Út 20.3.18 19:30 ARIT Masokombinát Literpool United   (HL8C)
Út 20.3.18 20:45 ARIT Pivojs s.r.o.1.FC Rudý teror   (HL8E)
Čt 19.4.18 19:30 CESMI Tuscarora 03 Atletico Dělo SFC B   (HL6H)
Čt 19.4.18 20:45 CESMI Pivní pohoda AC Napoleoni   (HL7G)

19. 6. 18 19:00 MIKU3 Sorry FC Deportivo Estudiantil FC B 11. 3:2 (0:0)
Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda vs Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Jose Alonso Morales, Cristian Gallardo, Armando Jacobo Rivera, David Ramos Molano, Jakub Sládeček
33., 40. David Šimek
41. Michal Šístek
31., 48. Cristian Gallardo
5. 6. 18 19:30 zzNOVOB Airborne Příbram Sorry FC 10. 5:6 (2:5)
Celkem vyrovnané utkání, ve kterém se skóre přelévalo ze strany na stranu, nakonec vyhráli šťastnější hosté.
Airborne Příbram Sorry FC
Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla vs Pavel Hájek – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Petr Schwank, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
14., 21., 35., 40. Jiří Kubec
56. Vít Průša
1., 9., 29. Michal Šístek
13., 24. David Šimek
58. Vilém Svoboda
29. 5. 18 18:15 PRKOP Sorry FC Tak dort jo 9. 2:6 (0:3)
Hosté byli jasně lepším týmem a i díky brankám Komárka pohodlně zvítězili. Boubín
Sorry FC Tak dort jo
Michal MertlPavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Petr Schwank, Dominik Šimek, Vilém Svoboda vs František Hašpl – Radim Fořt, Jakub Harapát, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Ondřej Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský
45., 52. Pavel Hájek 25. Ondřej Němeček
26., 28., 46., 49. Mikuláš Komárek
32. Jakub Švejkovský
22. 5. 18 18:15 HOSTI Těžká demence Sorry FC 8. 1:5 (0:5)
Rychlý poločas, po přestávce hosté hráli jen údržbu. Kovařík
Těžká demence Sorry FC
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka vs Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
45. Tomáš Vokurka 17. David Šimek
20. Pavel Hájek
21., 27. Dominik Šimek
24. Michal Šístek
15. 5. 18 20:30 MALES Prastará dáma Sorry FC 7. 2:5 (0:4)
Hosté byli celý zápas jasně lepším týmem. Ve druhém poločase trochu polevili a dali soupeři více prostoru oproti prvnímu poločasu. Ale i přesto si v klidu pohlídali zaslouženou výhru. Vostatek
Prastará dáma Sorry FC
Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Vojtěch Losman, Martin Veselý, Michal Žofka vs Michal Mertl – Josef Antoš, Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Petr Schwank, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek
34., 39. Michal Žofka 4., 7. Michal Šístek
14. David Šimek
22., 33. Petr Schwank
8. 5. 18 20:45 STOD Sorry FC Partizan Praha 6. 1:5 (1:2)
Partizan byl mnohem přesnější v kombinaci a v zakončování akcí. Týmu Sorry nechyběla fotbalovost, ale spíš přesnost v zakončení. Husák
Sorry FC Partizan Praha
Petr Schwank – Pavel Hájek, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda vs Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Marek Haleš, Filip Houdek, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka
29. Pavel Hájek 15. Marek Haleš
29. Karel Mráz
39. Jakub Trcka
59. Adam Lávička
60. Jakub Šonka
1. 5. 18 18:00 HRAB1 Netopýr TFC Sorry FC 5. 5:1 (3:1)
Hezké utkání bez emocí, oba celky šly do zápasu v klidu, hrály slušně, nakonec Netopýr po zásluze bere vítězství.
Netopýr TFC Sorry FC
Petr Hlůžek – Petr Exler, Michal Harbáček, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Daniel Novák, Libor Rusek, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Pavel Hájek – Gustav Ondrejčík, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
5., 15. Petr Exler
29., 45. Jiří Vajnar
59. Daniel Novák
12. Michal Šístek
24. 4. 18 20:30 MALES Sorry FC Kelímci 3.FC 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který nakonec skončil výhrou týmu Sorry. Trnka
Sorry FC Kelímci 3.FC
Petr Schwank – Pavel Hájek, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Jakub Sochor, Vilém Svoboda vs Jan Němec – David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma
57. Michal Šístek
10. 4. 18 19:15 STER3 Juventus Pivus Sorry FC 3. 3:5 (1:3)
První půle byla vyrovnaná s více střelami ze strany týmu Sorry. Konec poločasu byl v jejich režii, kdy se dynamikou pohybu přiblížili téměř samostatným nájezdům.
Juventus Pivus Sorry FC
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Petr Schwank – Josef Antoš, Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
5. Vojtěch Vokoun
43. Miroslav Křesina
50. Dominik Sahula
24., 45. Pavel Hájek
26. Josef Antoš
28., 53. Michal Šístek
3. 4. 18 19:15 MOTO3 Sorry FC Indiana Team 2. 6:0 k.
První půle byla v režii hostů, kteří působili sehranějším dojmem. Ve druhé domácí hráči přidali, zkorigovali stav, ale v závěrečném tlaku inkasovali potřetí. Mlynařík