Ne 3.4.16 15:00 HANSP Vixens Legendy FC   (HL8P)
Ne 3.4.16 16:15 HANSP Horníci FC Lohy Boys   (HL8M)
Ne 10.4.16 15:00 HANSP Malvazinky 1.FC Vixens   (HL8P)
Ne 10.4.16 16:15 HANSP Paraguay Liguére FC   (HL5I)
Ne 24.4.16 15:00 HANSP Yugo FC Rasta Velbloudi   (HL8K)
Ne 24.4.16 16:15 HANSP Avengers FC PPPO   (HL6K)

26. 6. 16 20:00 ZAK Mestek 97 FC City Lhotka FC 11. 3:5 (1:0)
Velice vyrovnané utkání, které lépe dopadlo pro tým City Lhotka. Díky bojovné druhé půli si výhru zaslouží.
Mestek 97 FC City Lhotka FC
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc vs Ladislav Špička – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Marcus Matias Maciel, Přemysl Rozkopal, Adriano Santana do Esprito, Otakar Verner
11., 44. Vojtěch Kišš
47. Lubomír Brychta
32. Ladislav Špička
35., 44., 58. Miroslav Landa ml.
48. Milan Dědek
12. 6. 16 17:30 HANSP Alkmar Mestek 97 FC 10. 1:4 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodla až střelba v závěru zápasu, kdy v  58. minutě dal Čížek gól na 2:1 a Zajíc přidal v poslední minutě další dva góly. Alkmar se snažil, přesto si Mestek vítězství zasloužil více, jelikož bojoval až do posledního hvizdu.
Alkmar Mestek 97 FC
Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc
36. Hynek Tomíček 24. Vojtěch Kišš
58. Jiří Čížek
60., 60. Vlastimil Zajíc
5. 6. 16 17:30 HANSP Mestek 97 FC A.Č.A.B. FC 9. 3:1 (2:1)
Utkání slušné úrovně skončilo vítězstvím týmu Mestek.
Mestek 97 FC A.Č.A.B. FC
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára vs Tomáš Havelka – Josef Černý, Lukáš Ditrich, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk, Ondřej Trojan
13., 50. Vojtěch Kišš
15. Jiří Čížek
29. Ondřej Trojan
29. 5. 16 17:30 HANSP Praetorians FC A Mestek 97 FC 8. 5:1 (3:0)
Jednoznačná záležitost týmu Praetorians. Husák
Praetorians FC A Mestek 97 FC
Jakub Hrdlička – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, David Kodálík, Richard Kubernát, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník, Robert Štipka vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc
5., 35. Stanislav Gregor
24., 27. Lukáš Houška
54. Robert Štipka
52. Vlastimil Zajíc
22. 5. 16 17:30 HANSP Mestek 97 FC Power WCC 7. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas.
Mestek 97 FC Power WCC
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Daniel Taras
50. Marek Horák 52. Daniel Dohnal
15. 5. 16 17:30 HANSP Xichties FC Mestek 97 FC 6. 1:1 (0:1)
Utkání slabší úrovně skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hosté byli mírně lepší, ale v závěru nechali domácí vyrovnat.
Xichties FC Mestek 97 FC
Jakub Horáček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík vs Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára
57. Tom Jankovec 20. Marek Horák
1. 5. 16 20:00 MIKU3 Komety FC B Mestek 97 FC 5. 0:3 (0:1)
První poločas byl vyrovnaný a hosté vedli o jednu branku. Ve druhé půli byli hosté lepším týmem a potvrdili svoje vítězství.
Komety FC B Mestek 97 FC
Alexej Tsarev – Alexander Bondarev, Stanislav Ineshin, Artur Kashapov, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov, Vyacheslav Polyanskov vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc
23. Vlastimil Zajíc
49. Oldřich Šára
53. Marek Horák
24. 4. 16 17:30 HANSP Mestek 97 FC Šotgani 4. 1:3 (0:1)
Přesnější v utkání byli Šotgani, kteří nakonec i vyhráli. Husák
Mestek 97 FC Šotgani
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Martin Somr vs David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
55. Vojtěch Kišš 21., 42., 54. David Böhm
17. 4. 16 18:45 MIKU3 Kolomajzna TJ Mestek 97 FC 3. 0:5 (0:4)
Mestek svého bezzubého soupeře přestřílel a jasně vyhrál.
Kolomajzna TJ Mestek 97 FC
Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Martin Kozelka, Jiří Philipp vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc
17. Vojtěch Kišš
19., 23. Jiří Čížek
28. Vlastimil Zajíc
45. Jan Chlumský
10. 4. 16 17:30 HANSP Mestek 97 FC Klikaři FC 2. 2:1 (0:0)
Byl to vyrovnaný zápas. Ale Mestek měl více štěstí a zvítězil. Bulat Aytmukhametov
Mestek 97 FC Klikaři FC
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Lubomír Vidman, Vlastimil Zajíc vs Petr Malina – Karel Andrle, Jan Beneš, Vojtěch Kounovský, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
33. Marek Horák
58. Vlastimil Zajíc
59. Karel Andrle
3. 4. 16 17:30 HANSP Gang of Jan Palach Mestek 97 FC 1. 6:3 (3:1)
Vyrovnaný zápas, výsledek je pro Mestek celkem krutý. Gang skvěle řešil rychlé protiútoky a nakonec z toho bylo celkem jasné vítězství. Oba týmy zaslouží pochvalu za fair-play. David Šelmeczi
Gang of Jan Palach Mestek 97 FC
Radek DánDemien Angelo Bambur, Štefan Borovský, Dan Heuer, Petr Ješeta, Daniel Plecháč, Martin Pospíšil vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Lubomír Vidman