Út 15.10.13 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Křídla Ďáblic VET B   (VL4B)
Út 15.10.13 19:15 SCBEC Stýbla Ďáblic VET Felix club (seniors)   (VL3B)
Út 15.10.13 20:30 SCBEC Veget FC SUP Valník   (SVL2A)
St 4.12.13 18:15 MIKU3 Městská policie Tuscarora A   (HL2B)
St 4.12.13 19:30 MIKU3 Queen´s park club VET Kent   (VL2B)
St 4.12.13 20:45 MIKU3 Tvar VD AC SK Viktoria 1905   (HL8H)

2. 12. 13 19:30 MIKU2 Les Miserables H.K. 12 11. 7:2 (3:2)
Během 2.půle se ukázal větší přehled a dravost v zakončení u domácích. Stanislav Roček, Jindřich Trmal
Les Miserables H.K. 12
Jan Šícha – Martin Chalupa, Pavel Kasal, David Kopka, Jiří Kuti, Lukáš Pokorný, Jan Prosek, Tomáš Válek vs Zdeněk Klíma – Miroslav Ceman, Michal Černý, Václav Havránek, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič
4., 29., 38., 51. Jan Prosek
28. Pavel Kasal
41., 57. Martin Chalupa
20 Jiří Kuti 12. Martin Štětka
24. Jaromír Topič
22. Martin Štětka
18. 11. 13 18:15 MIKU1 H.K. 12 Chroustova lokomotiva 10. 3:2 (1:1)
Slušně a korektně hrané utkání. Hosté se ujali vedení, avšak domácí dokázali do půle vyrovnat. V 2.pol. byla hra v poli vyrovnaná, ale domácí byli efektivnější v koncovce. Filip Donát, Martin Šimek
H.K. 12 Chroustova lokomotiva
Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, Michal Černý, Václav Havránek, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Vojtěch Řehoř – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Václav Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý, Radek Vojtěch, Rudolf Zárybnický
30. Václav Havránek
48., 49. Martin Pelant
12., 60. Martin Kašpárek
11. 11. 13 18:15 MIKU2 H.K. 12 Yellow Dildos A 9. 2:6 (1:1)
Slušně hrané utkání, zvítězil fotbalovější tým. Jakub Krucký, Petr Lukáč
H.K. 12 Yellow Dildos A
Patrik Mirvald – Michal Černý, David Franěk, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Daniel Mareš – Marek Frank, Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Štefan Sulák
10., 60. Martin Štětka 24., 50. David Krous
41. Dominik Kafka
46. Marek Frank
55. Martin Lenc
58. Jan Hejl
29. 10. 13 19:30 MIKU3 Demínka A H.K. 12 8. 5:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli více štěstí domácí. Kovařík
Demínka A H.K. 12
Lukáš Dlabač – Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Josef Hochman – Michal Černý, David Franěk, Václav Havránek, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Vladimír Slípka, Petr Štáb, Martin Štětka, Jaromír Topič
20. Zdeněk Šebek
27., 57. Jiří Harazim
48. Marian Zikmund
56. Filip Skabrouth
55. Michal Černý
21. 10. 13 18:15 MIKU1 H.K. 12 Dejnámbůra FC 7. 0:3 (0:0)
Vyrovnaný zápas, ve druhé půli se projevila větší sehranost hostů. Petr Krbec, Jan Lukeš
H.K. 12 Dejnámbůra FC
Patrik Mirvald – Michal Černý, David Franěk, Václav Havránek, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Michal Lauber – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Pavel Volf, Allan Zípek
35. David Lambl
59. Pavel Volf
60. David Procházka
14. 10. 13 20:45 MIKU2 Saens 1.FC B H.K. 12 6. 0:6 (0:0)
Utkání bylo kontumováno ve prospěch H.K.12 pro start hráče na cizí RP v týmu Saens. Pavel Fligl, Miroslav Václavík
Saens 1.FC B H.K. 12
Jakub Křehla – Marek Červenka, Marek Fiala, Karel Hrubeš, Marek Procházka, Daniel Veselý, Jan Zachar vs Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, Michal Černý, David Franěk, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič
45. Marek Červenka
49. Marek Procházka
7. 10. 13 18:15 MIKU2 H.K. 12 Arabská 5. 3:0 (2:0)
Zasloužené vítězství domácích. Voldán
H.K. 12 Arabská
Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, David Franěk, Václav Havránek, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Zdeněk Sloboda – Martin Fried, Petr Hájek, Michal Jinek, Rudolf Klepáček, Petr Pařízek
15. Jaromír Topič
17. Martin Pelant
46. Martin Štětka
30. 9. 13 18:15 MIKU2 Traktor Praha A H.K. 12 4. 3:4 (2:2)
Utkání s mnoha šancemi na obou stranách, často zvonily tyče a břevna. Zápasu by slušela remíza, ale na gól z 58.minut už nedokázal Traktor zareagovat. Přesto jim patří uznání za férový přístup. Josef Jetýlek, Jaroslav Franta
Traktor Praha A H.K. 12
Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Michal Černý – Miroslav Ceman, Václav Havránek, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Vladimír Slípka, Petr Štáb, Martin Štětka, Jaromír Topič
3., 30. Jan Novotný
45. OG
8. Petr Štáb
25. Martin Pelant
43., 58. Václav Havránek
23. 9. 13 18:15 MIKU1 H.K. 12 Bandidoz 3. 5:2 (2:1)
Průměrný zápas. H.K. 12 lepším mužstvem. Paleček
H.K. 12 Bandidoz
Patrik Mirvald – David Franěk, Václav Havránek, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Petr Štáb, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Jaroslav Jakubec – Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Peter Tresa, Tomáš Vachek, František Vógl, Tomáš Zelenka
22. Josef Hochman
23., 53. Václav Havránek
31. Jaromír Topič
38. Martin Pelant
15. František Vógl
57. Tomáš Zelenka
16. 9. 13 18:15 MIKU2 RAF Jinonice H.K. 12 2. 2:4 (0:3)
H.K. 12 soupeře v 1.pol. přehrávali a rozhodli zápas, pak se hra vyrovnala.
RAF Jinonice H.K. 12
Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jan Zeman vs Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, David Franěk, Václav Havránek, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Vladimír Slípka, Petr Štáb, Jaromír Topič
53. Stanislav Holman
60. Jan Zeman
54 Stanislav Holman 7., 59. Václav Havránek
12., 15. Jaromír Topič
2. 9. 13 18:15 MIKU2 H.K. 12 R.I.P. B 1. 5:2 (1:1)
Pěkné utkání díky oběma týmům, po nerozhodném poločase přidali domácí 2 góly, hosté sice snížili na rozdíl gólu, ale v posl. vteřině domácí rozhodli o svém vítězství. Husák, Čapla M.
H.K. 12 R.I.P. B
Patrik Mirvald – Miroslav Ceman, Václav Havránek, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Vladimír Slípka, Petr Štáb vs Michal Rolínek – David Gabriel, Jan Horyna, Martin Horyna, Lukáš Němec, Michal Němec, Tomáš Řezáč, František Vosecký