Ne 24.4.16 20:00 MIKU4 Koza znezaneřáděná Zlíchov Catholic FC   (HL8P)
So 14.5.16 10:00 HOSTI Samson Žižkov 1.FC Sporting Luka   (HL8L)
So 14.5.16 11:15 HOSTI Rychlí banáni Fernet team Říčany   (HL8L)

26. 6. 16 20:00 MIKU3 Komety FC B Gang of Jan Palach 11. 2:2 (0:1)
Alexej Tsarev – Stanislav Ineshin, Artur Kashapov, Pavel Khandecký, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov vs Radek Dán – Adam Blažek, Vsevolods Gniteckis, Dan Heuer, Jan Kubíček, Daniel Plecháč, Martin Špaček
52. Alisher Nurmatov
20. Dan Heuer
40. Radek Dán
12. 6. 16 20:00 MIKU3 City Lhotka FC Komety FC B 10. 8:3 (1:2)
V tomto utkání se proti sobě utkali dva týmy z opačného pólu tabulky. Do poločasu mělo mírnou převahu City Lhotka, ale vedli hosté. Vyrovnávací branka ovšem Komety totálně zmrazila a následně dostaly dalších pět gólů. Tomáš Horvát, Tomáš Zeman
City Lhotka FC Komety FC B
Ladislav Špička – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Adriano Santana do Esprito, Otakar Verner vs Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Pavel Khandecký, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov
20., 47. Pavel Khandecký
5. 6. 16 16:15 MIKU1 Komety FC B Alkmar 9. 4:7 (1:2)
Z počátku vyrovnané utkání rozhodl tlak hostí mezi 49. a 55. minutou.
Komety FC B Alkmar
Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Pavel Khandecký, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov vs Jan Veselý – Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček
55. Tomáš Pospíchal
29. 5. 16 16:15 MIKU2 A.Č.A.B. FC Komety FC B 8. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém vyhráli šťastnější domácí, kteří dokázali proměnit dvě své šance. Hosté byli v koncovce bezradní. Petr Květoň, Filip Balcárek
A.Č.A.B. FC Komety FC B
Tomáš Havelka – Josef Černý, Lukáš Ditrich, Jaroslav Leština, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk, Ondřej Trojan vs Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Pavel Khandecký, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov, Vyacheslav Polyanskov, Viacheslav Vedeniapin
36., 51. Lukáš Ditrich
22. 5. 16 16:15 MIKU1 Komety FC B Praetorians FC A 7. 4:2 (2:2)
Utkání na svou stranu strhli pohyblivější domácí. Zápas byl odehrán v duchu fair play. Matouš Novosad, Ondřej Kubíček
Komety FC B Praetorians FC A
Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Alisher Nurmatov, Vyacheslav Polyanskov, Viacheslav Vedeniapin vs Petr Provazník – Tomáš Cigánek, Jakub Hrdlička, Richard Kubernát, Martin Provazník, Michal Provazník
10., 18. Alexander Bondarev
44. Vyacheslav Polyanskov
60. Eduard Leganov
15. Tomáš Cigánek
22. Richard Kubernát
15. 5. 16 20:00 MIKU2 Power WCC Komety FC B 6. 3:1 (2:0)
Vyrovnaný bojovný fotbal.
Power WCC Komety FC B
Jan Vágner – Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras vs Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Eduard Leganov, Vyacheslav Polyanskov, Alexej Tsarev, Viacheslav Vedeniapin
25., 48. Daniel Taras
28. Daniel Dohnal
40. Vyacheslav Polyanskov
8. 5. 16 20:00 MIKU3 Xichties FC Komety FC B 4. 5:2 (2:0)
Zápas hraný v duchu fair play. Domácí působili lepším dojmem a zaslouženě zvítězili. Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup
Xichties FC Komety FC B
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík, Duc Anh Nguyen vs Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Stanislav Ineshin, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov, Vyacheslav Polyanskov, Viacheslav Vedeniapin
45. Vadim Leganov
1. 5. 16 20:00 MIKU3 Komety FC B Mestek 97 FC 5. 0:3 (0:1)
První poločas byl vyrovnaný a hosté vedli o jednu branku. Ve druhé půli byli hosté lepším týmem a potvrdili svoje vítězství.
Komety FC B Mestek 97 FC
Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Stanislav Ineshin, Artur Kashapov, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov, Vyacheslav Polyanskov vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc
23. Vlastimil Zajíc
49. Oldřich Šára
53. Marek Horák
17. 4. 16 16:15 HANSP Šotgani Komety FC B 3. 4:1 (1:1)
Vyrovnané utkání na vlhkém povrchu za občasného deště rozhodla větší střelecká potence Šotganů. Zdeněk Vondrát, Jaromír Hajn
Šotgani Komety FC B
Jan Morávek – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek vs Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov, Eduard Reypashi, Pavel Šorejs, Alexej Tsarev
23., 57. David Böhm
31. Jiří Janáč
37. Tomáš Hůlovec
30. Mark Litvinov
10. 4. 16 16:15 MIKU1 Komety FC B Kolomajzna TJ 2. 5:0 (0:0)
Kolomajznu až do 40. minuty držel brankář, pak už se ale prosadili domácí. Hošek
Komety FC B Kolomajzna TJ
Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Stanislav Ineshin, Artur Kashapov, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov, Eduard Reypashi, Sebastian Skradde vs Karel Klíma – Petr Burda, Martin Horák, Martin Kozelka, Jiří Philipp, Boris Zahradníček
39., 41., 55. Eduard Reypashi
44., 47. Vadim Leganov
3. 4. 16 18:45 MIKU3 Klikaři FC Komety FC B 1. 3:1 (0:1)
Utkání hrané v duchu fair-play. Hosté po zlepšené hře v druhém poločase zaslouženě vyhráli. Miroslav Sládek, Ivan Procházka