Rui – Sergey Arshanov, Veniamin Dmitriyev, Serhiy Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Dmytro Plotnitskyi vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
54. Stanislav Mařík
26. 9. 12 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Šumavan-Balkán 3. 5:3 (2:2)
Bojovné utkání, které vyhrál o něco lepší tým.
Saens 1.FC A Šumavan-Balkán
Pavel Strazzer – Josef Bazal, František Bureš, Jan Chaloupka, Štěpán Holý, Jan Kropáček, Václav Prošek, Petr Strazzer, Miroslav Weiner vs Sergey Arshanov – Veniamin Dmitriyev, Serhiy Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Dmytro Plotnitskyi, Vasyl Rui
4. Pavel Strazzer
18., 33., 53., 57. Václav Prošek
12. Oleksiy Karabynosh
20. Serhiy Hrechko
32. Vitalij Kravcov
18. 9. 12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Rowdies HFC 2. 2:3 (2:2)
Doslova reklama na fotbal! Klail
Šumavan-Balkán Rowdies HFC
Vitalij Kravcov – Veniamin Dmitriyev, Serhiy Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Dmytro Plotnitskyi vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Jan Kosina, Richard Peer, Václav Socher, Tomáš Voráček
8., 24. OG 11. Václav Socher
30. Richard Peer
41. Martin Dlouhý
10. 9. 12 20:45 ARIT Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán 1. 2:1 (1:1)
Pěkný a slušný zápas díky oběma týmům hrajícím rychlý, kombinační fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. V 10. minutě šel Šumavan do vedení, Peckovi do půle srovnali a 2. poločas přidali pouze jeden gól, což ale na nejtěsnější vítězství stačilo. Husák
Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán
Karel Tureček – Jiří Allram, Ivan Faitl, František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jakub Slunéčko, Aleš Vašíček vs Valeriy Kuznetsov – Sergey Arshanov, Veniamin Dmitriyev, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Dmytro Plotnitskyi, Pavel Zhuraulevich