5. 6. 18 17:45 MIKU3 ZAK Praha Pigs FC 10. 1:3 (1:1)
Ondřej Šíp – Zdeněk Randa ml., David Urban, Jan Vilímec, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jan Reitermann, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Jiří Veškrna, Jiří Záhora
9. David Urban 20. OG
51. Ondřej Marek
53. Jiří Veškrna
31. 5. 18 20:45 CESMI Orange Predators B ZAK Praha 9. 6:2 (4:1)
První poločas byl velmi bojovný a vyrovnaný. Ve druhé půli však Orange Predators fyzicky přehráli ZAK Praha a dokázali si vytvořit mnoho šancí, ale proměnili pouze pár. Gabriel Hévr, Matěj Jirsa
Orange Predators B ZAK Praha
Štefan Huďagi – Ondřej Bařina, Radek Nebeský, Jiří Ritschel, Aleš Studnička, Jiří Zika vs Ondřej Šíp – Jan Králíček, Václav Medřický, Petr Šimek, David Urban, Matěj Zavázal
4., 53. Radek Nebeský
28. Jiří Zika
29., 29., 32. Ondřej Bařina
13. Petr Šimek
47. David Urban
24. 5. 18 18:15 KBELY ZAK Praha Nova LFC B 8. 11:1 (5:0)
Na začátku zápasu se Nově zranil hráč a celý zápas odehrála se čtyřmi hráči v poli. ZAK toho plně využil a po zásluze zvítězili. Novotný
ZAK Praha Nova LFC B
Ondřej Šíp – Jan Králíček, Václav Medřický, Petr Šimek, David Urban, Matěj Zavázal vs Jan KrojRené Černý, Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
8., 10., 16., 18., 60. Petr Šimek
25., 51. David Urban
37., 45., 49. Matěj Zavázal
58. Václav Medřický
53. Tomáš Jandečka
10. 5. 18 18:15 BECH Napoleoni ZAK Praha 7. 7:1 (3:0)
Jasná převaha Francouzů rozhodla o výsledku utkání. Janča
Napoleoni ZAK Praha
Milan Vojtěch – Michal Černý, Jiří Fuciman, Jiří Kohout, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek vs Petr Šimek – Adam Karásek, Jan Králíček, Václav Medřický, Zdeněk Randa ml., Jan Vilímec, Jakub Zavázal
6., 33. Michal Černý
7., 58. Milan Vojtěch
25., 46. David Schleif
36. Jiří Fuciman
58. Petr Šimek
3. 5. 18 17:45 MIKU4 ZAK Praha Lazareth 6. 3:3 (2:1)
Dynamický, svižný zápas se spousty osobních kontaktů. Oba týmy makaly do poslední minuty, Lazareth sahal po vítězství, ale nakonec skončilo utkání remízou.
ZAK Praha Lazareth
Ondřej Šíp – Jan Králíček, Václav Medřický, Petr Šimek, David Urban, Jan Vilímec, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Martin Fiala, Jiří Hobza, Tomáš Hobza, Michal Hošek, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Daniel Žalman
8., 34. Václav Medřický
27. Petr Šimek
11. Martin Ořešník
38. Ondřej Matějka
50. Jiří Hobza
26. 4. 18 19:15 MALES Slamník I.USP ZAK Praha 5. 4:1 (3:0)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Slamník. Trnka
Slamník I.USP ZAK Praha
Petr Linhart – Petr Casanova, Richard Chlistovský, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba vs Ondřej Šíp – Adam Karásek, Jan Králíček, Zdeněk Randa ml., Petr Šimek, David Urban, Jan Vilímec
8., 15. Petr Casanova
9. Tomáš Mleziva
42. Tomáš Linhart
39 Tomáš Linhart 54. Petr Šimek
19. 4. 18 19:30 zzNOVOB ZAK Praha Klika CFA 4. 3:3 (1:1)
Místy velmi nervózní utkání, které ještě zdramatizovali "hospodští", kteří odmítli okamžitě rozsvítit na hřišti, a tak musela přijít pauta a opětovné urgence o světlo. Utkání se opět rozběhlo v 49. minutě a obě mužstva mohla brát plný počet bodů.
ZAK Praha Klika CFA
Matěj Zavázal – Adam Karásek, Zdeněk Randa ml., Petr Šimek, David Urban, Jan Vilímec, Jakub Zavázal vs Libor Formánek – Jan Ježek, Martin Kalivoda, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Lukáš Kůrka, Pavel Kůrka, Michal Miksa, Radek Špaček
20., 43. Adam Karásek
36. Zdeněk Randa ml.
60 David Urban 15. Michal Miksa
45. Martin Kalivoda
55. Lukáš Kůrka
57. Martin Kalivoda
12. 4. 18 20:45 BECH ZAK Praha Šejk Peterka 3. 0:4 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané rychlé utkání, oba tymy neproměňovali šance, tudíž bez branek, jen tým ZAK Praha nastřelil tyč. Ve druhém poločase ve 47. minutě konečně padl gól po hezké akci a Šejk Peterka šel do vedení 1:0, vzápětí po chybě brankaře to bylo 2:0. Tým ZAK soupeře přitlačil na jeho polovinu, ale brankář Šejku svůj tým podržel. Hošek
ZAK Praha Šejk Peterka
Ondřej Šíp – Adam Karásek, Jan Králíček, Richard Mezera, Petr Šimek, David Urban, Jakub Všetečka, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal vs Michal Srnec – David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Ondřej Kopal, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
47., 50. David Chmelař
55. David Čermák
59. Lukáš Šalamoun
5. 4. 18 18:15 ARIT Jacobs ZAK Praha 2. 6:5 (3:1)
Jacobs byli fotbalovější, ale občas přestávali hrát, což se jim málem vymstilo. Naštěstí pro ně vždy zapnuli, když bylo potřeba a zaslouženě vyhráli. Zak hrálo trošku ležérně také, probudilo se příliš pozdě a prohru psychicky neuneslo. Janda