8. Válcovny plechu MS FC 11 4 1 6 24:32 9

Út 26.3.13 19:30 BECH Friends Prague Strahovská 10 B   (HL7C)
Út 26.3.13 20:45 BECH Důchodci Spajta 1905   (HL4B)
Čt 30.5.13 19:00 P2 Rival club FC A Sorry FC   (HL7F)
Čt 30.5.13 20:15 P2 Suchá dáseň AC Black mamba IBD   (HL7B)
Út 11.6.13 18:15 HANSP Důchodci Slamník I.USP   (HL4B)
Út 11.6.13 19:30 HANSP Pivní pohoda AC Petřiny 09 FC   (HL5C)

24. 6. 13 19:30 zzNOVOB Hell Avalanche Gambrinus VH 11. 1:3 (1:1)
Domácí hráli o udržení v soutěži a na utkání to bylo znát. Ujali se sice vedení, statečně bojovali, ale hosté působili kompaktnějším dojmem a navíc je srazila do kolen vl.branka spoluhráče. Plucar, Mlynařík
Hell Avalanche Gambrinus VH
Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek vs Zdeněk Barták – Jan Hořejš, Tomáš Mašín, Jan Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
4. Tomáš Špaček 24. Tomáš Mašín
42. OG
50. Jan Novák
10. 6. 13 20:30 ZAK Válcovny plechu MS FC Hell Avalanche 10. 5:1 (2:0)
Jednoznačné vítězství Válcovny. Pěkný fotbal, hosté nedokázali dotáhnout na více gólů své šance. Husák, Čapla M.
Válcovny plechu MS FC Hell Avalanche
Jaromír Petrtýl – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Martin Klinger, Miroslav Mareček, Matěj Paluska, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek
19. Martin Klinger
26., 37. Jan Štěpánek
34. Radek Holeček
52. Roman Geyer
60. Tiziano Marasco
3. 6. 13 17:00 BECH Hell Avalanche Bullets FC 9. 6:0 k.
27. 5. 13 19:30 zzZARUB Arabská Hell Avalanche 8. 6:2 (5:1)
Poklidné utkání, ve kterém fotbalovější domácí zaslouženě zvítězili. Roman Matoušek, Zdeněk Stratil
Arabská Hell Avalanche
Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Michal Jinek, Rudolf Klepáček, Pavel Oborský, Petr Pařízek vs Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor
8. Petr Pařízek
13., 16., 21., 52. Rudolf Klepáček
17. Pavel Oborský
11., 33. Tiziano Marasco
20. 5. 13 19:15 STER3 Hell Avalanche Spořilov Represent 7. 2:1 (1:1)
Svižné utkání s řadou nepřesností. Po zásluze vyhrál tým domácích, který byl schopný dotáhnout několik málo brankových akcí. Evžen Trexler, Miloslav Jonáš
Hell Avalanche Spořilov Represent
Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor vs Pavel Vystrčko – Adam Bechyně, Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Lukáš Hrdý, Libor Jirsa, Marek Liška, Jakub Nový, Pavel Pudil
17. Ondřej Tejnor
45. Tomáš Špaček
6. Lukáš Hrdý
13. 5. 13 19:15 zzDOLME Růžoví delfínci 97,2 Hell Avalanche 6. 3:3 (1:1)
Klidný až nudný 1.poločas možná spasily 2 branky na jeho konci. 2.půlka byla svižnější z obou stran. Domácí vyrovnali po velkém úsilí pár vteřin před koncem. Stanislav Roček, Ondřej Ertl
Růžoví delfínci 97,2 Hell Avalanche
Martin Adámek – Roman Kabele, Jiří Mácha, Kamil Mácha, Dušan Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal, Ladislav Žižka vs Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor
29., 60. Roman Kabele
45. Kamil Mácha
28. Tomáš Špaček
33. Jan Bednář
50. Tiziano Marasco
29. 4. 13 19:45 HRAB1 Hell Avalanche PFC Kodymka B 5. 1:4 (0:0)
Až ve 2.poločase Kodymka dala góly proti domácím, kteří po celý zápas hráli v 5 hráčích. Michal Čermák, Václav Novotný
Hell Avalanche PFC Kodymka B
Richard Šťastný – Ondřej Fabián, Tiziano Marasco, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor vs Jiří Škarvada – Pavel Honců, Dalibor Janota, Richard Kejval, Jan Koreš, David Kupr, Ondřej Pípal, Lukáš Zindulka
56. Tiziano Marasco 34. Pavel Honců
44. David Kupr
45. Richard Kejval
48. Lukáš Zindulka
22. 4. 13 18:30 HRAB2 Dodo´s kings Hell Avalanche 4. 0:1 (0:0)
Na 7.ligu velmi nudný zápas, s mnoha nepřesnostmi, chabou střelbou, rozhodla nakonec polovlastní branka v poslední minutě. Jinak velmi korektně vedený zápas, téměř bez faulů. Jiří Moravec, Karel Nepraš
Dodo´s kings Hell Avalanche
David Pos – Tomáš Herold, Tomáš Luka, Petr Mravec, Václav Paroubek, Marek Walch vs Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Tiziano Marasco, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek
59. Martin Vostárek
15. 4. 13 19:00 STOD Ontosport Hell Avalanche 3. 5:2 (2:0)
Nudné utkání s upracovanou výhrou domácích proti oslabenému soupeři, který podal bojovný výkon. Rosenberger
Ontosport Hell Avalanche
Tomáš Hrdlička – Michal Brenner, Matěj Filip, Karel Novák, Zdeněk Novák, Jiří Žák, Jan Zdich vs Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor
13., 18., 40. Jiří Žák
31. Karel Novák
58. Jan Zdich
38., 45. Jan Bednář
8. 4. 13 19:45 HRAB3 Hell Avalanche Le Jardin 2. 2:3 (1:3)
Než se domácí stačili rozkoukat tak prohrávali 0:2. Ve druhé půli přidali na důrazu, ale hosté hubené vítězství ubránili. Trnka
Hell Avalanche Le Jardin
Richard Šťastný – Ondřej Fabián, Petr Hozman, Tiziano Marasco, Lukáš Rejšek, Ondřej Tejnor vs Luboš Hýbner – Stanislav Amcha, Michal Budina, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Milan Makovec
7. Petr Hozman
32. Ondřej Tejnor
3., 15. Karel Horký
6. Milan Makovec
54. Karel Horký
25. 3. 13 18:15 MIKU2 H.K. 12 Hell Avalanche 1. 3:2 (0:1)
Hosté vedli 0:2, ale tuto výhodu prohospodařili a domácí výsledek otočili a připsali si první jarní 2 body.
H.K. 12 Hell Avalanche
Josef Hochman – Miroslav Ceman, David Franěk, Václav Havránek, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Petr Štáb, Jaromír Topič vs Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Petr Hozman, Tiziano Marasco, Lukáš Rejšek, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor