Po 8.10.18 17:45 ZABEH Indus VET Klokan club Perón V   (VL1A)
Po 8.10.18 19:00 ZABEH Vyprahlo FC VET Partizan Praha VET   (VL4A)
Po 8.10.18 20:15 ZABEH ExŠemíci Prtzalona C.F.   (HL7H)
Čt 1.11.18 18:15 BECH Ducksicks Pivní pohoda AC   (HL7H)
Čt 1.11.18 19:30 BECH Berušky A Sen ČM PG supervet   (SVL1A)
Čt 1.11.18 20:45 BECH Tuscarora 03 Šejk Peterka   (HL6G)

5. 12. 18 19:00 MIKU2 Vokra VV AC SK FC 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
21. 11. 18 19:00 P1 Petrohradská BFK A Vokra VV 10. 2:1 (1:0)
Pěkné útočné utkání. Domácí čekali na brejky a jeden jim těsně před poločasem vyšel. Vokra tlačila a v závěru se dočkala vyrovnání. Jenže potřebovala dva body, takže dál hrála na riziko, čehož Petrohradská využila.
Petrohradská BFK A Vokra VV
Radek Stránský – Václav Dreksler, Vojtěch Jarolím, Lukáš Králík, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš, Tomáš Smolík vs Antonín Snopek – Michal Bobysud, Radek Činovec, Pavel Krejzar, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
29. Jakub Rajniš
58. Lukáš Králík
56. Tomáš Vejvoda
14. 11. 18 19:00 P1 Spirit bar FC B Vokra VV 9. 3:8 (0:6)
Hosté měli výborný vstup do první půle, ve které dominovali. Pak se hra trochu vyrovnala, ale Vokra v exhibičním tempu dotáhla zápas k zaslouženému výraznému vítězství. Stěhule
Spirit bar FC B Vokra VV
Jaroslav RandáčekMatěj Ladra, Kamil Moudrý, Jan Novotný, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, Ondřej Volf, Miroslav Zahradníček vs Antonín Snopek – Michal Bobysud, Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Josef Vladyka
57. Zdeněk Trkovský
7. 11. 18 19:15 HRAB3 Vokra VV Ramutant CF 8. 4:1 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Nakonec dva body vybojovali domácí. Filip Spišak, Nikolas Deči
Vokra VV Ramutant CF
Antonín Snopek – Michal Bobysud, Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda vs Jiří Klečka – František Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Karel Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra
12. Tomáš Vejvoda
32. Svatopluk Sýkora
52. Radek Činovec
60. Pavel Krejzar
43. Jan Šlapák
31. 10. 18 19:30 BECH Pozdní sběr II Vokra VV 7. 4:8 (1:4)
Zápas s nábojem, od začátku hraný ve velkém tempu. Šance střídala šanci, víc jich ale proměnila Vokra. Domácí korigovali až v závěru.
Pozdní sběr II Vokra VV
Miroslav Malý – Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Petr Panchártek, Josef Říha, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika, Ondřej Zika vs Antonín Snopek – Michal Bobysud, Radek Činovec, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
23., 59., 60. Ondřej Štefančik
55. Lukáš Novák
4. Tomáš Vejvoda
17., 21., 41., 47. Svatopluk Sýkora
25., 42., 60. Radek Činovec
17. 10. 18 19:30 HANSP Vokra VV Pendula Bona AC 6. 2:3 (1:2)
Utkání dvou poločasů. V prvním drželi míč hosté, po přestávce Vokra zrychlila a převzala otěže. Pavel Nekovář st.
Vokra VV Pendula Bona AC
Antonín Snopek – Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda vs Ladislav Král – Aleš Babka, Radek Beránek, Matouš Mentberger, Štěpán Mentberger, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Lukáš Podzimek, Pavel Sedlák
5. Radek Činovec
44. Svatopluk Sýkora
4., 36. Lukáš Podzimek
5. Matouš Mentberger
10. 10. 18 20:45 STOD Pajzovna FC Vokra VV 5. 1:2 (0:1)
Moc pěkný a důrazný zápas. Vokra šla do dvougólového vedení, ale nakonec musela o výhru bojovat až do poslední minuty. I když Vokra měla víc šancí, tak by remíza byla asi nakonec spravedlivější.
Pajzovna FC Vokra VV
Marek KoubaMartin Blažek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, David Světlík, Tomáš Vodsloň vs Antonín Snopek – Michal Bobysud, Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
34. Tomáš Vodsloň 24. Tomáš Vejvoda
33. Radek Šedivý
3. 10. 18 19:15 HRAB2 Vokra VV Opatovští kanonýři FC 4. 5:2 (2:1)
Vcelku vyrovnané utkání rozhodla poslední pětiminutovka, ve které se hosté hnali za vítězstvím, ale otevřeli obranu a Vokra toho využila.
Vokra VV Opatovští kanonýři FC
Antonín Snopek – Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda vs Robert Smutný – Petr Dočekal, Josef Hančl, Tomáš Hyršl, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Jakub Šimeček, Michal Šimeček
6. Zdeněk Trkovský
23., 55., 59., 60. Svatopluk Sýkora
25., 34. Martin Pilík
26. 9. 18 19:30 BECH Líheň talentů 2015 Vokra VV 3. 7:4 (3:2)
Jasná záležitost pro domácí, zasloužená výhra. Janča
Líheň talentů 2015 Vokra VV
Jan Vlk – David Adamček, Michal Čermák, Lukáš Hromas, David Hruška, Petr Janda, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan vs Antonín Snopek – Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Tomáš Vejvoda
10., 33., 47. Jiří Kurek
17., 22. Petr Janda
32., 60. David Adamček
5., 20., 55. Svatopluk Sýkora
39. Antonín Snopek
37. Pavel Krejzar
12. 9. 18 20:30 SCBEC Vokra VV Lachtánci 1.WC 2. 9:2 (4:1)
Jednoznačné vítězství Vokry. Lachtánkům utekl začátek obou poločasů a pak už se jen čekalo, jestli padne "desítka". Stanislav Roček, Roman Švejstil
Vokra VV Lachtánci 1.WC
Antonín Snopek – Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Tomáš Vejvoda, Josef Vladyka vs Radek Janouš – Štěpán Blaška, Jakub Burian, Martin Chaloupka, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek
3., 41. Radek Činovec
7., 8., 32. Svatopluk Sýkora
18., 50. Tomáš Vejvoda
36., 58. Pavel Krejzar
9. Jan Vokůrka
38. Jan Tyburec
5. 9. 18 18:15 HANSP Dirty Bastards Vokra VV 1. 5:5 (4:3)
Vyrovnaný zápas se spoustou šancí na obou stranách skončil spravedlivou remízou.
Dirty Bastards Vokra VV
Petr Šujan – Martin Císař, Milan Hložek, Petr Janošík, Ondřej Krampera, Václav Malčánek, Ondřej Melichar, Martin Špaček vs Antonín Snopek – Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda