Ne 26.4.15 16:15 P2 Jabadabadoo Prosek Banzai   (HL6K)
Ne 26.4.15 17:30 P2 Hustá pěna FC Medvědi B   (HL7K)

22. 6. 15 20:45 SANC2 RAF Jinonice Kolíci 11. 3:3 (2:1)
Slušné, leč pouze průměrné utkání skončilo spravedlivou remízou.
Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jiří Kytka vs Filip DohnálekEva Bartoňková, Tomáš Charvát, Martin Hanek, Petr Hanek, Josef Orel, Tomáš Soldát
1. Tomáš Soldát
33. Tomáš Charvát
50. Martin Hanek
9. 6. 15 18:15 KBELY Gambrinus VH RAF Jinonice 10. 4:6 (2:1)
Zasloužené vítězství domácích se zrodilo v závěru, když se zlepšila produktivita jejich útoku. Kučera, Studnička
Gambrinus VH RAF Jinonice
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, David Krejdl, František Nevrlý, Josef Novák, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman
55. Petr Chudoba
2. 6. 15 19:45 HRAB3 RAF Jinonice Dynamit Vršovice 9. 5:1 (1:0)
Domácí se sešli ve větším počtu "kusů", čímž získali fyzickou převahu, kterou zkušeně přetavili ve pětigólové vítězství. Šťástka, Klail
RAF Jinonice Dynamit Vršovice
Jakub Zeman – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, Daniel Keřlík, David Krejdl, Michael Melena, František Nevrlý, Václav Odrazil, Jan Olbert, Jan Zeman vs Michal Král – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Lukáš Kulaviak, Milan Musil, Tomáš Navrátil, Pavel Richter
5. František Nevrlý
34. Jan Zeman
35. Jan Olbert
42. Václav Odrazil
51. Jakub Zeman
38. Pavel Richter
26. 5. 15 20:30 STOD Airborne Příbram RAF Jinonice 8. 4:0 (3:0)
Airborne Příbram byla mnohem přesnější v koncovkách. 2. poločas měl RAF Jinonice dost příležitostí, ale nedokázal je proměňovat. Husák, Gigrali
Airborne Příbram RAF Jinonice
Jan Celina – Zdeněk Boukal, Jakub Kareš, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Jan Skřebský vs Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Josef Novák, Václav Odrazil, Jakub Zeman, Jan Zeman
6. Jan Pinkava
19. Michal Makoš
21. Jakub Kareš
52. Jan Celina
11. 5. 15 20:45 BECH RAF Jinonice Admira 97 7. 3:3 (3:0)
Na osmou ligu super utkání. Takové zápasy patří až do 3. ligy. Zasloužená remíza.
RAF Jinonice Admira 97
Petr Brož – Stanislav Holman, Jakub Kahoun, Daniel Keřlík, David Krejdl, Václav Odrazil, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Antonín Šejstal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka
14. Jakub Kahoun
26., 28. Jakub Zeman
38. Antonín Šejstal
43. Jakub Pohořal
57. Petr Sinke
4. 5. 15 19:00 ZABEH Tream Deam FC RAF Jinonice 6. 4:3 (2:1)
V poklidu hrané utkání, které skončilo lepší koncovkou domácího celku. Václav Valenta, Tomáš Urban
Tream Deam FC RAF Jinonice
Jiří Michl – Ondřej Černík, Adam Drnek, Pavel Janský, Tomáš Janský, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, David Roubal vs Josef Novák – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Václav Odrazil, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman
15., 27. Ondřej Nepraš
33. Pavel Janský
50. David Roubal
25., 35. Jakub Zeman
51. Jan Zeman
28. 4. 15 18:15 MIKU4 RAF Jinonice Ši Kyo 5. 6:1 (2:1)
Jednoznačná záležitost domácích, ikdyž 1.pol. byl vyrovnaný.
RAF Jinonice Ši Kyo
Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, David Krejdl, Václav Odrazil, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Rudolf Lecjaks – Jiří Hadraba, Jiří Havelka, Jan Klimčík, Leszek Lysek, Lukáš Palarczyk, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek
12. Stanislav Holman
14., 39. Jan Olbert
48., 60. Jakub Zeman
52. Václav Odrazil
11. Jiří Hadraba
21. 4. 15 20:15 MOTO2 Strakonická 2007 1.FC RAF Jinonice 4. 5:4 (1:2)
K vidění byl pohledný zápas plný nečekaných zvratů. I kvůli nim byla atmosféra poměrně vypjatá. Domácím se podařilo v druhém poločase otočit zápas ze stavu 2:4 na 5:4 a vydřeli tak pro svůj tým vítězství. Matouš Černý, Hynek Petřík
Strakonická 2007 1.FC RAF Jinonice
Pavel Šneidr – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Pavel Hakl, Jiří Mařan, Marek Pešl vs Jakub Kahoun – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, František Nevrlý, Jakub Zeman, Jan Zeman
21., 33., 48. Jiří Mařan
44. Jan Čerešňa
49. Marek Pešl
6., 36. Jakub Zeman
30. Petr Chudoba
35. Daniel Keřlík
14. 4. 15 18:15 MIKU4 RAF Jinonice Rudý teror 3. 3:3 (2:1)
Pohodový zápas kdy hosté díky šťastné koncovce získali bod. Petr Svoboda, Milan Poncar
RAF Jinonice Rudý teror
Petr Brož – Stanislav Holman, Jiří Kytka, František Nevrlý, Václav Odrazil, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Marek Kortus – Petr Böhm, Jan Götthans, David Konopík, Marcel Novotný, Aleš Palásek
3., 4., 39. Jakub Zeman 30., 58., 59. David Konopík
31. 3. 15 18:15 CESMI ZAK Praha RAF Jinonice 2. 2:4 (2:3)
Hosté nastoupili do zápasu pouze se 4 hráči v poli. Domácí šli do vedení v době kdy už hráli hosté v plném počtu. To že nevyužili přesilovku litovali poté, kdy hosté během 10ti minut otočili skore třemi goly. I ve druhém poločase byli hosté lepší v kombinaci a zaslouženě vyhráli. Dušan Kuzmík, David Král