Jakub Appelt – Jakub Brožek, Karel Hrubý, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot vs Karel Sýs – Ondřej Balek, Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný
13. 11. 12 20:15 P2 Palouk SK Beercelona FC 9. 2:1 (1:1)
Průměrné utkání, které vyhrál šťastnější Palouk.
Ondřej Lukeš – Ondřej Balek, Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Jakub Novotný, Josef Piškula, Petr Schlosser vs Vít Nešpor – František Chmel, Josef Čižinský, Patrick-Djouno Djakoualno, Martin Hybášek, Lukáš Jarrah, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Martin Polák, Matěj Polák, Bartoloměj Sviták, Jakub Trefný
20. Václav Černohorský
47. Jakub Novotný
12. Pavel Moskaljuk
6. 11. 12 20:15 P2 Sculpturo FC Palouk SK 8. 2:2 (2:0)
Domácí jasně kontrolovali průběh první půle, ve druhé půli však přestali hrát a hosté nečekaně vyrovnali.
Sculpturo FC Palouk SK
Miloš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Filip Tomáš vs Karel Sýs – Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný, Josef Piškula
19., 27. Roman Bajtek 50 Jakub Charvát 32. Václav Černohorský
41. Jakub Novotný
30. 10. 12 20:15 P2 Palouk SK Pražské Peklo 7. 1:7 (0:2)
Zřetelná dominance hostů se odrazila na výsledku. Procházka
Palouk SK Pražské Peklo
Ondřej Balek – Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ivan Kosour, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný, Petr Schlosser vs Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec
51. Petr Schlosser 26 Jakub Novotný 17., 42. Ondřej Sláma
21., 34., 60. Tomáš Vilímec
45. Jiří Moravec
56. Adam Vejvoda
16. 10. 12 18:15 HANSP Weekend Warriors FC Palouk SK 6. 3:5 (1:1)
Domácí sice měli opticky více ze hry, ale v důležitých situacích se dokázali lépe prosadit hosté. Plucar, Hošek
Weekend Warriors FC Palouk SK
Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Michal Havránek, Jindřich Jonáš, Juraj Matiaš, Jakub Petrák, Vladimír Vlček vs Ondřej Balek – Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný, Petr Schlosser
1. Ondřej Červený
41. Juraj Matiaš
60. Vladimír Vlček
19., 39., 47. Václav Černohorský
37. Pavel Brejška
47. Petr Schlosser
9. 10. 12 20:15 P2 Fugas CF B Palouk SK 5. 2:2 (1:1)
V 1.poločase byla hra zcela vyrovnaná, obě mužstva dokázali využít pouze 1 ze svých šancí a tak poločas skončil nerozhodně 1:1. Ve 2.poločase se o něco aktivnější tým Fugasu ve 44´minutě dostal do vedení povedenou střelou pod břevno soupeřovi branky. Vedení však neudrželi, hosté srovnali na konečných a také zasloužených 2:2. Kohout, Pavlíček
Fugas CF B Palouk SK
Martin Falta – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek vs Karel Sýs – Ondřej Balek, Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ivan Kosour, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný, Josef Piškula
15. Jan Stiborek
44. Ádám Ramón Cheritah
3. Jan Blahož
51. Jakub Novotný
25. 9. 12 20:15 P2 Palouk SK Nova LFC B 4. 4:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodla penalta po nedůrazném odkopu obránce, kdy následně vznikl závan ve vápně a útočící hráč byl faulován. Slušný zápas z obou stran, na 8.ligu vysoké úrovně. Miroslav Rajchart, Ondřej Dostál
Palouk SK Nova LFC B
Ondřej Balek – Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ivan Kosour, Jakub Novotný, Josef Piškula, Petr Schlosser vs Tomáš Mládek – Vratislav Jadrný, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Jiří Landa, Martin Svárovský
22., 56. Petr Schlosser
54. Josef Piškula
58. Václav Černohorský
17. Václav Kučera
18. 9. 12 20:15 P2 Klika CFA Palouk SK 3. 6:0 (2:0)
Klika dominovala od první do 60. minuty. Lukáš Radouš, Bohuslav Staněk
Klika CFA Palouk SK
Libor Voděracký – Boris Dvořák, Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Ivan Teplanský, Petr Vacek vs Karel Sýs – Ondřej Balek, Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ivan Kosour, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný, Petr Schlosser
12., 31., 33. Boris Dvořák
23., 40., 54. Lukáš Karlec
11. 9. 12 20:15 P2 Palouk SK Maisner gang 2. 3:2 (3:0)
Sympatický výkon obou týmů! Palouk si vytvořil zasloužený náskok, Maisner dokázal utkání zdramatizovat. Lukáš Krupička, Petr Vinš
Palouk SK Maisner gang
Václav Černohorský – Ondřej Balek, Jiří Basarab, Jan Blahož, Pavel Brejška, Ivan Kosour, Jakub Novotný, Petr Schlosser vs Eduard Málek – Tomáš Dytrych, Jiří Fleisner, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Jiří Kučera, Jakub Simajchl
8., 18. Jiří Basarab
19. Jakub Novotný
41. Tomáš Dytrych
49. Marek Hrabánek
4. 9. 12 20:15 P1 GFC Regent B Palouk SK 1. 6:3 (5:1)
Jednoznačné utkání, o kterém rozhodl menší počet hráčů hostí. Radim Fischer, Daniel Vaca
GFC Regent B Palouk SK
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský vs Ondřej Balek – Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ivan Kosour, Petr Schlosser