Jan Morávek – David Böhm, Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jan Zlesák vs Jiří Povolný – Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
12. 6. 16 16:15 HANSP Gang of Jan Palach Šotgani 10. 6:0 k.
5. 6. 16 16:15 HANSP Šotgani City Lhotka FC 9. 0:3 (0:1)
Šotgani City Lhotka FC
Tomáš Hůlovec – David Böhm, Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Martin Prachař vs Ladislav Špička – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Adriano Santana do Esprito
18., 45., 55. Miroslav Landa ml.
29. 5. 16 16:15 HANSP Alkmar Šotgani 8. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. Alkmar neměl nikoho na střídání a Šotgani nemohli vstřelit gól ani z nejlepší pozice. Po remízovém 1. poločase stačil Alkmaru dvougólový náskok. Šotgani stihli jen snížit. Husák
Alkmar Šotgani
Tomáš Mandík – Jakub Černý, Jáchym Horáček, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs David Böhm – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
19., 43. Martin Pinc
31. Hynek Tomíček
47 Jan Rozkovec 20. Tomáš Hůlovec
60. David Böhm
22. 5. 16 16:15 HANSP Šotgani A.Č.A.B. FC 7. 1:1 (0:0)
Utkání slušné úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Šotgani A.Č.A.B. FC
Jan Morávek – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Luboš Vrňata, Jan Zlesák vs Tomáš Havelka – Josef Černý, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jaroslav Leština, Marek Mikeš, Jiří Princ, Ondřej Trojan
45. Martin Prachař 53. Ondřej Trojan
15. 5. 16 16:15 HANSP Praetorians FC A Šotgani 6. 0:6 (0:2)
Domácí hráli v počtu 4+1 a to se projevilo na výsledku utkání. První půle byla ještě relativně vyrovnaná, ale v té druhé byla jasná převaha hostujícího týmu.
Praetorians FC A Šotgani
Richard Kubernát – Václav Eis, Lukáš Houška, Jakub Hrdlička, David Kodálík, Michal Provazník vs Jan Morávek – David Böhm, Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
20. Jiří Janáč
27. David Böhm
50. Jan Zlesák
52. Dušan Drličiak
53. Tomáš Lácha
60. Martin Prachař
1. 5. 16 16:15 HANSP Šotgani Power WCC 5. 2:4 (2:0)
První poločas byli lepší domácí. V druhé půli však hosté zásluhou Málka otočili skóre ve svůj prospěch a vyhráli. Rostyslav Chernyshov, Sabyrzhan Sultanov
Šotgani Power WCC
David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Jan Posejpal
10. David Böhm
27. Jan Morávek
34., 41., 48. Jan Málek
54. Jan Brožek
24. 4. 16 17:30 HANSP Mestek 97 FC Šotgani 4. 1:3 (0:1)
Přesnější v utkání byli Šotgani, kteří nakonec i vyhráli. Husák
Mestek 97 FC Šotgani
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Martin Somr vs David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
55. Vojtěch Kišš 21., 42., 54. David Böhm
17. 4. 16 16:15 HANSP Šotgani Komety FC B 3. 4:1 (1:1)
Vyrovnané utkání na vlhkém povrchu za občasného deště rozhodla větší střelecká potence Šotganů. Zdeněk Vondrát, Jaromír Hajn
Šotgani Komety FC B
Jan Morávek – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek vs Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov, Eduard Reypashi, Pavel Šorejs, Alexej Tsarev
23., 57. David Böhm
31. Jiří Janáč
37. Tomáš Hůlovec
30. Mark Litvinov
10. 4. 16 18:45 HANSP Xichties FC Šotgani 2. 1:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas, ve kterém více štěstí měli Šotgani. Bulat Aytmukhametov
Xichties FC Šotgani
Roman Pytlíček – Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík, Tomáš Moravec vs Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Zlesák
7. Tomáš Moravec 1. Tomáš Hůlovec
20. David Böhm
3. 4. 16 18:45 MIKU4 Kolomajzna TJ Šotgani 1. 1:9 (0:3)
Celkem jednostranná záležitost. Prakticky se hrálo na jednu branku a o vítězi nebylo pochyb už od samého počátku zápasu. Jiří Lokvenc, Martin Troška