St 7.11.12 18:30 HRAB1 Terasy KFC A V.I.P.   (HL8D)
St 7.11.12 19:45 HRAB1 Skif Blesk VK A   (HL6D)
St 14.11.12 18:30 HRAB3 Merck stars Imidin Opatov FC   (HL5D)
St 14.11.12 19:45 HRAB3 TIP IZOL - Homidlo KK GFC   (HL8B)

26. 11. 12 20:45 MIKU3 s.Oliver B Le Jardin 11. 1:5 (1:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém rozhodla produktivita hostů. Martin Šimek, Lukáš Carboch
s.Oliver B Le Jardin
Tomáš VlčekJan Antonie Bánki, Marek Fiedler, Petr Kunze, Miroslav Šmíd, Václav Švestka vs Pavel Jakoubek – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec
21. Jan Antonie Bánki 5., 32. Milan Makovec
39. Jan Chaloupka
43. Karel Horký
44. Luboš Hýbner
19. 11. 12 18:15 DEKAN Dynamit Vršovice s.Oliver B 10. 6:4 (3:2)
Utkání solidní úrovně se zaslouženým vítězstvím Vršovic. Voldán
Dynamit Vršovice s.Oliver B
Jiří Nekola – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Michal Král, Daniel Mlynář, Milan Musil, Richard Slaměník vs Tomáš Vlček – Jan Antonie Bánki, Marek Fiedler, Petr Horák, Tomáš Kopecký, Petr Kunze, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Václav Trousil
6., 15., 33., 41. Richard Slaměník
29., 60. Milan Musil
3., 46. Václav Trousil
9. Petr Horák
44. Marek Fiedler
5. 11. 12 19:00 STER3 s.Oliver B Digi Prague FC 9. 2:0 (1:0)
Pěkný zápas, ve kterém si hosté vytvořili více brankových příležitostí, ale rozhodla větší produktivita domácích. Petr Kalaš, Martin Petřina
s.Oliver B Digi Prague FC
Tomáš Vlček – Jan Antonie Bánki, Marek Fiedler, Petr Kunze, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Václav Trousil, Petr Vlček vs Lukáš Haisl – Michal Dolenský, Stanislav Frána, Petr Hylan, Michal Jančář, Zdeňka Kabeláčová, Jan Martinovský, Jonáš Moc, Petra Peceková, Tomáš Procházka
29., 33. Marek Fiedler
29. 10. 12 20:45 BECH Admira 97 s.Oliver B 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání. V první půli branka nepadla, ikdyž oba týmy na ni příležitosti měly. Po poločase se Admira ujala vedení, které jí vydrželo pouhé 3 minuty. Šance rozhodnout zápas měli oba soupeři, ale v zakončení nebyli přesní či se vyznamenali brankáři. Ondřej Jupa, Filip Donát
Admira 97 s.Oliver B
Pavel Nový – Jiří Capil, Zdeněk Hampl, Martin Novák, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, František Vosecký vs Tomáš Vlček – Marek Fiedler, Petr Horák, Petr Kunze, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček
38. František Vosecký 41. Ondřej Sankot
20. 10. 12 13:45 P3 s.Oliver B Viktoria Bítovská A 7. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Milan Flanderka, Karel Křivánek
s.Oliver B Viktoria Bítovská A
Tomáš Vlček – Lukáš Bílek, Marek Fiedler, Tomáš Kopecký, Štěpán Křížek, Petr Kunze, Lukáš Laksar, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Václav Švestka, Jakub Táborský, Václav Trousil, Petr Vlček vs Marek Šoman – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Hrivnák, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
28., 59. Miroslav Šmíd
34. OG
38. Vladan Vachalec
57. Jan Patka
8. 10. 12 19:30 MIKU1 V.S.P.S.V.S. s.Oliver B 6. 2:2 (1:0)
Utkání průměrné úrovně skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
V.S.P.S.V.S. s.Oliver B
Miroslav Benda – Ivan Benovič, Petr Dejnožka, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Čestmír Šimůnek, Michal Švanda, Pavel Vaněk, Richard Vaněk vs Tomáš Vlček – Lukáš Bílek, Marek Fiedler, Petr Horák, Petr Kunze, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček
15. Čestmír Šimůnek
50. Richard Vaněk
47., 60. Petr Horák
1. 10. 12 18:00 zzSTRE s.Oliver B Tak dort jo 5. 9:1 (3:1)
Bez rozhodčího. Klidně hrané utkání vyhrálo lepší mužstvo.
s.Oliver B Tak dort jo
Miroslav Šmíd – Marek Fiedler, Petr Kunze, Jakub Táborský, Václav Trousil, Tomáš Vlček vs Jakub Slavík – Adem Bajrami, Jakub Harapát, František Hašpl, Jakub Němeček, Tomáš Pudil
4., 20., 35., 40. Miroslav Šmíd
7., 41., 45. Václav Trousil
41. Petr Kunze
46. Jakub Táborský
29. Jakub Němeček
24. 9. 12 17:00 HANSP Zelení študáci s.Oliver B 4. 4:1 (2:0)
Zelení študáci měli více štěstí v koncovce a zaslouženě vyhráli. Husák
Zelení študáci s.Oliver B
Pavel Fiala – Pavel Fic, Michal Gertner, Martin Knoška, Jan Mařík, Kamil Molnár, Zbyněk Svoboda, Tomáš Vích vs Tomáš Vlček – Lukáš Bílek, Marek Fiedler, Tomáš Kopecký, Štěpán Křížek, Petr Kunze, Lukáš Laksar, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Václav Švestka, Jakub Táborský, Petr Vlček
23. Kamil Molnár
30. Michal Gertner
44. Martin Knoška
45. Tomáš Vích
43. Miroslav Šmíd
17. 9. 12 20:15 STER2 Rošambo s.Oliver B 3. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, i přestože hosté hráli ve čtyřech, ale po dvou chybách dvakrát inkasovali. Július Šaróka, Jaroslav Čejka
Rošambo s.Oliver B
Michal Papež – Jakub Hlinovský, Lukáš Kadleček, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Jan Židlický vs Tomáš Vlček – Petr Kunze, Ondřej Sankot, Jakub Táborský, Petr Vlček
23. Lukáš Kadleček
50. Jakub Hlinovský
11. 9. 12 20:45 MIKU4 s.Oliver B Prtzalona C.F. 2. 5:0 (0:0)
Na 8. ligu technické utkání, ve kterém domácí v druhé půli začali dávat góly a zaslouženě tak vyhráli. Martin Čechovič
s.Oliver B Prtzalona C.F.
Tomáš Vlček – Lukáš Bílek, Marek Fiedler, Petr Kunze, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Václav Švestka, Jakub Táborský, Petr Vlček vs Filip Sedliský – Ondřej Bartoš, Jan Čermák, Filip Kebrt, Jáchym Koudela, Pavel Křehlík, David Sedliský
31., 47. Lukáš Bílek
45. Jakub Táborský
50., 52. Ondřej Sankot
3. 9. 12 19:00 ZABEH Miminka AC s.Oliver B 1. 2:3 (0:1)
Hosté na začátku druhého poločasu zúročili mírnou převahu, ale o náskok rychle přišli a o výhru museli bojovat až do závěrečných minut. Procházka